Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהיגה בהאמר H2

חנזו
שימו לב! השרשור הזה בן 5812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מסכים עם זה שמעלי ועם רבים אחרים.

הובלות לבר מצווה לא הייתי עושה עם האמר, אלא עם איזו טרנזית.

בכל זאת בהאמר אין מקום ל-20 איש.

לי אישית אין שום סיפוק מללחוץ על הדוושה ולקפוץ ל-100.

ואם לך יש אז כנראה שאתה עדיין ילד, בלי לפגוע.

צריכה של 1/3 - אני לא חושב שאתה עדיין מעכל את משמעות העניין.

ביטוח של 20,000 שקל בשנה - אם בנאדם יכול להרשות לעצמו הוצאה שכזאת, יש לו אפשרויות רבות שישתלמו לו יותר.

חוץ מזה, אני בכלל לא בטוח לגבי מקצועיות הטיפולים של המוסכים ברכב הזה.

וגם אם כן, מחירי החלקים אסטרונומיים.

בכל מקרה,

זה רכב של פוזה נטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מסכים עם זה שמעלי ועם רבים אחרים.

הובלות לבר מצווה לא הייתי עושה עם האמר, אלא עם איזו טרנזית.

בכל זאת בהאמר אין מקום ל-20 איש.

לי אישית אין שום סיפוק מללחוץ על הדוושה ולקפוץ ל-100.

ואם לך יש אז כנראה שאתה עדיין ילד, בלי לפגוע.

צריכה של 1/3 - אני לא חושב שאתה עדיין מעכל את משמעות העניין.

ביטוח של 20,000 שקל בשנה - אם בנאדם יכול להרשות לעצמו הוצאה שכזאת, יש לו אפשרויות רבות שישתלמו לו יותר.

חוץ מזה, אני בכלל לא בטוח לגבי מקצועיות הטיפולים של המוסכים ברכב הזה.

וגם אם כן, מחירי החלקים אסטרונומיים.

בכל מקרה,

זה רכב של פוזה נטו.

אני לא חושב שאתה מעכל את המשמעות של ההכרה המלאה במיסים שמקבלים על כזה "רכב", כפי שציין כאן שי ז. מה דעתך על פטור במע"מ בכל סעיף (לרבות מחיר הרכישה!), בלי שווי שימוש כלל? זה לפחות מקזז את הוצאות הדלק, אם לא הרבה יותר.

לא הייתי מהמר על מחירי חלקים גבוהים במיוחד, אגב.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הינו רכב חסר טעם, צרכן אנרגיה בלתי נלאה , די כעור , ובקיצור הוא נשען על המוניטין של ה H1, אשר די מוצה..

הרכב גם בארה"ב מתחיל להיות חסר טעם , ולייתר דיוק סמל לטעם רע, במיוחד עם עליית מחירי הנפט אשר הופך את קבוצת הרכבים הגדולים והבזבזנים הזו למוצר מיותר בהחלט.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער מאוד, כאחד שנסע על הרכב הזה בארה"ב (אחד הרכבים של אחי זה האמר H2 הדגם המפואר) אני לא מוצא ברכב הזה שום דבר

הוא לא נוח, הוא קופצני ומתנדנד למרות המנוע הבהמי שלו כל רכב ספורטיבי לא "סופר" אותו, בשיוט הוא לא מרגיש יציב\בטוח, בשטח הוא לא מדהים (בשונה מאחיו הגדול)

בקיצור הוא לא מצטיין בשום תחום מלבד תחום אחד - בלינג-בלינג, שם הוא בהחלט מצטיין ובגדול,

יש כאלו שאוהבים את זה אני דווקא לא,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, איזה צבע הוא?

ברעננה יש אחד שחור עם ניקלים על מכסה המנוע, לפעמים משמש כרכב משטרה בלילות שישי.

כן, והוא עומד תמיד ליד הקופי-בין באחוזה על הכביש וחוסם את כל הנתיב הימני.

H2 זה רכב לאנשים עם טעם די רע, במיוחד הוא בא בצהוב.

אין לו יכולות דינאמיות, הוא סתם גדול, לא בדיוק רכב חסכוני ואפילו מעליב לראות את הצורה שנוהגים בו.

מי שיש לו את הרכב הזה בארץ בדרך כלל נוהג בצורה מנותקת לגמרי ממה שקורה מחוץ לאוטו שלו.

כל פעם שאני רואה אחד מהם חונה, הוא חונה באמצע הכביש עם אורות "קפצתי לקיוסק, מיד חוזר" וכל פעם שאני רואה אחד נוסע, הוא חותך אנשים ונוהג הרבה מעל המהירות המותרת תוך כדי התעלמות מנהגים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמר H2 זה רכב שקונים כדי להשוויץ בעושר. יש רכבים טובים יותר בכביש ובשטח, חסכוניים יותר, יפים יותר, ופרקטיים יותר.

ההאמר היחיד ששווה משהו הוא האמר H1, שיכולות השטח שלו מדהימות. החל מה-H2, כמו שאמרו קודמי, ההאמר נהיה רכב בלינג-בלינג. באמת הדבר היחיד שנרשים בו זה הגודל (ואולי גם צריכת הדלק הבלתי הגיונית בעליל- 3 ק"מ לליטר בנסיעה רגועה? אפילו סופה גרוטאתית במיוחד עושה יותר טוב מזה, והמנוע שלה נבנה בטכנולוגיות של שנות ה-50). אם הייתי רוצה רכב שטח בכסף הזה, הייתי קונה שני לנד קרוזרים. גם צריכת הדלק היתה טובה יותר לשניהם ביחד.

