Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהיגה בהאמר H2

חנזו
שימו לב! השרשור הזה בן 5813 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה קשור קנאות?

מה אתה יודע כמה כסף יש לי?

אני נוהג בסובארו לגאסי ואף אחד לא יכול לדעת כמה כסף יש לי, כי ההורים שלי החליטו שאני לא צריך יותר מזה, בגלל פרינציפ.

אבא שלי נוהג (סליחה, הנהג הפרטי שלו נוהג...) בטויוטה לנד קרוזר V8 כי הוא חייב שיהיה לו רכב שטח (הוא גר באפריקה).

הוא שקל למשך חצי שעה בערך לקנות האמר עד שהראתי לו איך הוא נראה, ואז הוא החליט שזה פשוט יותר מדי פוזה.

בן אדם שתמיד היה לו כסף לא תמיד מראה שיש לו אותו.

בן אדם שמעולם לא היה לו ופתאום יש לו, כן ירצה להראות כי הוא לא שייך לתרבות של אנשים עם כסף.

יש המון מחקרים סוציולוגיים בנושא וזה ממש לא משהו חדש.

רק תסתכל על השחורים בניו יורק (זו לא הערה גזענית אלא נתון סטטיסטי).

הם קונים ג'יפים ענקיים בשביל להראות שיש להם, כי מעולם לא היה להם כסף.

שים לב מי שייך לאוכלוסיה של קוני ההאמר. בדרך כלל אלו ערסים שהלך להם טוב בחיים, ולא דור שני או שלישי למשפחות אמידות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בכל מקרה, זה רכב של פוזה נטו.

לא נכון.

יש לי קרובת משפחה שזה הרכב הכי שימושי בשבילה, כי היא חונה בשיטה אור-קולית: עושה רוורס עד ששומעים "בום!".

ותאמין לי שהאמר עושה פוזה גדולה יותר מכמעט כל המכוניות במחיר שלו.

מה שנכון, נכון. רק שאין רכב שאומר יותר טוב: "יש לי זין קטן!".

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-H2 הוא ג'יפ מדהים מבחינה חיצונית, קשה מאוד להתעלם ממנו, בניגוד לH3 שכבר נראה דיי הרבה בארץ.

וכשתעמדו מאחורי H2 ברמזור תרגישו כאילו אתם עומדים מאחורי אוטובוס, וזה לא רק כדי לתאר עד כמה הוא רחב ממדים.

מצ"ב תמונות של H2 הנצפה איי שם באיזור המרכז.

במציאות הוא הרבה יותר גדול, הג'יפונים שסביבו ינסו להמחיש עד כמה.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא יש. בגלל המשקל הכולל שלו הוא מוכר במס מהק"מ הראשון וכל ההוצ' עליו מוכרות במע"מ. בנוסף גם אין שווי רכב עליו.

אם נסכם את כל ההטבות אז לא עולה פחות להחזיק אותו לעומת לנדקרוזר.

רכב עד 3.5 טון לא פטור ממע"מ. בנוסף לא מוכרות כל הוצאות מק"מ ראשון. ובנוסף חייבים לזקוף עליו שווי.

עד כמה שאני זוכר האמר H2 הוא עד 3.5 טון, כי לא נדרש בשבילו רשיון 03

זאת אמורת לרכב הזה אין, אפילו יתרון כספי כלשהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את בעלי הרשיונות הותיקים שרשאים לנהוג עם רשיון 02 על רכב עד 4 טון וההאמר נופל בקטגוריה שבין 3.5 ל 4 טון בדיוק כמו ה F350 של פורד.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבטים של קנאה? צר לי לאכזב אותך אבל לא חסרים האמרים בארץ, אם דיברו על רעננה אני יודע על 4 שמסתובבים פה, 2 מהם H2. אני יגיד שוב, לכל אחד שיש יותר מדי כסף ולא יודע מה לעשות איתו יקנה האמר, למה? ככה.

הם לא יודעים מה הם רוצים, מי שיש לו כסף להאמר כזה לא אכפת לו מהנתון הזוועתי של הדלק, לא אכפת לו מכל ההוצאות הנלוות, ולא אכפת לו לחסום 3 מכוניות בחניה כפולה.

