Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צה"ל של היום, פשוט איום.

itamareiny
שימו לב! השרשור הזה בן 5919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

55 לטיס סיירות או גיבוש צנחנים, חובה לתת לך לנסות להתמיין ליחידת התנדבות

כמובן שיותר מהר זה דרך קצין פניות ציבור או ארגון נכי צהל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עברתי מקרה דומה לשלך , העיניין הוא שהמפקד שלך לעולם אבל לעולם לא ישחרר אותך ויתן לך לעבור, מהסיבה שאם אתה הולך אז יש חור.

ואת החור צריך למלא, אני לא יודע מה התפקיד שלך אבל אתה צריך לבקש למפקד שלך שיאשר לך לעבור בתנאי שיבוא חייל אחר ותהיה תקופת חפיפיה בין שניכם על התפקיד ואז תעבור. וככה תיפתח עדיפות לשלוח חייל אחר במקומך, זה יקח קצת זמן, תאזר בסבלנות אבל מהרגע שהוא יאשר לך את זה אתה מסודר,

ככה גם תכניס לו מכה מיתחת לחגורה וגם תעשה את זה בחוכמה.

ועוד דבר, אם הוא לא מאשר לך לעבור שום קבילה ושום משק"ית לא תעזור לך , אין לך מושג כמה כח יש לקצין הזה שלך למרות שהוא לא מי יודע מה איזה רמטכ"ל פלאפל אחד או שלושה ארונות,אבל אם הוא לא מאשר אז בקריה לא יאשרו,

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חולק עליך לגמרי- לבקו"מ לא באמת אכפת מה הקצין שלך חושב- אם הם צריכים משהו בשטח הם לוקחים.

ואת הטופס חייבים להעביר ואם לא מעבירים אותו אזי על זה ניתן לקבול וגם להצליח.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי במחלקה חייל תותח עולה חדש שרצה לעבור למג"ב, כולם אהבו אותו ואף אחד לא רצה שהוא יעזוב כולל המפקדים. הקצין שלנו בגלוי תמך בו אבל כשהחייל קיבל תשובה היא הייתה שלילית ואני בטוח שהייתה התערבות של הקצין שלי או קצין בכיר יותר כך שהוא לא יעבור.

כמו שכבר אמרו כאן, קבילה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נעשה קצת סדר בבלאגן ,

אין שום פקודה שאוסרת על מפקד שלא להמליץ על מעבר ליחידה קרבית .

חובתו של המפקד היא לא למנוע העברה של טופס 55 לבקו"ם , מה גם שמבחינה חוקית אין לו את האפשרות לעשות זאת .

טופס 55 עובר דרך צינורות שלישותיים (ת"ש) אשר אינם כפופים לאף אחד .

כמו כן כמו עידן ציין את הבקו"ם לא מעניינים פערי כ"א שנוצרים ביחידה או רצונות של המפקדים .

תגיש טופס 55 ותלחץ על המש"קית ת"ש שתטפל בזה כמה שיותר מהר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הענין הוא שהמשקית ת"ש שלי על הפנים.

עזבו את זה. הייתה לי היום שיחה עם אותו קצין, הוא בדיוק ההפך ממה שחשבתי עליו ואני לוקח הכל בחזרה.

הוא הסביר לי שהוא רוצה שאני אחשוב קדימה 3 צעדים ולא אחד, ז"א לראות מה יקרה במקרה ואני לא יעבור לאותה יחידה שאני רוצה, מה אז? בקיצור הוא אמר לי שברור שיש לו אינטרס להשאיר אותי כי אני עושה את התפקיד טוב מאד, אבל הוא יחתום לי אם אני אצטרך, הוא אמר שהוא חושב לטובתי שאני צריך לחשוב עוד קצת, לבדוק ולנסות להגדיל את הסיכויים לכך שאני באמת יעבור לאן שאני רוצה. אני מאמין שהעניין הסתדר, אני רק צריך למצוא מישהו מאותה יחידה שימשוך אותי ואני מסודר, אז אני אגיש טופס 55. כנראה שזה יקרה ביום ראשון. תודה לכולם בכל זאת :wink:

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

-גם אני רציתי "להחמיא" לחבר הפורום.

לכל המחמיאים הנחמדים,הקנאים,וכל כותביי הנאצה-תחשבו פעמיים לפני שאתם תוקפים פה.אני לא חייב לכם כלום.

לא משאת נפשו של כל אחד פה היא טוב למות בעד ארצנו.

במיוחד ששולחים ילדים לשדה הקרב במשכורות רעב.על גביי הלוחמים הטובים יושבים הקצינים מרופדיי הישבנים במפקדה שעושים על גביהם פנסיות ותנאים שאנשים במדינה הזו יכלו רק לחלום עליהם.

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל המחמיאים הנחמדים,הקנאים,וכל כותביי הנאצה-תחשבו פעמיים לפני שאתם תוקפים פה.אני לא חייב לכם כלום.

במיוחד ששולחים ילדים לשדה הקרב במשכורות רעב.על גביי הלוחמים הטובים יושבים הקצינים מרופדיי הישבנים במפקדה שעושים על גביהם פנסיות ותנאים שאנשים במדינה הזו יכלו רק לחלום עליהם.