ולסיום- תמונה משרשור התמונות המצחיקות (קרדיט ל ISHPUZ ):

עריכה: אני רוצה להדגיש שאני שם את התמונה רק כי היא קשורה להאמר, ולא בהתייחס למישהו ספציפי בשרשור הזה. אם פגעתי במישהו, אני מתנצל מראש.

1479.jpg

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם שאני רואה אחד מהם חונה, הוא חונה באמצע הכביש עם אורות "קפצתי לקיוסק, מיד חוזר" וכל פעם שאני רואה אחד נוסע, הוא חותך אנשים ונוהג הרבה מעל המהירות המותרת תוך כדי התעלמות מנהגים אחרים.

כרגע תיארת חצי מכל ציי הגי'פים בארץ, עם דגש חזק על לנד קרוזר של טויוטה, שאיכשהו, תמיד בשעות הלילה המאוחרות, הגי'פ הזה טס נמוך בכבישי ארצינו.

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, והוא עומד תמיד ליד הקופי-בין באחוזה על הכביש וחוסם את כל הנתיב הימני.

H2 זה רכב לאנשים עם טעם די רע, במיוחד הוא בא בצהוב.

אין לו יכולות דינאמיות, הוא סתם גדול, לא בדיוק רכב חסכוני ואפילו מעליב לראות את הצורה שנוהגים בו.

מי שיש לו את הרכב הזה בארץ בדרך כלל נוהג בצורה מנותקת לגמרי ממה שקורה מחוץ לאוטו שלו.

צודק. כל הזמן בשעות הצוהורים הוא חונה שם בחניה כפולה, יוצא לי לעבור שם כל יום בדרך לעבודה וכמעט ואין זמן שהוא לא בחניה כפולה (לא מאשים את הנהג, לך תמצא חניה לטנק באמצע רעננה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי פעם מישהו מיכם נגע עם אצבע ב H2 ?

לא שוס בכלל, אבל עדיין מעניין אותי באמת ?

לא זה באמת מעניין אותי שכל פעם שראיתם H2 ישר חיפשתם עם מבטים קצרים מי זה הקירח המגומד או המופלץ שנוהג עליו.

מה נכנסתם לדקויות, ההאמר היה לו מהיר יותר מהמשפחתומטיות שהוא נהג עליהם, משום מה גם נח יותר, זה עדיין כלי רכב יקר ויש לו יכולות שטח יותר מלנדקרוזר לצורך העניין ויש כאלו שהוא מרשים אותם והוא לטעמם.

אז זה משנה לכם אם זה שש אלף ליטר או 3 ליטר דלק ?

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הויכוח כבר מזמן לא עליו.

הוא נסע בהאמר? שיבושם לו. אני מפרגן מכל הלב בלי טיפת ציניות.

האמר זה עדיין רכב פוזה גועלי לאנשים עם הרבה כסף שלא יודעים מה לעשות איתו.

אתה לא תמצא בן אדם אחד עם כסף שגם להורים שלו היה כסף שנוהג ביצור הזה. כל מי שנוהג עליו הוא "עשיר חדש" וממש לא מבין מה המקום שלו או מה צריך לעשות כדי לשמור על הכסף.

בעלות על האמר מעידה על חוסר טעם ולפי פרויד אפילו על חוסר ביטחון במיניות.

אין צורך לקנות האמר משום סיבה שהיא. יש יותר מדי אלטרנטיבות טובות יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הויכוח כבר מזמן לא עליו.

הוא נסע בהאמר? שיבושם לו. אני מפרגן מכל הלב בלי טיפת ציניות.

האמר זה עדיין רכב פוזה גועלי לאנשים עם הרבה כסף שלא יודעים מה לעשות איתו.

אתה לא תמצא בן אדם אחד עם כסף שגם להורים שלו היה כסף שנוהג ביצור הזה. כל מי שנוהג עליו הוא "עשיר חדש" וממש לא מבין מה המקום שלו או מה צריך לעשות כדי לשמור על הכסף.

בעלות על האמר מעידה על חוסר טעם ולפי פרויד אפילו על חוסר ביטחון במיניות.

אין צורך לקנות האמר משום סיבה שהיא. יש יותר מדי אלטרנטיבות טובות יותר.

מה הקשר? אתה קוטל את ההאמר מהקנאות שלך.

למי שיש כסף קונה מכונית שעולה הרבה כסף, ולמי שיש כסף קונה רכב שיעשה לו פוזה.

ותאמין לי שהאמר עושה פוזה גדולה יותר מכמעט כל המכוניות במחיר שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמי שיש כסף קונה רכב שיעשה לו פוזה.

פה הטעות שלך. לא כל מי שיש לו כסף רוצה פוזה- כלומר להשוויץ בזה שיש לו כסף על ידי נהיגה במפלצת ראוותנית כמו האמר H2. אם מה שאתה אומר היה נכון, וולוו ואאודי כבר מזמן היו פושטות את הרגל.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...