Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהיגה בהאמר H2

חנזו
שימו לב! השרשור הזה בן 5819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בוריס, התכוונתי שהם לא יודעים מה לעשות עם הכסף, לא שהם לא יודעים מה לעשות הם ההאמר.

חנן, על זה שיש לרכב הזה פוטנציאל שטח טוב אין עוררין. העניין הוא שמי שקונה אותו לא יורד לשטח אלא נשאר בתוך העיר.

וB-TON, יש הבדל בין לקנות עם הלב ולקנות משהו כזה.

בסכום כסף כזה יש הרבה דברים שאפשר לקנות, ואז יש מרווח תמרון.

אני פשוט לא מבין למה בן אדם צריך כזה דבר בחיים שלו.

אנשים לא קונים האמר בשביל שלא יסתכלו עליהם והם לא קונים האמר אם הם יודעים להשקיע את הכסף שלהם בצורה הגיונית.

אם הייתי רוצה לקנות רכב במחירים כאלו הייתי קונה אולי יגואר או מרצדס שלפחות נראים כמו רכב נורמלי, אבל בטוח שלא הייתי קונה רכב שנראה כמו מפלצת וגורם לתחושת אי נעימות למי שמסביב.

בן אדם שקונה האמר H2 ולא יורד איתו לשטח מאבד תוך שניה את הכבוד שלי.

תגיד לי מה אוכל אותך? , בן אדם יש לו כסף בא לו לקנות האמר מה יש? זכותו המלאה יש אנשיםפ שפשוט אוהבים את הרכב הזה ואפשר להבין למה , יש מסביבו המון הילה , הוא גדול בצורה מוחצנת והוא פשוט יפה היא אפשר להתעלם מהנוכחות שלו על הכביש , אפשר לשנוא ואפשר לאהוב מה שבטוח שאי אפשר להתעלם .

אתה לא צריך להבין למה מישהו צריך ג'פ כזה ככה בא לו מה אתה חושב שכל העולם סובב סביבך?

ממתי נהיית יועץ השקעות? , אנשים קונים האמר כי פשוט הם יכולים !! ובא להם להראות את זה לכל העולם שיש להם כסף ובוא אני יגלה לך סוד הם לא מחשבנים לך או סופרים אותך :twisted:.

ומה עם בן אדם שקונה לנד קרוזר , טוארג, קייאן , ריינגר רובר? ולא יורד איתו לשטח?, או לחלויפן כאלה שקונים רכב ספורטיבי ונוסעים איתו 80 קמ"ש גם הם לא זוכים לכבודך המהולל?

תגיד לי אתה חושב שלאנשים האלה באמת אכפת מאיזה יוסי פרנקוס ומהכבוד שלו? , אתה פשוט מגוכך לפעמים :lol:.

בקיצור לאנשים האלה יש כסף שיהיה להם לבריאות למה לא , חיים פעם אחת ואם יש כסף אז מגשימים איתו חלומות למה לא בכיף שיהיה להם :wink: .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אלה שזרקו , צעצוע , זבל , לא שווה את הכסף .

כתור אחד שיש לו את האפשרות לקנות רכב כזה(אל תראו את זה כהשווצה) אני יכול להגיד לכם שגם אצלנו לא מחפשים את הטיול בהרים ולהראות איזה רכב גי'פ חזק בהרים יש לנו .

מה שאנחנו מחפשים זה נוחות , המשפחה הרכבה אוהבת מאוד מכוניות וכך גם אנחנו ולכן קצת יותר פוזה לא יזיק . עכשיו אנחנו עומדים לפני קניה של רכב מאותה הרמה , ואנחנו לא קונים אותה בשביל השטח כמו שאני מניח שרוב האנשים בארץ קנו את הרכב הזה .

העניין הוא שמנהל ברמה גבוה לא יכול להגיע במאזדה 3 לפגישת עסקים או משהו , צריך משהו מכובד יותר וכל אחד מראה את זה באופי שלו ומחליט מה הוא קונה ונוח לו מביחנת משפחה .

אני חושב שאם הבחור אוהב את הרכב , הסגנון "עושה" לו את זה והוא מרוצה בגדול אז למה לא , כולם כאן עדים שהאמר נראה הרבה יותר נוצץ ממרצדס ML / X5 וכו' ... נראה הרבה יותר עצבני .

