Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דודג' מנוע 5.7 המי, 407 כ"ס

מאיר + מאור
שימו לב! השרשור הזה בן 5599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב מעניין מאוד, אשמח לאחד כזה בחו"ל.

להביאו לארץ זה רעיון גרוע מאוד.

מי בארץ ידע לטפל בו? ועוד באשדוד- תוך שבועיים אולי ישאר קצת צבע על הגג מרוב השריטות שהוא יקבל מחארות צרי עין.

תהנה ממנו כמה שאפשר, אבא של חבר שלי מוכר תחנת דלק אם אתה מעוניין :)

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הקנאה, זה לא ברור?

האמת שכן,זה ברור.

לא עולה כסף לפרגן למישהו שהביא רכב מיוחד לארץ,וגם אם אתה לא אוהב אותו, למה אתה חייב להרוס את הכיף לבנאדם ?

ומה עם ההשוואה הדבילית הזאת בין המחיר של הדודג' בחו"ל למאזדה 3 בארץ ???

לידיעתך,

במחיר של מאזדה 3 בארץ אני מביא פה בהונג קונג מרצדס SLK200 חדשה.

במחיר של מאזדה לאנטיס שנת 2002 בארץ אני מביא פה בהונג קונג מאזדה MX-5 שנת 2007 עם פחות מ-10K קילומטר.

במחיר של אימפרזה טורבו חדשה בארץ אני מביא לא פחות ולא יותר- מזראטי גראן טוריסמו 2003 עם 25K קילומטר על השעון.

מיותר שאמשיך עם זה עוד, נכון ?

שהקינאה באמת לא תאכל אותך.

ולפותח השרשור,

תתחדש על הרכב, אני אמנם חושב שיש יפים ממנו אבל אי אפשר לקחת ממנו את זה שהוא אכן מרשים, ויותר חשוב מהחיצוניות שלו זו הפנינה ששוכנת מתחת למכסה המנוע.

במידה ואתה באמת הולך לדיונה באשדוד, תדאג להשאיר אותה שם,שלא בטעות באיזה פירפור תעשה לה רילוקיישן לאשקלון..

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. ברכב שלך יש 345 כ"ס. אלא אם הוא משופר.

האם זו גרסת הBIG HORN EDITION ?

2. RAM SRT10 מגיע עם V10 8.3 ישירות מהוייפר עם 510 כ"ס. ולא שום HEMI.

3. לדודג' ניטרו מכלל אין מנוע V8, הגרסה הבכירה היא הR\T, עם V6 4.0

4. חוץ מזה, ראם CUMMINS דיזל זה הדבר, דווקא אותם האמריקאים אוהבים

.

5. תתחדש, אחלה בהמה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש-מדהים!!!

בתור אחד שמאוהב במפלצות אמריקאיות אני לא מתבייש להגיד שאני מקנא!

ולכל הנשמות הטובות-מחלקים כאלה במקדונלד מתנה לארוחת ילדים וחוץ מזה אף אחד לא יודע לתקן אותן-מה זה משנה?

תקראו לי משוגע אבל אני מאמין שרכב קונים מהלב ולא מהראש,לא משנה כלום-אם אתה יוצא בבוקר לחניה ומגלה שמרוח לך חיוך מטומטם על הפרצוף כנראה שאתה בכיוון הנכון.

ומאור-עשה טובה, תמונות והרבה ולא מהפלאפון

נחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עולה כסף לפרגן למישהו שהביא רכב מיוחד לארץ,וגם אם אתה לא אוהב אותו, למה אתה חייב להרוס את הכיף לבנאדם ?
אני אחליט למי אני מפרגן ואיך.

הכותרת המקורית של השרשור היתה "יחידה בארץ, בובה!" ובתוכו ההודעה קבעה שמדובר ב"רכב מדהים ביופיו" והזמינה את כולם למפגן "שופוני" בדיונות אשדוד (ודרך אגב, פותח השרשור לא עשה זאת בפורום שטח - שהוא אכסניה סבירה - אלא בפורום הכללי).

כאן זה פורום רכב, לא פורום ליטוף אגו.

המכונית הזו היא לא "בובה" (בשום שוק בעולם, לא רק בישראל).

בהתחשב בכך שבסופו של דבר זה טנדר, אז גם "רכב מדהים ביופיו" אינה בדיוק קביעה שעומדת במבחן המציאות.

