Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עידכון בחיפוש אחר סאב

eliad2
שימו לב! השרשור הזה בן 7502 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יכול ליקנות את הסאב הזה כולל תיבה והתקנה ב900 שקל

באופן מתפיע השגתי תקציב ליקנות אותו.

מה אתם אומרים , ללכת עליו ?

המגבר שלי מוציא 100 ואט בגשר , הסאב הוא מיתמשך 200 כך שאני חושב שלא תיהיה בעייה .

http://www.home-car.co.il/Product.asp?Pid=HED-12&Cat2Cat1ID=44&Cat2ID=63

מה אתם אומרים על הסאב ? מה אתם אומרים על השילוב עם המגבר ?

רדו למטה לעידכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמעתי אותו בשילוב מגבר של לייטינג אודיו,אני חושב שהוא שווה 900 שח כולל תיבה,רק קח בחשבון שהתיבות של אוטופרט טובות יותר ממה שתקבל מהלינק לאתר שצרפת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לפרט טיפה ?

אני גם מתעניין בסאב הזה אך לצערי אין לי אופציה לשמוע אותו בשום חנות

(אין במלאי במקומות שביקרתי)

1. מה העוצמה של המגבר לייטנינג הזה ?

2. מה זאת אומרת שהתיבה שמציעים באתר שהוא צירף פחות טובה ?

שניהם של סרווין וגע לא ?

3. מבחינת מחיר הבנתי שאתה חושב שהוא שווה .. אבל לעומת סאבים אחרים שאתה מכיר.. יותר טוב\פחות טוב מסאבים אחרים מאותה הרמה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מיתכוון ליקנות אותו מהאתר , רק צירפתי לינק לדוגמא , מצאתי אותו בחנות באזור . אני מישתמש במגבר ג'י בי אל 4020 שנותן בגשר 100 ואט . מחר אני בחנות הולך לישמוע את הסאב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון!!!

הלכתי לחנות שהציעה לי את הסרווין והוא נימכר היום בבוקר , המוכר אמר גם שזה סאב שעושה בעיות וגם שלדעתו (הלא מלומדת) המגבר שלי לא יזיז את הסאב.

הוא הציע לי סאב של

dragster 10"

ב900 שקל ,שמעתי אותו עם מגבר ענקי באוטו לא שלי והוא היה די נחמד

רק שאני לא חושב שאני יקנה סאב מחברה שעושה אגזוזים....

אם מישהו מכיר את הסאב שירשום עליו מה שהוא יודע.

המשכתי לחכנות הבאה עם תחושת אכזבה קלה ..

שם לא מצאתי משהו אבל המוכר הציע לי את זה"

פיוניר 304 עם תיבה מקורית והתקנה ב900 שקל .

נכון לעכשיו אני הולך מחר(הוא אמר שהוא יקבל אותו מחר) ומתקין את הפיוניר

נאמר לי גם שהוא יותר נציל ונישמע יותר טוב מהדרגסטר.

אם לא יהיו אירועים מיוחדים הפעם מחר יהיה לי פיוניר 304.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית חושב שאני לא הייתי משלם 900 של על פיוניר...

אני חושב שאפשר להביא סאב יותר טוב עד המחיר הזה.....{המחיר של 1000 שח"}

איפה כל הספצים של הפורום!?!?!?!

מה אף אחד לא יכול להציע סאב נורמלי??!?!?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אליעד גם לי זה נישמע יקר מידי 900 שקל רק בשביל ה304.... אם אני לא טועה ראיתי פה באינטרנט ב450 שקל את ה400 אר אמ אס 305 רק שהוא בלי תיבה.. אבל כבר כמה יעלה לך לעשות תיבה CUSTOM ומהזה להתקין את הסאב ?

