Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצילו !!! רועד לי המסך !!!

Sprint
שימו לב! השרשור הזה בן 7474 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מבין מה קרה פתאום, העברתי את המחשב מקום, וזמן קצר אחרי שהדלקתי אותו המסך התחיל לרעוד... יש רמקולים לידו אבל הם כבר שנים לידו והוא לא רעד. מה גם שהזזתי אותם קצת רחוק יותר וזה עדיין רועד ??? :(

מה עוד גורם למסך לרעוד?

(מסך MAG בן שלוש...)

סיבות?פתרונות?עצות?הערות?הארות?

תודה,

הראל.

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אם אין ליד המסך איזשהו מקור מתח גבוה (למשל שנאי של מדפסת\רמקולים\שקע או משהו כזה). המסך שלי החזיק מעמד יפה מאוד עד שקירבתי אותו מדי לשנאי... ואז נשרף. :(

כמו כן, יכול להיות שסתם המסך מתקרב לסוף ימיו. שלוש שנים זה יחסית הרבה למסך.

אבל תבדוק את עניין השנאי - שלי פשוט התחיל להעלות עשן אחרי כמה שעות ליד השנאי הפועל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העברת את המחשב ? פיסית ? או קיי אז הזזת קצת את הכרטיס מסך, או שתחזק אותו ואת החיבורים.

אם זה לא עוזר, תנסה לכייל את הסינכרון של המסך.

אם גם זה לא עוזר קח מסך אחר תחבר ותראה אם יש את אותה בעייה :

אם כן - כרטיס מסך נדפק.

אם לא - מסך נדפק.

בהצלחה,

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אם אין ליד המסך איזשהו מקור מתח גבוה (למשל שנאי של מדפסת\רמקולים\שקע או משהו כזה). המסך שלי החזיק מעמד יפה מאוד עד שקירבתי אותו מדי לשנאי... ואז נשרף. :(

אבל תבדוק את עניין השנאי - שלי פשוט התחיל להעלות עשן אחרי כמה שעות ליד השנאי הפועל.

על איזה שנאי אתה מדבר ???

יש לי שנאי ענק שמחובר למודם (אלקטל) והוא יושב על אותו שקע שיושב עליו המסך והמחשב (חיברתי את המסך לתקע בבית ולא לספק משום שהוא יוצר עומס עליו)

זה עלול להזיק לי למסך ???

אה, כן, שכחתי לציין - מסך PROVIEW 550 מ 1997 (6 שנים ומשהו אצלי....)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שנאי ענק שמחובר למודם (אלקטל) והוא יושב על אותו שקע שיושב עליו המסך והמחשב (חיברתי את המסך לתקע בבית ולא לספק משום שהוא יוצר עומס עליו)

היה לי ממיר מתח (220-->110) שחובר למדפסת אצלי (כי הייתה אמריקאית). כשקירבתי את הממיר (שנאי, איך שתרצה לקרוא לו) למסך הוא החל לרעוד. לא ייחסתי לזה חשיבות. כעבור שעתיים-שלוש המסך החל להעלות עשן ונשרף.

הממיר המדובר היה מאוד ישן ופרמיטיבי, ומאז שזרקתי אותו לא היו לי בעיות דומות עם שנאים אחרים. בכל מקרה - אני ממליץ להיזהר. מנסיון אישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את זה, זה כאילו בא בגלים וכל פעם רועד בצד אחר... ניתקתי את השנאי של המינידיסק והוא רעד פחות, ואז חזר לרעוד חזק, אז הרחקתי יותר את הרמקולים וזה הפסיק.

בכל מקרה, עכשיו זה נפתר (אני מקווה שלא זמנית). אם זה ימשיך לרעוד אני אפתח את המחשב ויתחיל לחזק דברים בבפנוכו...

תודה על התשובות המהירות! :p

הראל.

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי ממיר מתח (220-->110) שחובר למדפסת אצלי (כי הייתה אמריקאית). כשקירבתי את הממיר (שנאי, איך שתרצה לקרוא לו) למסך הוא החל לרעוד. לא ייחסתי לזה חשיבות. כעבור שעתיים-שלוש המסך החל להעלות עשן ונשרף.

הממיר המדובר היה מאוד ישן ופרמיטיבי, ומאז שזרקתי אותו לא היו לי בעיות דומות עם שנאים אחרים. בכל מקרה - אני ממליץ להיזהר. מנסיון אישי.

הממירים האלו הם פשוט נזק.

גם לי היה כזה שעבד יופי לשימושים מזדמנים (הטענת לפטופ שיש לו ספק של 110, וכו') - השתמשתי בו כ-חודש עם טלפון אלחוטי מארה"ב (גם כן שנאי של 110 - אפשר כבר לחשוב איזה עומס אדיר כולה 9W) ואז יום אחד אני יושב בחדר ופתאום רעש נפץ קל, ונופל החשמל (טוב שהמחשב על אלפסק...) - חשבתי שהלכה נורה - הלכתי, הרמתי ת'פקק, חזרתי - נורה עובדת בסדר גמור. מתחיל לחפש מה לא עובד ומגלה ששני השנאים - הממיר הדפוק של ה-110 והשנאי ששייך לטלפון, שניהם נשרפו... לדעתי הממיר גרם לזה, כי בניתוח שלאחר המוות התגלה שהתנתק שם אחד החיבורים מה שגרם לו להוציא 220V במקום 110... למזלי הטלפון עצמו שרד. (לאחר שדורדס לו שנאי ישן וענק במתח המתאים...)

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה באותו נושא...

תמיד כשהפלאפון שלי מצלצל והוא קרוב למסך, המסך מתחיל לרעוד, מישהו יודע מה הסיבה לכך?

אם הייתי יכול הייתי מבטל את החוק שקובע שאסור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה באותו נושא...

תמיד כשהפלאפון שלי מצלצל והוא קרוב למסך, המסך מתחיל לרעוד, מישהו יודע מה הסיבה לכך?

עזוב את המסך....

תחשוב מה קורה לך בראש באותו רגע :?:roll:

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק מגנט..

לא נכון.

גם כבל שלא "יושב" כמו שצריך וכרטיס מסך שזז מילימטר...

מנסיון עבר...

כרטיס מסך ש"זז מילימטר" לא יגרום למסך לרעוד ..

המסך לא יעלה והלוח אם יצפצף ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה באותו נושא...

קרינת מיקרוגל, אני מניח.

נורמלי לחלוטין, אבל בטח מזיק למסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...