וכן מכוניות בוחרים גם עם הלב (החלום שלי הוא שברולט קבריולט שנות ה60 +-) .

בחור תהנה , באמת חוויה לנסוע על רכב כזה ! במיוחד בא"י שרוב המכוניות הם במומוצע של מאזדה 3 שנת 05.

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שמנהל ברמה גבוה לא יכול להגיע במאזדה 3 לפגישת עסקים או משהו , צריך משהו מכובד יותר וכל אחד מראה את זה באופי שלו ומחליט מה הוא קונה ונוח לו מביחנת משפחה.

בוא ואספר לך סיפור, טרי וחם היישר מהתנור:

אחד המרצים שלי הוא מנכ"ל של חברה פיננסית גדולה ומוכרת במשק הישראלי. אינני יודע מה היא עלות שכרו, אולם ניתן לשער כי השכמ"מ (השכר הממוצע במשק) הוא רק עלות הבונוס החודשי שלו, וזאת בהתעלם מהעובדה כי הוא מרויח עוד אי אילו זוזים מההוראה במכללה.

על כל פנים, לפני מספר ימים יצאתי להפסקה בעבודה והחלטתי לרדת לרחוב על-מנת לנשום מעט אויר צח, ככל שאויר יכול להיות צח ברחוב אלנבי בת"א.

בעודי משוחח בנייד, עוצרת ליידי פורד פוקוס, החלון של הנהג נפתח, ונזרקת אלי הקריאה: "מה, גם כאן אני צריך לראות אותך?!".

אני מרים את העיניים, ומגלה שהדובר אלי הוא לא אחר מאשר אותו מרצה-מנכ"ל. לאחר החלפת מילות הנימוסין ולאחר שהמבוכה מעט פגה, ניצלתי את העובדה שהוא עמד בפקק וזרקתי לעברו: "מה זה צריך להיות? מה פתאום מנכ"ל כמוך נוסע בפוקוס? אתה צריך לנסוע מינימום בפאסאט!".

חייך אלי המנכ"ל מאוזן לאוזן, וענה את משפט המחץ: "אל תדאג, מה שמשנה זה מה שנכנס בתחילת החודש".

אני חושב שהמשפט הזה מהווה את תמצית המחשבה הנכונה והצניעות הראויה לאדם, ובפרט לאדם בתפקידו ומעמדו. הרי כולם יודעים שעלות שכרו החודשית בוודאי מסתכמת בחמש ספרות, וכי לחלוטין לא מדובר באדם מסכן מבחינה כלכלית. ועדיין, אם הוא יכול להרשות לעצמו להיראות ברבים עם (שומו שמיים!) פוקוס, ועוד בגירסתה הזולה ביותר, אינני רואה כיצד הטיעון שלך מחזיק מים.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד, תרשה לי הפעם שלא להסכים אתך. בהרבה חברות/מעמדות מקובל לשמור על סטנדרט מסויים. כמו שבמקומות מסויימים לא תתקבל בכבוד הראוי אם בחולצתך יהיו כפתורים ולא חפתים, כך גם מקובל, באותם מעמדות, להופיע לפגישת עסקים ברכב הולם את המעמד. לא בטוח שהאמר, לצורך העניין, הוא אותו רכב, מרצדס/ב.מ.וו./אודי/לקסוס בוודאי יעשו את התפקיד טוב יותר, ולא מדובר על הקטנות שבהיצע, אך פוקוס, כפי שהבנת, בוודאי לא שם. האם הדבר טוב או ראוי זו שאלה אחרת, אבל זהו המצב.

גם אני זוכר מלימודיי פרופסור שהיה מופיע להרצאות בג'ינס מרופט עם כתמי צבע, חגורה מדלדלת שראתה ימים, אם לא עשורים, טובים יותר וחולצת טריקו מרופטת. מה שחשבנו עליו היה רחוק שנות אור מצניעות, יותר בכיוון חוסר כבוד עצמי וביזיון למקצוע ולמוסד בו הוא מלמד...

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוריס, התכוונתי שהם לא יודעים מה לעשות עם הכסף, לא שהם לא יודעים מה לעשות הם ההאמר.

.

לקנות האמר זה לא לדעת מה לעשות עם הכסף ?

לא מסכים בכלל

מי שמגיס סכום לקניית האמר זה אחד שידע מה לעשות עם הכסף לפני שהוא קנה האמר.

