Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפכתי לחבר מועדון (גנבו לי!!!)

umardekar
שימו לב! השרשור הזה בן 7469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה התחיל מסמלים שבאורח פלא שבוע אחר קנייתם(שנת 2000) נעלמו לפתע ואיש עדיין לא יודע היכן הם עד היום..... הגנב השאיר כמה סימנים לא מחמיאים לרכב.....עברה שנה(2001) והנה הכיסויי גלגל(טאסות) תפסו גלגלים ויצאו לדרכיהם באורח פלא בליל בין חמישי לשישי לפני שנתיים (איך אפשר לשכוח דברים כאלה כואבים שגונבים לך דברים)......והיום(2003) כאשר קמתי הבוקר צמד המגיני רוח התמימים והצנועים שלי עשו קסמים ונעלמו.

דבר אחד עדיין לא הבנתי סמלים בסדר....טאסות למרות שהיו מחוברות לבורג עם אום....אמרתי בטח קאטר.....והיום מגיני רוח זהו לא הבנתי אם כאשר החלון סגור השמשה (כנראה לפי מה שאני יודע) נועלת את המגיני רוח...(U הפוך והשמשה נכנסת בינהם).

מישהו יכול להסביר לי מה הולך כאן?! איך זה נגנב?

הרכב המדובר קורולה שהייתה רכב משפחתי לכל דבר שנתה צורה לדמויי רכב ליסינג לאור מעשיהם הנפשעים של אנשים באשדוד

מי יודע מה יהיה עם הרכב עוד כמה שנים....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:(

משתתף בצערך(נישמע רע).

תשתדל להחנות את הרכב מתחת לחלון שלך או במקום מואר וסואן יותר.

לגבי המגיני רוח לא מדובר שם ב U הפוך אלא I שתפוס בתוך המיסגרת עם קליפסי לחיצה לדפנות הפנימיות במסגרת החלון.

לכן לדעבונינו ניתן לגנוב אותם.

ולהבא :shock: תיפקח עיניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:(

תשתדל להחנות את הרכב מתחת לחלון שלך או במקום מואר וסואן יותר.

ולהבא :shock: תיפקח עיניים.

הרכב חונה מתחת לחלון 24 שעות ופנסי הרחוב מאירות 24 שעות איך שאני יוצא מהחלון אני רואה את הבובה שלי יושנת.... המכנואי תחכה שהמצלמה החדשה שאני יזמין תגיע אני יראה לך מה זה שריטה..דרך אגב המצלמה (sony DCSP72 3.2.MP)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מזכיר לי,איזה ילדון הרים לי את הסמל מקדימה האודי הגדול,והרים אותו עם מברג כנראה כי גם חלק מהפלסטיק הלך איתו...ועכשיו זה מכוער,ואם אני אקנה סמל חדש יהיה להוריד אותו עם האצבע,בגלל החור בפלסטיק של הגריל מקדימה..

משתתף בצערך אגב :?

אולי אני טועה אבל בחו"ל זה לא ככה.... :(

Fiat Tipo Media 1.4Ei 1994

Citroen Xsara 2001 1900 Diesel

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתתף בצערך,זה פשוט ביזיון מה שקורה.

אני גר בקומה ראשונה והרכב שלי עומד ממש מתחת לחלון ובכל זאת פרצו לי פעמיים לאוטו.

רק מצלמה יכולה לעזור במקרה הזה.

"If you feel in control,you're not going fast anough"

Mario Anderetti

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם ראיתם אוטו קורולה 2000 ליסינג??

שריטות,בלי טאסות,אין סמלים

כיום ככה האוטו הפרטי שלי נראה..... :cry::cry::cry:

משתתף בצערך...מכיר את ההרגשה... :?

תתנחם בזה שגנבו לך הכל כבר - אין ממה לחשוש יותר (בצחוק כמובן, בלי לפגוע...) :roll:

וברצינות - כל הדברים שנגנבו לך הם קטנים ולא משמעותיים, אז באמת חפיף (טסות,סמלים...זה כסף קטן)

הראל.

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאוטו שלי יש כל כך הרבה שריטות ודפיקות(תודה לאמא) שאף אחד לא מוכן להתקרב אליו, ועדיין, לפני כשלושה חודשים גנבו לי את הסמל.

לגנוב סמל באוטו מכוער זה עוד "סביר", אבל גם גנבו לי את הפלסטיק שיש על הדלת, ועוד כשבוע אחרי ששמתי אותו (גנבו רק מדלת אחת) :shock:

אני שונא צרפתים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עונש מוות לכל משחית גנב פשוט מאוד ! 8)

לא צריך מוות, אפשר לחתוך ידיים :roll:

שמע זה רעיון נחמד..... אבל אז אנשים ילמדו לגנוב אם הרגלים \ הפה ואז מה יצא מיזה... :lol:

המשך יום נעים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע זה רעיון נחמד..... אבל אז אנשים ילמדו לגנוב אם הרגלים \ הפה ואז מה יצא מיזה... :lol:

אין בעיה. כל איבר שנתפס כשותף בגניבה, ייכרת !! :evil:

MITSUBISHI GALANT SPORT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה. כל איבר שנתפס כשותף בגניבה, ייכרת !! :evil:

ועל זה נגיד אמן 8)

המשך יום נעים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...