נכון אתה לא חייב לאף אחד פה כלום, אבל אתה לא יותר טוב מאף אחד מה"קצינים המרופדים" שאת חלקם הכרתי בשירות ואתה יודע מה? לדעתי אתה לא יותר טוב מאף אחד מהם בוודאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזכות לבוא בטענות נתונה למי שתרם ,תרמתי באתי בתלונות ,אני אמשיך לתרום אמשיך לבוא בטענות עד שהדברים יראו סבירים.

וגם אני אשמח להחמיא לך ...

להיות לוחם זה חרא, אבל מי שיכול חייב.

לפותח השירשור ,אם אתה רוצה יחידה מסויימת התנדבותית ,לא תהייה לך בעיה, אם אתה רוצה חי"ר רגיל אף אחד לא חייב להעביר אותך.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד עכשיו התאפקתי אבל הצלחת להוציא אותי משלוותי.

קודם כל אתה כן חייב לי. אני נתתי 3 שנים מלאות ועוד כמעט 20 שנות מילואים כלוחם כדי שאפילו טיפוסים כמוך יוכלו לחיות פה בשקט ועכשיו הגיע תורך לפרוע את החוב.

אף אחד לא אמר לך להיות לוחם אבל השירות בצבא הוא קודם כל חובה מוסרית עוד לפני שבכלל מתיחסים לנושא החוקי. כשאתה תעזוב את הילדים שלך ותלך לסכן את חיך ימים, לילות, שבתות וחגים אז גם לך תהיה הזכות לקבל תנאים טובים בהמשך. התנאים האלה הורווחו בדם, יזע ודמעות של אותם "קצינים מרופדי הישבנים" אז תעזוב אותם בשקט כי אתה בחיים לא תגיע לרמה הערכית שלהם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי בצבא. אני יודע מה אוכלים שם. אתה לא קרעת את הת*ת שלך, ולכן אתה לא יודע להעריך מה כל החיילים הקרביים ואפילו הג'ובניקים (כי כל בורג במערכת הוא חשוב) נותנים לך. אז תשב בשקט בצד, ותנקה את החלב מהשפתיים לפני שאתה מדבר. אתה רק מראה כמה אתה לא אוהב את המדינה שלך. ואני מאמין שאתה אפילו עוד לא בן 18 שככה אתה מדבר. אולי אתה לא מעל גיל 18, שאת זה עוד אפשר להחביא מעבר לדפי הפורום. אבל את חוט המחשבה אי אפשר להסתיר אף פעם.

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנחם,אומי,אלון,שי.

כבר פרעתי את חובי. סיימתי שרות מלא לפניי שנים רבות.אחריי שראיתי מה הולך שם ספק גדול אם אשלח את ילדיי לצבא.

לא כדאי לקפוץ בראש עם הנפצות מחם,אתה יודע מי קופץ בראש.

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי, אם אתה מחנך את ילדיך להשתמט אז זה עוד יותר גרוע מלהשתמט בעצמך.

לרגע לא טענתי שהצבא הוא דבר שמתפקד כראוי ושהכל דופק בו כמו שצריך אבל זה לא מוריד מחובתו של כל אזרח לפרוע את חובו לקודמים לו גם במחיר של פגיעה (ובעברי פציעה ב89' בשער פאטמה בפיצוץ מכונית התופת וסגין בגב ממחבל בשירות מילואים).

חינוך הוא קודם כל לערכים ואחד הערכים החשובים ביותר הוא פרעון חובות לחברה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנחם,אומי,אלון,שי.

כבר פרעתי את חובי. סיימתי שרות מלא לפניי שנים רבות.אחריי שראיתי מה הולך שם ספק גדול אם אשלח את ילדיי לצבא.

לא כדאי לקפוץ בראש עם הנפצות מחם,אתה יודע מי קופץ בראש.

כולל מילואים ?

30 -40 יום בשנה?(מינימום)

אם סיימת לפני שנים רבות מניין לך מה הולך שם היום ?

(בניינו לא חסר ח@א)

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר,כוונותך נכונות.

יש לך את הרצון לעבור לקרבי וזה טוב,אולם יש כמה דברים שאתה צריך לקחת בחשבון.

שוב,אתה במודיעין כאשר מכשירים אותך לתפקיד מסויים למפקד נוצר חור עצום אם אתה עוזב,ככה הוא צריך ללמד חייל חדש את מה שלימד אותך.

אמרת קיבלת גיבושים לסיירות וכ'ו,אל תשלה את עצמך שבגלל שקיבלת זימונים זה אומר שאתה מתאים,קח בחשבון שיש דרך ארוכה להגיע לסיירות מובחרות בצה"ל,וגם במהלך הדרך הרבה נפלו והתאכזבו. אתה יכול להגיע למצב שתשרת ביחידה קרבית אולם לא הג'וב החלומי נקרא לזה.

קח בחשבון את כל הנאמר לך בדיון הנ"ל ודרך צלחה!

בן.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...