מבחינת נימוסי כביש מדובר במשהו שלא דומה בשום צורה למכונית כלשהיא - לא למכונית מיני, לא למכונית שרירים ולא לשום דבר על הסקאלה שבינן.

מעל לכל אלה, מדובר במכונה בלתי סוציאלית בעליל לכלל המשתמשים בכביש.

לא רק שהיא בלתי יציבה באופן קיצוני (והשילוב עם המנוע המטורף מגביר עוד יותר את אי-היציבות), אלא שגם ברור שמי שישלם את המחיר כשמפלצת כזו מאבדת שליטה יהיה נהג חף-מפשע במכונית אחרת, ולא נהג המשאית.

המשאיות האלה היו כלי עבודה של אמריקאים שחיו באמצע שומקום.

בשלב כלשהו בחיי האומה המפוארת הזו התפתח מירוץ חימוש בין היצרנים על גודל המנוע וגובה ההספק.

ה(אין) שלדה נותרה אותה שלדה, קפיצי העלים נותרו אותם קפיצי עלים.

בשום שוק אחר בעולם לא נמצאה זכות קיום למכונות האלה, כי בסופו של יום אין כזו. וודאי לא עם מנוע בנזין בנפח ששה ליטר.

נכון לכרגע, אתה יכול לקנות טנדר מודל 2007 (כלומר שעדיין מותר לייבא לישראל) ב- 14,000$ לפני מיקוח.

אחרי כל המסים זה יוצא מחיר של רכב פרטי מקבוצה רישוי 2.

לדעתי האישית - אוי לנו אם הדברים האלה יתחילו להסתובב כאן על הכביש, ואוי לנו כפליים אם הם יסתובבו אצל אנשים ש"שופוני" זה אצלם בדם, ומזמינים אנשים שהם לא מכירים להדגמת השתוללות (פותח השרשור הזמין לדיונה, מישהו אחר יזמין לכביש הגישה אליה, את השלישי כבר תפגוש בכביש 6, מרחף ב- 180 קמ"ש על צמיגי בוץ\שלג עם משאית במשקל שלושה טון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הרבה סימפטיה לאבא של פותח השרשור על האומץ בהבאת רכב כזה לארצנו הקטנטונת, כנראה שלא נראה אותו עם מספר צהוב אי פעם.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אחליט למי אני מפרגן ואיך. הכותרת המקורית של השרשור היתה "יחידה בארץ, בובה!" ובתוכו ההודעה קבעה שמדובר ב"רכב מדהים ביופיו" והזמינה את כולם למפגן "שופוני" בדיונות אשדוד (ודרך אגב, פותח השרשור לא עשה זאת בפורום שטח - שהוא אכסניה סבירה - אלא בפורום הכללי).

כאן זה פורום רכב, לא פורום ליטוף אגו.

המכונית הזו היא לא "בובה" (בשום שוק בעולם, לא רק בישראל).

בהתחשב בכך שבסופו של דבר זה טנדר, אז גם "רכב מדהים ביופיו" אינה בדיוק קביעה שעומדת במבחן המציאות.

מה הקשר ?

לא אהבת את הרכב,מקובל ולגיטימי, אבל חוץ מנימוסי כביש יש גם נימוסים באופן כללי, והבנאדם מתלהב מזה שיש לו רכב מיוחד (ובין אם אתה אוהב אותו או לא-זה רכב מיוחד),אין לך דרך לפרגן,אתה לא חייב לתת תגובה בשביל לבאס,גם זה סוג של נימוס.

הוא לא קבע עובדה ואמר שבויקיפדיה הרכב שלו מופיע תחת ערך "מדהים ביופיו", הוא אמר שלדעתו הרכב מדהים ביופיו.

מבחינת נימוסי כביש מדובר במשהו שלא דומה בשום צורה למכונית כלשהיא - לא למכונית מיני, לא למכונית שרירים ולא לשום דבר על הסקאלה שבינן.
אז מה,כל הרכבים צריכים להיות זהים אחד לשני ? ואם הוא לא דומה למה שאתה אוהב אז לא בסדר ?