לקנות H3 במחיר של לנדקורזר או FJ קרוזר זה לא לא-לדעת מה לעשות עם הכסף אלא זו עדיין בחירה טובה לחלק מהאנשים כי סך הכל יש תמורה מהכלי הזה.

להשיקע יותר וליקנות H2 בסכום שהוא גבוהה יותר זה עדיין כן לדעת מה לעשות עם הכסף כי יש לו תמורה יותר גדולה מ H#, גם חזק יותר וגם עביר יותר בשטח וגם ניראה טוב יותר ומאובזר יותר.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך בעיה עם צעצועים למבוגרים? יש לך הרבה שותפים לדעה, בפורום צרכנות נבונה בתפוז.

ההיילקס שלי הוא בדיוק זה. צעצוע למבוגרים. בדיוק כמו הג'יפ החשמלי של הבת שלי, הוא מחובר במשך השבוע למטען סוללות ומוצא בסופי שבוע לצרכי משחק.

כן, ואתה משתמש בצעצוע שלך ולא אכפת לך מה אומרים אחרים.

כמו שצריך...

תגיד לי אתה חושב שלאנשים האלה באמת אכפת מאיזה יוסי פרנקוס ומהכבוד שלו? , אתה פשוט מגוכך לפעמים :lol:.

לא הבנת אותי ולקחת את זה לרמה אישית. ממש לא אכפת לי מה הם חושבים.

אני אומר באופן אובייקטיבי לגמרי שהרכב הזה הוא רק רכב פוזה ושאין סיבה שיהיה לך אחד כזה.

יש נתונים סטטיסטיים לגבי מי שקונה את הרכבים האלו והאמת היא שיש משהו מאחורי מה שאני אומר.

קניית הרכב מעידה הרבה פעמים על האישיות של האדם. לא תמיד, אבל בדרך כלל כן.

תוספת:

אני מסכים עם אלעד באופן חלקי.

אבא שלי החליף לי את הג'אסטי כי כשהוא בא לארץ כל חודש הוא לא יכול להרשות לעצמו להיראות בכזה רכב כשהוא מגיע לעבודה.

אגב, במקומות שבהם יש אנשים עשירים שבאים ממעמד של עשירים (דור 4 ומעלה), קניית האמר נראית ממש רע. זה יכול לפגוע במעמד החברתי של אותו אדם. זה שקול להפלצה בציבור באמצע התיאטרון.

זה וולגרי, מגוכך ונראה כמו פרודיה של ג'יפ.

בארץ אולי זה נראה לכם שונה כי פה יש שוויון מעמדי מסוים, ולעולם לא תגיעו למצב שבו אי אפשר להיכנס לקניון כי אתם לא שייכים למעמד החברתי הנכון.

במקומות עם מורשת של אריסטוקרטיה, האמר זה פשוט הצהרה של "אני ילד קטן ואידיוט".

אולי במציאות הישראלית זה קצת שונה.

במדינות עם מסורת ארוכה אפשר להבדיל בין אדם שנולד עם כסף לבין אדם שעשה כסף.

מי שנולד שם עם כסף קונה רכב דיסקרטי ואיכותי (סובארו סטיישן, BMW סטיישן, וולוו או AUDI).

מי שנחשב ל"עשיר חדש" קונה שם האמרים, לינקולן NAVIGATOR ופורד F650 (לא F350, אלא F650).

ובוריס, שוב אני אומר:

זה לא שהוא לא יודע איפה להשקיע את הכסף, אלא הוא במצב שבו יש לו המון כסף והוא לא מבין איך לבזבז אותו בצורה הגיונית ועם טאקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטויות!

מה ראיתם את הבולבול של כל בעלי האמר בישראל?

לא? אז אין ביכולתכם לקבוע דבר כזה.

איזה מסקנה מפגרת ואידיוטית.

זה כמו להגיד שבתוך כל קבריולט מסתתר סבא במשבר גיל העמידה.

"אגב, במקומות שבהם יש אנשים עשירים שבאים ממעמד של עשירים (דור 4 ומעלה), קניית האמר נראית ממש רע. זה יכול לפגוע במעמד החברתי של אותו אדם. זה שקול להפלצה בציבור באמצע התיאטרון."

