Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי רמקולים של אינפיניטי

arielshiran
שימו לב! השרשור הזה בן 7456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה דעתכם על קומפוננטים של אינפיניטי מסדרת Reference ומסדרת Kappa? האם למישהו יש רמקולים כאלה ברכב או ששמע אותם תקופה ממושכת?

בנוסף, האם מישהו מכיר רמקולים 6X9" של אינפיניטי שנקראים Delta 69.6i? חיפשתי באינטרנט ואין שום זכר לרמקולים כאלה אבל מישהו הציע לי כאלה למכירה וראיתי אותם וזה אכן שם הדגם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אינפיניטי בכללי- חברה טובה מאוד.

רמקולים מצויניים בכללי!

אם אתה רוצה לקנות קומפוננט שלהם זה דגם 5000cs במידה ואתה צריך 5 ורבע אינטש!

ואם זה 6 וחצי אינטש אז תקנה-- 6000cs

בנוגע לרמקולים אחוריים הייתי ממליץ לך לקנות חברות אחרות כמו סרווין וגה ורוקפורד או אפילו פיוניר! כי האחוריים של אינפיניטי לפעמים עושים בעיות! מניסיון! עברתי את זה על בשרי בניו יורק!

אני הבאתי בשביל חבר רמקולים 6 וחצי אינטש מניויורק! ושומעים טוב מאוד! אם המגבר היה נותן עוד הרמקולים היו נותנים עוד! הם ממש חזקים! ובאס סופני ביותר!!!!

* השתדל להמנע מתיאורים שכוללים בתוכם מקצועות עתיקים.

"נשים זה כמו חנייה,או שהן תפוסות או שהן שמורות לנכים"

"עדיף כלב חבר מחבר כלב"

KOBY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה גם אני אמור לקבל עוד כחודש את קומפוננט 6.5" סידרת kappa מארה"ב.

הבחירה נעשתה לאחר חיפוש ובדיקה ארוכה של מספר רב של אתרים וביקורות והתמורה למחיר (בחו"ל) מצוינת.

הם יחוברו למגבר soundstream 4*110w

עוד חודש אוכל לומר איך הם נשמעים בדיוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלו_מאדאם

הכי קל להגיד סרוין רוקפורד

אני אישית לא אוהב את הגוון של הרמקולים האלה

ההצעה האישית שלי אל תסתכל על איזה חברה הרמקול

שיהייה חברת צ'וקו מוקו

העיקר אתה אוהב את הגוון את הצליל ואתה מרוצה מה איכפת לך

איזה רמקול זה

לך תשמע את הרמקול הזה מותן באיזה אוטו

האוזן שלך תחליט לבד.

כל אחד יבוא ויציע לך חברות יוקרה עם מחירים מפציצים.!

מי אמר שתאהב את הרמקול הזה בכלל.?

יש דבר שנקרא מחיר ותמורה ולדעתי סרוין וגה בדגמים הפשוטים שלהם

וגם רוקפורד לא נמצדיקים את המחיר

שוב זו היא דעתי האישית!

אז שוב שהאוזן שלח תחליט ולא מחיר וחברה!

תודה

להתראות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-boom

תשמע ברור שהאוזן האישית היא זו שקובעת!!!! אבלתראה במצב שמעמידים חברה כמו צוקו מוקו ברור שחברה רוקפורד תהיה יותר איכותית וברור שיותר חזקה!...

הכוונה שלי הייתה שלפעמים האחוריים של אינפיניטי לא מוציאים צליל כמו שצריך!

יש להם ים דגמים והם נורא מסורבלים!

"נשים זה כמו חנייה,או שהן תפוסות או שהן שמורות לנכים"

"עדיף כלב חבר מחבר כלב"

KOBY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיש לסדרה זו קרוסאובר פסיבי שעבר אופטימיזציות ע"י מחשב? האם יתכן שאינפיניטי שמו קרוסאובר לא איכותי בסט שעולה למעלה מ-150$ בחנויות בארה"ב ולמעלה מ-1200 ש"ח בארץ? הביקורות כמו שראיתי מעולות אבל הייתי מעוניין לדעת מה בדיוק הענין של הקרוסאובר הזה. אם למישהו יש מושג אני אשמח לקבל הסבר.

מצורף לינק לדף של הדגם:

http://www.infinitysystems.com/caraudio/product.aspx?ProdId='KAPPA50.5CS'&Ser=KAP&Cat=COS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה בספק בקשר לקרוסאובר הזה, ובקשר לזה שאינפיניטי יודעים יותר טוב מכל אחד אחר איזה קרוסאובר מתאים לרמקולים שלהם?

If I have seen further than other men it is because I have stood on the shoulders of giants.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...