מעל לכל אלה, מדובר במכונה בלתי סוציאלית בעליל לכלל המשתמשים בכביש. לא רק שהיא בלתי יציבה באופן קיצוני (והשילוב עם המנוע המטורף מגביר עוד יותר את אי-היציבות), אלא שגם ברור שמי שישלם את המחיר כשמפלצת כזו מאבדת שליטה יהיה נהג חף-מפשע במכונית אחרת, ולא נהג המשאית.

המכונית שבסמלון שלך סוציאלית ? היא מזהמת את האויר,מרעישה והצבע שלה עלול לא להתאים לבגדים של אחד ממשתמשי הפורום פה.

אז ?

וחוץ מזה, המכונית שלך גם לא צריכה לעלות לכביש,כי חס וחלילה כשמישהו ברנו מגאן חדשה יתרסק לך על האוטו לא ישאר לך ממנו כלום,כי המגאן יותר בטיחותית וחזקה מהאוטו שלך.

וחוץ מהמגאנים,צריך להוריד מהכביש גם את כל המרצדס S קלאס,ב.מ.וו סידרה 7, משאיות קלות של 4 טון, משאיות סמיטריילר ועוד, כי כל אחד מהרשימה פה ירסק כמעט כל דבר שהוא יכנס בו.

או בעברית,מי אתה שתחליט מי צריך לרדת מהכביש ומי לא ?

ואם מישהו ייאבד שליטה על מאזדה 3 ויתרסק על הדודג' (שוב,חס וחלילה),עדיין מי שישב בדודג' יהיה אשם ?

המשאיות האלה היו כלי עבודה של אמריקאים שחיו באמצע שומקום. בשלב כלשהו בחיי האומה המפוארת הזו התפתח מירוץ חימוש בין היצרנים על גודל המנוע וגובה ההספק.

ה(אין) שלדה נותרה אותה שלדה, קפיצי העלים נותרו אותם קפיצי עלים.

בשום שוק אחר בעולם לא נמצאה זכות קיום למכונות האלה, כי בסופו של יום אין כזו. וודאי לא עם מנוע בנזין בנפח ששה ליטר.

נכון לכרגע, אתה יכול לקנות טנדר מודל 2007 (כלומר שעדיין מותר לייבא לישראל) ב- 14,000$ לפני מיקוח.

אחרי כל המסים זה יוצא מחיר של רכב פרטי מקבוצה רישוי 2.

אז תתלונן על כך בפני ברק אובמה,שהאומה המחורבנת שלו ממשיכה לייצר מפלצות ענק עם מנועים בנפח של שישה קרטוני חלב, אבל למה אתה מוציא את התסכול שלך על בחור מסכן שהגשים את החלום שלו וקנה רכב כזה (כי זה היה החלום שלו) וישר מחליט שהוא כנראה יאבד שליטה ויפגע באיזה עובר אורח (מסכן) ?

לדעתי האישית - אוי לנו אם הדברים האלה יתחילו להסתובב כאן על הכביש, ואוי לנו כפליים אם הם יסתובבו אצל אנשים ש"שופוני" זה אצלם בדם, ומזמינים אנשים שהם לא מכירים להדגמת השתוללות (פותח השרשור הזמין לדיונה, מישהו אחר יזמין לכביש הגישה אליה, את השלישי כבר תפגוש בכביש 6, מרחף ב- 180 קמ"ש על צמיגי בוץ\שלג עם משאית במשקל שלושה טון).
ואת הרביעי תפגוש בהיכל נוקיה במפגש של מועדון ה-5 ?

או...

למה לאנשי מועדון ה-5 מותר לעשות "שופוני" ולהזמין כל שני וחמישי אנשים לבוא ל"השקת רכב חדש במועדון" אבל לפותח השרשור אסור להזמין אנשים לדיונה באשדוד להתרשם מהרכב שלו ?

ארנון ידידי,

אני לא כותב את זה חלילה מתוך כעס או משהו כזה, אני כותב את זה מהסיבה שאתה מייצג צורת חשיבה לא נכונה ולא הוגנת, כי אתה חושב שאתה מחליט איזה רכב כן טוב ואיזה לא טוב,מי כן עושה שופוני ומי לא,וכבר החלטת שהולכות להיות הדגמות השתוללות וכו'.