אחד הדברים היותר מפגרים ששמעתי בזמן האחרון. :lol:

"בארץ אולי זה נראה לכם שונה כי פה יש שוויון מעמדי מסוים, ולעולם לא תגיעו למצב שבו אי אפשר להיכנס לקניון כי אתם לא שייכים למעמד החברתי הנכון.

במקומות עם מורשת של אריסטוקרטיה, האמר זה פשוט הצהרה של "אני ילד קטן ואידיוט"."

תעשה לי טובה, אם אתה תרצה האמר לא תקנה כי זה פלצני?

אתה מסכן אתה כלוא בתוך המוסכמות של המעמד, זאת אומרת שגם אם תרצה לקנות, לא תקנה כי זה פלצני בעייני אנשים מסויימים שכנראה משפיעים על הבחירה שלך.

זה הכל עיניין של טעם.

ולא זה לא קשור לגודל איבר המין שלך או ליכולתך לספק אישה.

מי שנולד שם עם כסף קונה רכב דיסקרטי ואיכותי (סובארו סטיישן, BMW סטיישן, וולוו או AUDI)

אידיוטי לגמרי, שטויות, יש לי מספיק דודים שקנו מכוניות "וולגריות" והם נולדו עם כסף.

גי גי גי גי גי גי גיטרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד, תרשה לי הפעם שלא להסכים אתך. בהרבה חברות/מעמדות מקובל לשמור על סטנדרט מסויים. כמו שבמקומות מסויימים לא תתקבל בכבוד הראוי אם בחולצתך יהיו כפתורים ולא חפתים, כך גם מקובל, באותם מעמדות, להופיע לפגישת עסקים ברכב הולם את המעמד. לא בטוח שהאמר, לצורך העניין, הוא אותו רכב, מרצדס/ב.מ.וו./אודי/לקסוס בוודאי יעשו את התפקיד טוב יותר, ולא מדובר על הקטנות שבהיצע, אך פוקוס, כפי שהבנת, בוודאי לא שם. האם הדבר טוב או ראוי זו שאלה אחרת, אבל זהו המצב.

גם אני זוכר מלימודיי פרופסור שהיה מופיע להרצאות בג'ינס מרופט עם כתמי צבע, חגורה מדלדלת שראתה ימים, אם לא עשורים, טובים יותר וחולצת טריקו מרופטת. מה שחשבנו עליו היה רחוק שנות אור מצניעות, יותר בכיוון חוסר כבוד עצמי וביזיון למקצוע ולמוסד בו הוא מלמד...

זכותך לא להסכים. אני חושב שהתיאור הבא ממחיש בדיוק מה דעתי על כל העניין

במדינות עם מסורת ארוכה אפשר להבדיל בין אדם שנולד עם כסף לבין אדם שעשה כסף.

מי שנולד שם עם כסף קונה רכב דיסקרטי ואיכותי (סובארו סטיישן, BMW סטיישן, וולוו או AUDI).

מי שנחשב ל"עשיר חדש" קונה שם האמרים, לינקולן NAVIGATOR ופורד F650 (לא F350, אלא F650).

לעניין המרצה שלך:

כאן כבר מדובר בדוגמה קיצונית של אדם, שלא זאת בלבד שאינו מכבד את עצמו, אינו נותן גם כבוד לסובבים אותו. תופעה כזאת אינה מקובלת בעיני ולא ניתן למצוא לה הצדקה.

אגב: בעבודתי, אע"פ שאין קבלת קהל פרונטלית, עדיין יש חובה להגיע במכנס ארוך וחולצה, וחל איסור להגיע בחצאית מיני, מכנס קצר, חולצת בטן, גופיה וכיו"ב.