לפי דעתי את ה305 תוכל כבר להביא עם תיבה משלך בפחות כסף .. אני לא היתי קופץ על המציאה רק בגלל שלוקח זמן למצוא משהו שתאהב ואתה מתפשר על משהו "נחמד" ומשלם יותר .. אבל זה רק אני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיקו בו נעבור שנייה על כלל בסיסי מאוד באוודיו -

רמקולים לא מוצאים ואטים , רמקולים מקבלים אותם

אני יכול לתת לסאב 100 ואט , מה יתן לי סאב שיכול לקבל 400 ? גם 300 זה יותר מידי ואני עדיין בספק איך זה ישמע .

2)

אחרי שיטוט קטן באינטרנט וחישובים יצא שה304 הכי זול כולל מישלוח הוא באתר שכוח שניקרא פומפה ושם הוא יעלה לי 510 כולל מישלוח .

תיבה פשוטה בנט אקשן 320 כולל מישלוח

ביחד 830

התקנה אצל מתקין (כולל חיבור של הרמקולים הקידמיים בחזרה לרדיו דיסק ) 70 שקל

יחד 900 שקל !

עוד הצעה : באתר הום קאר אפשר לימצוא את הסאב עם תיבה לא מקורית כולל מישלוח במשהו כמו 840 שקל

גם כן לא מישלתם לי .

וליבנות תיבה לבד אני לא יצליח.

בחנות שדיברתי איתה אני מקבל תיבה מקורית והתקנה מלאה .

איך אנחנו ניראים עכשיו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה תיבה מקורית?

אלו לא תיבות שבאות עם הסאבים מחו"ל ככל הידוע לי אלא תיבות שמשדכים להם בארץ, אם זה על פי נפח מתאים אני ממש לא בטוח אז ככה או ככה רוב הסיכויים הם שהתיבה לא "מקורית".

פיוניר 304 ניתן היה למצוא בחנויות ב600 ש"ח כולל תיבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיראו.. כל אחד אומר שזה לא מישתלם אבל לאף אחד אין מושג איפה יש אופצייה יותר מישתלמת , אם מישהו יגיד לי איפה אני מוצא אותו בלפחות 150 שקל פחות אני ילך לשם . רק תגידו . אני רק יכול לומר שבאינטרנט אין אופצייה יותר מישתלמת וזה אחרי חרישה אינטנסיבית של כל האתרים הכי נידחים בארץ..... גם לא בחדרה והאזור. בקשר לתיבה - ככה המוכר הציג את זה , אז אולי זאת לא תיבה של פיוניר אבל זאת בטח תיבה אידאלית לסאב שניבתנה בישבילו ולא תיבת 12" סטנדרטית .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"רמקולים לא מוציאים וואטים הם מקבלים אותם" ?

אני באמת ניסיתי להבין מה ניסית להגיד בזה.. לא הצלחתי להבין מה הכוונה

ואם אתה בגישה של מה יעזור לי סאב שיכול לקבל 400 אר אמ אס.. אז מה יעזור לך לשלם 900 שקל על סאב שיכול לקבל 300 אר אמ אס אם בשורה התחתונה אתה לא "תנצל" שליש מההספק שהוא יכול לקבל ?

אז אני בא בגישה של או לחסוך או להביא משהו יותר טוב.

יותר טוב לא חייב להיות יותר עוצמתי כמובן.. יותר טוב יכול להיות גם יותר איכותי ....

ולדעתי 900 שקל על 304 זה ביזבוז.. שוב. זאת דעתי אתה יכול להסכים איתה או לשלול אותה.. זה הכסף שלך בשורה התחתונה

וכמו שאיל אמר אני כבר ניסיתי לבדוק בעיניין התיבות של פיוניר. לא מצאתי תיבות "מקוריות"..

ואם אתה רוצה אופציה יותר משתלמת תחפש לשמוע סאבים של מאגנט. מניסיון עם ה

TRANSFORCE 1000 הוא הרבה יותר איכותי מ304. ויש גם מגה פורס שעדיין לא יצא לי לשמוע אותו ולפי תגובות שקיבלתי עליו הוא תותח לא קטן ...

אז אופציות יש .. השאלה אם יש לך כח לבדוק את האופציות האלה

(דרך אגב המגה פורס אפילו יותר זול מ900 שקל.. לא זכור לי בכמה..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7502 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...