אתה לא יודע כמה פותח השרשור הולך להשתולל או לא (גם אני לא יודע,יכול להיות שהוא כן ישתולל),אתה שוטח טענות שלא אני ולא פותח השרשור יכולים לפתור לך (קפיצי העלים שהשתמרו ותעשיית הרכב הדפוקה), ואתה לא מבסס את מה שאתה כותב על כלום.

גילוי נאות,

אין לי שום קשר לפותח השרשור, אני הגבתי את מה שהגבתי בגלל שאני לא אוהב שיש איפא ואיפא, להציג רכבי אספנות (שגם הם לא שיא החשיבה הסוציאלית) זה בסדר,ולהציג רכב גדול ועתיר הספק זה כבר לא בסדר.

וארנון,

אני שוב אומר שזה לא נכתב כדי להשתלח בך חלילה,נאמר כדעתי לנושא,לא פחות ולא יותר.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא כותב את זה חלילה מתוך כעס או משהו כזה, אני כותב את זה מהסיבה שאתה מייצג צורת חשיבה לא נכונה ולא הוגנת, כי אתה חושב שאתה מחליט איזה רכב כן טוב ואיזה לא טוב,מי כן עושה שופוני ומי לא,וכבר החלטת שהולכות להיות הדגמות השתוללות וכו'.

אתה לא יודע כמה פותח השרשור הולך להשתולל או לא (גם אני לא יודע,יכול להיות שהוא כן ישתולל),אתה שוטח טענות שלא אני ולא פותח השרשור יכולים לפתור לך (קפיצי העלים שהשתמרו ותעשיית הרכב הדפוקה), ואתה לא מבסס את מה שאתה כותב על כלום.

אתה יכול לפרש לי את הציטוט הבא:

מאזדה 3? אם הם רק היו יודעים מה עשיתי לS350 לפני שעתיים הם היו שותקים כמו דגים

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...הבנאדם מתלהב מזה שיש לו רכב מיוחד (ובין אם אתה אוהב אותו או לא-זה רכב מיוחד)
בוא לא נשכח. הרכב הזה לא מיוחד.

מינואר עד ספטמבר 2008 נמכרו בארה"ב 200,000 דודג' ראם. מאתיים אלף. בתשעה חודשים. עם מיתון.

המתחרה שברולט סילבראדו (שעמד לידי בפקק שלשום - אשכרה משאית) מכר בתשעת החודשים האלה עוד 370,000 חתיכות.

מובילת הטבלה, סדרה F של פורד מכרה כמעט 393,000 יחידות.

סה"כ, שלושת מובילי טבלת המכירות מכרו בתשעה חודשים מליון מכוניות. מליון.

רכב מיוחד? לא בדיוק.

אולי "רכב נדיר בישראל", אבל זה עוד לא הופך אותו באופן אוטומטי למשהו ראוי לציון.

גם אין כאן שום מכונית סינית כרגע, אבל אני לא בטוח שהיית נשפך מפרגון אם מישהו היה מביא לארץ לנד-וינד ביבוא אישי ופותח שרשור על היותו "בובה" ו- "רכב מדהים ביופיו".

אז מה,כל הרכבים צריכים להיות זהים אחד לשני ? ואם הוא לא דומה למה שאתה אוהב אז לא בסדר ?
מי דיבר על מה שאני אוהב?

כתבתי שמבחינת נימוסי כביש הוא לא דומה לשום דבר על הסקאלה שבין מכונית מיני למכונית שרירים.

נימוסי כביש - הכוונה לכך שאחיזת הכביש והיציבות לא דומות לשום דבר אחר בעולם הרכב. אין לזה שום קשר לאהבות הפרטיות שלי.

המכונית שבסמלון שלך סוציאלית ? היא מזהמת את האויר
היא אכן מזהמת את האוויר (עם מנוע 900 הסמ"ק האימתני שלה), וזו אחת הסיבות שבגללן ב- 47 החודשים שהיא נמצאת בארץ היא נסעה במצטבר פחות מ- 1000 ק"מ (הרבה הרבה פחות).

בכל שאר הפרמטרים שציינת - היא מסכנת אותי ולא אחרים. זה בסדר גמור לאדם בוגר לסכן את עצמו.

זה פחות בסדר לנהוג באופן יומיומי על כבישים ציבוריים עמוסים בטנק בלתי יציב שנועד (בתאוריה, בתאוריה) לגרור מטענים כבדים בחווה בטקסס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...