אם נחזור למנכ"ל עם הפוקוס, גם אם הרכב היה צנוע ביחס לתפקידו ומעמדו, הרי שלא היה מדובר ברכב דפוק/מלוכלך/מוזנח (מחק את המיותר), כך שלא ניתן לומר שהוא לא היה מכובד. מפואר? לא. צנוע ומכובד? כן. וזאת השורה התחתונה, לפחות בעיניי.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיון המתנהל לו כאן בנחת, מתנהל במגרש הלא נכון. מדובר בכלי גדול מאוד, מזהם מאוד, תופס נפח דרך מיותר לחלוטין בכבישים צפופים ממילא, גורם להגבלות ראות קשות למשתמשים האחרים בדרך, חסר בטיחות אקטיבית מינימלית, מסוכן מאוד לסביבתו שכן הבטחון העצמי הנובע מישיבה גבוהה בכלי כבד וחזק, גורם באופן כמעט בלתי נמנע לנסיעה מהירה שפשוט אינה מתאימה לכלים כאלו וככזאת היא בפרוש סכנה חמורה לשאר. ההאמר אגב, למרות היותו דוגמה מוחצנת של האמור אינו מיוחד והדברים נכונים לכלל הג'יפים. השאלה מה הסיבה בשלה מישהו מרגיש צורך לנפנף באופן הזה בעושרו, מענינת, אך היא בפרוש משנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם פרארי שנת 90 היא כלי גדול יחסית, מזהם מאד, בעל בטיחות אקטיבית מעולה מחד, אך בטיחות נפשית נמוכה מאידך (נהג לא רגוע ברכב סופר מהיר), אה ומי שקונה אותו ובמיוחד באדום יש לו זין , כזה קטן.

גם את אלה אתה רוצה להוריד מהכביש.

בקיצור קנה רנו קליו (לא ספורט, כי זה מזהם) וסע לשלום. בטוח, קטן, לא מזהם, לא מוחצן (במיוחד בצבע לבן\כסף).

או אולי גולף, אבל לא GTI כי זה מזהם ומוחצן!

מה יש לכם? רכב קונים מרגש, אם יש לך רגשות של מקרר קנה קורולה, אם אתה גם קצת חי מבפנים קנה מה שבא לך, אני אישית שונא ג'יפים - אבל מי אני שאני אגיד שהם לא בסדר?

אפשר לחשוב שהחיים שלנו היו משתנים אם לא היו האמרים על הכביש?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אוקיינוס ענק של הבדלים בין פרארי ובין האמר!

מי שקונה פרארי מראה שיש לו טעם טוב והוא יכול להרשות לעצמו דבר כזה, שהוא קלאסיקה בלי עוררין.

אפשר להגיד אותו דבר על בעל האמר? לא ממש נראה לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי נהיגות ארוכות בהאמר H3 אין לי שום דבר טוב להוסיף על הרכב הזה.

הרגשתי כמו לנהוג במשאית, עם זויות ראיה גרועות וטונות של שטחים מתים.

כשרציתי להאיץ ולצאת לעקיפה הגעתי לקיק-דאון: המנוע באמת נתן צליל מרשים אבל הרכב האיץ בכבדות ובאיטיות מבאסת.

אגב, ההאמר הזה נקנה ע"י אדם שאני מכיר שדווקא כן מנצל את הרכב כראוי:

הוא אינו נוסע איתו נסיעות תקופות על איילון/כביש החוף או בין עירוני כמעט בכלל (בשביל זה יש לו משפחתית גדולה).

אבל הרכב הזה הוא רכב עבודה לחווה מאוד מצליחה שיש ברשותו- ושם יש להאמר יתרונות לא מבוטלים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אוקיינוס ענק של הבדלים בין פרארי ובין האמר!

מי שקונה פרארי מראה שיש לו טעם טוב והוא יכול להרשות לעצמו דבר כזה, שהוא קלאסיקה בלי עוררין.

אפשר להגיד אותו דבר על בעל האמר? לא ממש נראה לי.

ופה, חביבי, אתה נופל.

למה אני אומר את זה? כי על טעם ועל ריח אין מה להתווכח, וגם על תרבות.

אם ניקח מגוון ממש רחב של אנשים ונתן לכולם חצי מיליון שקל ביד אתה תראה שאחד יקנה סדרה 5, אחד יקנה טוארג\האמר\קרוזר, אחד יקנה פורשה, ואחד יקנה קורולה וישאיר את העודף לעצמו.

כל אחד ומה שמתאים לו, אתה החלטת שפרארי טובה יותר מהאמר - זכותך.

אם מישהו החליט אחרת - זכותו, מה הסיבה שאתה מעביר עליו ביקורת?

נ.ב.

מה לדעתך אומר הישראלי הממוצע כשהוא רואה איזה צרפתיה עם אגזוז? אתה חושב שהוא מבדיל בינה לבין עונדה עם אגזוז (סתם הכללתי לשם ההדגמה, נא לא לזרוק עליי כסאות).

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...