Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט- VW type2 קמפר Riviera 1978

asafk
שימו לב! השרשור הזה בן 4455 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא זה, לא זה ולא זה...

אסף התבלבל והוא לא חבר באף מועדון כי הוא נרקסיסט ולא מרקסיסט...

יש לו מועדון משל עצמו ולא כל אחד יכול להיות חבר בו, רק מישהו שהוא ממש ממש...אסף.

הוא לא חבר באף מועדון, בגלל שהוא לא רוצה להיות חבר במועדון שיסכים לקבל אותו אליו :-P

ראו בסוף הטקסט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 439
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הוא לא חבר באף מועדון, בגלל שהוא לא רוצה להיות חבר במועדון שיסכים לקבל אותו אליו :-P

ראו בסוף הטקסט

סוף סוף מישהו מבין אותי...

:-D:-D

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לצפון אני אביא את כולם, בשביל שה"כאילו" הצהובה שלך תוכל לזוז כמה מטרים, וככה?? רשמתי..

:-D8):roll:

אסף.

אסף יקירי,

אתה נקסיסט מיוחד, שכן לא רק אתה מאוהב אלא גם רוב האנשים שמכירים אותך:-P

גם אני...מודה...

עכשיו, לגבי ההשקה, אשמח להגיע בצהובה או באדומה.

או שמה עליי להגיע בירקרקה?

לא ברור עדיין מה יהיה אופי האירוע, עדכן אותי בזמן כדי שאוכל להכין את הצבע הנכון8)

יניב

השירוקו נמכרה...עצוב, אבל נכון...

הגיע הזמן לעבוד על החיפושית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אתמול והיום - טיול קמפינג ראשון - ובהרכב משפחתי מלא - בקמפר.

עדיין לא הכל גמור, וזה טיול "טרום השקה" כדי לבדוק מה עוד צריך לעשות.

נסענו ליומיים ב"ארץ הקסאמים", חבל אשכול - אזור מקסים של שדות רחבים והמון אוויר, על סף המדבר. נסענו בכביש, נסענו בשבילים, אפילו נסענו בבוץ, והVW הקשיש הראה שהוא נהנה.

ביום נחנו בצילו, בלילה ישנו בתוכו - שניים במיטה שלמעלה ושניים במיטה שלמטה, כמו שאמור להיות.

הדבר המדהים הוא התגובות בכל מקום - לא ייאמן כמה אנשים ניגשו אלינו ושאלו שאלות. מבטים בכל רמזור ומכל מכונית שעוקפת, שיחות בכל עצירה. האמת? לא ציפיתי.

עוד דבר נהדר הוא האיוורור המקורי - דרך המשולשים והתריסים מתחת לחלון נכנס המון אוויר קריר. נכון שלא היה מאוד חם בחוץ, אבל יניקת האוויר היא ממקומות של לחץ נמוך, והוא קר יותר מטמפרטורת הסביבה. גאוני.

אבל לא פחות חשוב - הדו"ח הרשמי של ה"הרצה", עם המלצות שייושמו עד ההשקה המתוכננת די בקרוב (במושגי הזמן שלי)..

קודם כל, זו הנסיעה הארוכה באמת הראשונה שלנו עם הקמפר, כביש מהיר במהירויות של 90-100 (קמ"ש), ובסוף הנסיעה המנוע לא חם, לא איבד שמן, והמשיך לנגן כרגיל. הוא גם יבש, אין נזילות. זה אומר שמי שסגר אותו אחרון עשה עבודה לא רעה בקטע הזה (למרות פדיחות איומות בדברים אחרים), ועם כל הגומיות שאני החלפתי, ההחלטה לא לפתוח את המנוע נראית כרגע נכונה.