רכב זוועה. נראה לי שזה מסכם הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמר זה עדיין רכב פוזה גועלי לאנשים עם הרבה כסף שלא יודעים מה לעשות איתו.

ומה אנשים צריכים לעשות עם האמר ? ליסוע ? וואללה הם נוסעים,

לקבל תחושה של מלך על הכביש ?, אם לא עם האמר אז עם מה ? MACK ?

אתה לא תמצא בן אדם אחד עם כסף שגם להורים שלו היה כסף שנוהג ביצור הזה. כל מי שנוהג עליו הוא "עשיר חדש" וממש לא מבין מה המקום שלו או מה צריך לעשות כדי לשמור על הכסף.

במקרה החבר היחיד שלי שיש לו האמר (אמנם H3) גם הוא יש לו כסף מעסק עצמאי שהוא פתח במו ידיו ללא שקל מההורים, וגם להורים שלו יש מספיק כסף והנה הוא עשיר "ישן" וזה הרכב היחיד שלו שהוא קנה מכספו,

הוא עושה איתו כל מה שאפשר לעשות עם האמר, החל מליגרור את האופנוע ים והטרקטורון שלו לכל חור הוא גם שובר את האוטו בשטח ללא רחמים, אפילו יוצא איתו לבילויי ערב ולא מתלונן על כמה קשה לימצא חניה בתל אביב

ונגיד לך מה, מעבר לזה שהוא נהנה ממנו בתור רכב שמשרת את כל צרכיו הוא מוקד להיתעניינות ובינתיים בכל מקום שהוא חונה אנשים דואגים לצלם ולהיצטלם עם "היצור" הזה.

לא מובן למה, נכון ?

בעלות על האמר מעידה על חוסר טעם ולפי פרויד אפילו על חוסר ביטחון במיניות.

בקשר לטעם אין ויכוח גם בעלות על סוברו הינה חוסר טעם, כל אחד וטעמו, מיניות ? טוב, יש לו קטן והוא רצה כלי גדול או שמא הוא נשי ורצה כלי גברי.

אין צורך לקנות האמר משום סיבה שהיא. יש יותר מדי אלטרנטיבות טובות יותר.

זו גם אלטרנטיבה , כמו שהאלטרנטיבה שלך זה סובארו למרות שיש אלטרנטיבות אחרות

סך הכל זה רכב מוצלח למרות שהיתדרדר עם הדורות, המוצר המגומר הינו טוב, זה גיפ לכל דבר ורכב לכל דבר אחר ולכן הוא פופולארי למרות כל מה שאפשר להשמיץ עליו וזה לא פופולאריות כי זו אלטרנטיבה זולה אלא נהפוכהו

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב די, מיצינו!

רציתי רק ליידע אותכם שנהגתי בהאמר, ובתור ילד בן 18 זה דבר שלא קורה כל יום.

ואתם ישר זורקים ביקורות ושופטים במקום לפרגן.

לפי דעתי האישית האמר זה רכב מדהים, וזאת דעתי!

לא מעניין אותי כמה דלק הוא אוכל ולא מעניין אותי כמה הביטוחים שלו עולים וכמה הוא עצמו עולה.

כסף זה דבר יחסי בסך הכל, אם יש כאלה שההנאה שלהם זה רכב כביש עצום והוצאות של 5 אלף בחודש רק על דלק וזה לא מפריע לכיס שלהם כי כנראה שהוא יותר מדי עמוק, אז מה מפריע לכם?!

In 9.000 RPM, No One Can Here The Badgers Scream :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינינו? אם הייתם מבינים ברכבי שטח הייתם יודעים להעריך את פוטנציאל השטח המצוין שיש לרכב הזה. צמיגים גדולים בלי קומבינות של מעכרים במשרד הרישוי, מכלולי הנעה בריאים, בסיס גלגלים גדול ומגהץ, מקום לציוד לטיול, כמעט כל מה שמי שמבין בשטח אוהב. פחות טוב מהH1 אבל עדיין יותר מכמעט כל מה שנמכר היום כרכב שטח.

