Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רדיו דיסק MP3 - עד כמה KBPS אפשר להגיע?

ceyal
שימו לב! השרשור הזה בן 7472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הנה המערכת שלי . . . http://www.pioneerisrael.co.il/uziradio/display_cd_radio.asp?ModelID=31

והיא קוראת קבצים עד 320 Kbps ... לא ניסיתי יותר בכל אופן ... אגב היא גם יודעת לקרוא קבצים במצב של VBR [שאיך שאני הבנתי ואני גם מקווה שהאיות של המצב נכון ... זהו מצב שבו הKbps משתנה בזמן השיר ...]

אני אישית מאוהב ב HU הזה עד מעל הראש ולפני שנה וחצי בערך קניתי אותו בדיוטי במחיר של 350 דולר בערך ...

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

בקשר להבדל בין האיכויות השונות ... אני אישית נורא מבולבל בכל מה שקשור בעניין ללא כל ספק יש הבדל בין איכות כזאת או אחרת . אבל השאלה הנצחית, "זה רק בראש שלי? ", תמיד תופיע ... לפי דעתי אפשר להבדיל בין איכויות .עניין של הגברה ועומק צליל ... אבל זה מעבר למסובך . נאמר וחבר שלי העביר טרק מסויים מתקליט וניל שרוט ומזעזע למחשב ועשה זאת על איכות של 320 Kbps הוא פשוט העביר את ה"זבל" באיכות טובה יותר ... או במשל לקחת חתיכת עץ וללטש אותה ... ליטוש הוא תהליך מצויין לכל הדעות רק חבל שהוא נעשה על עץ ... אותו דבר לא תמיד חשובה האיכות מבחינת KBPS כשמנגנים שיר ... אלא מאיפה השיר הזה במקור ... [דיסק לעומת הקלטה של פלאפון מהופעה חייה...]

לסיכום דעתי . כן. אל תוותר על קבצי MP3 באיכות של לפחות 192 קבפ"ס אבל תשתדל לבדוק לפני אם לא קיבלת קובץ שהומר מהקלטת הופעה חיה על גבי קסטת טייפ ...

בקרו גם אתם ב"נוסטלגיה ולתמיד" - בית המשחקים הישנים.

מעל 550 משחקים ישנים שליוו את ימי ילדותנו ! ויחיזרו אותכם אחורה בזמן !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוטה כרגע לכוון של KENWOOD דווקא

מאחר וחבר משיג לי את המותג במחיר שנמכר ליבואן.(זה הוא..)

יש דגם ספציפי מומלץ?

תודות :!:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, לפני שכל רגע נקבל תגובה של יש הבדל אין הבדל יש פחות או יש יותר נאמר שברשת יש המון מבחנים בנושא. בהם בדר"כ המאזין לא הצליח לזהות בMP3 מ192KBPS. יש כאלו שזה היה 256 ויש כאלו ש160. זה יכול להיות תלוי גם במערכת וגם בקידוד.

לא לתת יותר תגובות בנושא יש או אין הבדל הן לא מקדמות אותנו לשום מקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, לפני שכל רגע נקבל תגובה של יש הבדל אין הבדל יש פחות או יש יותר נאמר שברשת יש המון מבחנים בנושא. בהם בדר"כ המאזין לא הצליח לזהות בMP3 מ192KBPS. יש כאלו שזה היה 256 ויש כאלו ש160. זה יכול להיות תלוי גם במערכת וגם בקידוד.

לא לתת יותר תגובות בנושא יש או אין הבדל הן לא מקדמות אותנו לשום מקום.

לפי דעתי,ובתור אחד שמתעסק עם זה הרבה.

יש המון שיטות קידוד ל 192.

לא שיטה אלא פקודת קוד..

יש כאלה שפשוט שמים

[code:1:3e42605712]--lowpass 19.5[/code:1:3e42605712]

זאת אומרת שהשרי לא יורד מתחת לתחום מסויים תחום שבו לא תשמע כלום אלא רק רעש,ויש עוד המון כל מיני פקודות שאפשר להשים על המקודד של LAME..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...