דרך אגב, התצוגה של הטמפרטורה ולחץ - נהדרת. אולי זה לא מכוייל פיקס, אבל קל לראות מגמות ולעקוב. אם יהיה משהו חריג, מייד שמים לב. משהו חריג זה למשל שהחוט של החיישן טמפרטורה נתפס באיזה עשב ויצא מהמקום (הוא בתחתית המנוע) ומייד רואים שאין טמפרטורה. דורש שיפור.

לא הכל טוב - אחרי נסיעת שטח, פתאום ובלי התראה, אני שם לב ששוב חסר חצי מיכל של נוזל בלמים, ואין שום נזילה נראית לעין. מילאתי והעניין לא חזר. כנראה שיש נזילה שלא נראית לעין - דרך המשאבה הראשית לצד הוואקום (זה המקום היחיד שיכול להיות). אני חייב לציין שגם בפעם הקודמת שזה קרה, זה היה אחרי נסיעת שטח. יכול להיות שיש עניין של זווית או גובה יחסי בין צנרת הוואקום לצנרת הבלמים. אבל זה לא משנה - המשאבה הראשית החדשה כבר מחכה. בכל מקרה אני אבדוק שוב את המשאבות בגלגלים (מאחורי הגומיות) ואת הקליפרים, לוודא שזה בכל זאת לא הם.

מה עוד?

מערכת החשמל הפנימית עוד לא גמורה, כידוע, וצריך לתת גז ולגמור עם זה.

ריפודי דלתות - מהקדמיות נכנסת רוח, הפורמייקה על האחוריות סדוקה ושבורה. אי אפשר ככה.

רדיו!! רמקולים, חיווט, די פשוט - אבל צריך לעשות.

ניקוז לכיור (חור ברצפה... כואב), ועל הדרך אולי אני אעשה גם יציאה על הדופן לחיבור לטוש (מקלחת שטח).

תיקוני פחחות - לא הספיקו לעשות, ובשבוע הבא נחזור לפחח שייתן את הכמה שעות עבודה.

חימום - חייבים משהו ללילות. אני עדיין מחפש מחמם גז שמתאים לקמפרים במחיר סביר.

מצלמת רוורס...

ליישר את הפגוש האחורי ולצבוע אותו לבן

ואת הג'נטים הקדמיים באפור כהה כמו האחוריים.

מדרגות... חיזוק למתקן של הספייר...

זה נראה הרבה אבל זה לא המון - ולפני חודש עמוס (חו"ל, מילואים) אז אני מקווה שאני אעמוד במה שקבעתי לעצמי וההשקה תהיה לפני הקיץ.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף, בלי תמונות לא מאמינים :roll:.

שמח לשמוע שהשועל הותיק נסע וחזר בלי בעיות מיוחדות, ואת האמת אני בכלל בכלל לא מופתע .

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומי... אני מתקשה לכווץ את התמונות לגודל הכל-כך קטן שהפורום הזה מרשה... יותר מדי עבודה

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה לכם.

נראה נהדר , אילו בדיוק הדרכים לרכב זה.

היכן כיסוי הרזרווי עם לוגו גיפולוג ?

אתה יכול לעדכן את : "הקמפר שלי הולך ומשתפץ http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=171443"

ל: " נוסע ומשתפץ "

תמשיך לנסוע ולשפץ

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה רק טעימה? תן עוד...

אתה יכול לעדכן את : "הקמפר שלי הולך ומשתפץ http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=171443"

ל: " נוסע ומשתפץ "

אחרי ההשקה...

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומי... אני מתקשה לכווץ את התמונות לגודל הכל-כך קטן שהפורום הזה מרשה... יותר מדי עבודה

אסף.

את האמת ? בנתיים כבר ראיתי בג'יפולוג, אבל לא נורא אני בטוח שיש כאן עוד כמה שיהנו מזה.

אגב איפה נמצאים כבשני הסיד האלו?(או מה שזה לא יהיה)

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירון כנס לקישור , אתה אוהב גם חדשות

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=313731&highlight=%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%95%D7%9C+92

(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4455 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...