אם היה לי את הכסף... הייתי הולך כנראה על הפורד F350 (בכל זאת סרן קדמי חי וים של מקום לציוד), אבל ההאמר, גם הH2 , ואפילו הH3, בהחלט לא היה נפסל על הסף.

ובעניין הז...ן שלי, הוא קטן. מאוד קטן. :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן אדם שתמיד היה לו כסף לא תמיד מראה שיש לו אותו. ובחלק מהמקרים קונה דברים שעושים לו טוב ללא קשר ישיר לגודל איבר המין שלו .

בן אדם שמעולם לא היה לו ופתאום יש לו, כן ירצה להראות כי הוא לא שייך לתרבות של אנשים עם כסף. זה פשוט לא נכון

שים לב מי שייך לאוכלוסיה של קוני ההאמר. בדרך כלל אלו ערסים שהלך להם טוב בחיים, ולא דור שני או שלישי למשפחות אמידות.שוב הכללות חסרות שחר

פרנקוס

מכוניות בחלק לא קטן מהמקרים קונים עם הלב ולא עם השכל

יש חיים מחוץ לספריה באוניברסיטה

מנסיון :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוריס, התכוונתי שהם לא יודעים מה לעשות עם הכסף, לא שהם לא יודעים מה לעשות הם ההאמר.

חנן, על זה שיש לרכב הזה פוטנציאל שטח טוב אין עוררין. העניין הוא שמי שקונה אותו לא יורד לשטח אלא נשאר בתוך העיר.

וB-TON, יש הבדל בין לקנות עם הלב ולקנות משהו כזה.

בסכום כסף כזה יש הרבה דברים שאפשר לקנות, ואז יש מרווח תמרון.

אני פשוט לא מבין למה בן אדם צריך כזה דבר בחיים שלו.

אנשים לא קונים האמר בשביל שלא יסתכלו עליהם והם לא קונים האמר אם הם יודעים להשקיע את הכסף שלהם בצורה הגיונית.

אם הייתי רוצה לקנות רכב במחירים כאלו הייתי קונה אולי יגואר או מרצדס שלפחות נראים כמו רכב נורמלי, אבל בטוח שלא הייתי קונה רכב שנראה כמו מפלצת וגורם לתחושת אי נעימות למי שמסביב.

בן אדם שקונה האמר H2 ולא יורד איתו לשטח מאבד תוך שניה את הכבוד שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן אדם שקונה האמר לא מחפש את הכבוד שלך

מה לקנות בסכום כזה זה כבר עניין של טעם אישי זה שההאמר פחות קורץ לך לא הופך אותו לרכישה לא טובה.

שוב,רכב זה לא בהכרח צורך ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר שהוא עולה, הייתי קונה 300C בלי לחשוב פעמיים.

אבל אם ה-H1 היה עולה ככה...

עזבו אותי מהדרעקים הקטנים האלו, ה-H2 וה-H1. אין על המקור. רכב שטח ללא יומרות של נוחות או ביצועי כביש. ובלי הפוזה של הערס-שזכה-בלוטו-כשירה-במישהוא-מהחמולה-השנייה-וקיבל-ימבה-כסף. או פוזה של סוחר-קסמים.

אשכרה, האחים הקטנים לבית האמר הם רכבי פוזה נטו. נכון, יש להם יכולות, ונכון, אולי הם מפנקים, אבל ב-ח-יי-כ-ם! אלה לא יותר מצעצועים למבוגרים.

אה, ויוסי...גם CC וגם ורוד? אתה מנסה להגיד משהוא?!...:lol:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-ח-יי-כ-ם! אלה לא יותר מצעצועים למבוגרים.

יש לך בעיה עם צעצועים למבוגרים? יש לך הרבה שותפים לדעה, בפורום צרכנות נבונה בתפוז.

ההיילקס שלי הוא בדיוק זה. צעצוע למבוגרים. בדיוק כמו הג'יפ החשמלי של הבת שלי, הוא מחובר במשך השבוע למטען סוללות ומוצא בסופי שבוע לצרכי משחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5813 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...