Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט- VW type2 קמפר Riviera 1978

asafk
שימו לב! השרשור הזה בן 4430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שיפוץ ציריות.. מתברר שזו העבודה הכי "מגרזת" ברכב... בכל מקרה, פירקתי, ניקיתי, הרכבתי, גירזתי. יש מעט שחיקה לא יפה באחת מהמפרקים (CV ) ואני אשתמש בטריק שלקוח מעולם הבאגים - אני אחבר את הציריה הימנית בצד שמאל ולהיפך. כך הכדורים לוחצים את הצד השני בתוך המפרק.

רק הערה- יש לפחות שלוש גרסאות שונות של מפרקים, שימו לב. הספרים מבלבלים. במפרק עם חריץ אחד בודד, החריץ הולך לצד הפלאנג' (כלפי חוץ). במפרקים עם חריץ אחד בצד אחד ושלושה בצד השני, החריץ הבודד כלפי פנים (צד הגל).

(תמונות? צילמתי. סבלנות)

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 439
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תמונות של הפאזל.

כשמשפצים מפרקים, חשוב לעשות את העבודה לכל אחד בנפרד, ולא לערבב בין החלקים.

חשוב גם להיות סבלניים ולא לקצר את הדרך או להשתמש בכוח. (אני השתמשתי בקיצור דרך אחד, חוקי, אבל זה יוצא מהכלל אז אני לא מגלה).

ההרכבה בסוף של הכדוריות למקום ושלושת החלקים שמסביבם היא פאזל הגיון שמשאיר הרבה אנשים עם פה פעור, או מייללים על הרצפה כמו ילדות קטנות. וכמו בפאזל הגיון, כשמבינים את הרעיון זה יותר קל.

שימו לב איך נראים סימני שחיקה לא יפים, זה לא תקין ובהזדמנות אני אחליף את המפרק הזה. בינתיים, כאמור, אני מרכיב את הציריות הפוך.

attachment.php?attachmentid=151086&stc=1&d=1238700106

וכך זה אמור להיראות, שחיקה יפה בלי החורים:

attachment.php?attachmentid=151089&stc=1&d=1238700106

אסף.

cv joint 01.JPG

cv joint 02.JPG

cv joint 03.JPG

cv joint 04.JPG

cv joint 05.JPG

cv joint 06.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקשתם תמונות פנים? קבלו תמונות פנים, וגם של העבודה "בתנאי שטח".

אסף.

camper interior  01.JPG

camper interior  02.JPG

camper interior  03.JPG

camper interior  04.JPG

camper interior  05.JPG

camper interior  06.JPG

camper interior  07.JPG

camper interior  08.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה?!?:shock::roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגניב לגמרי!8):twisted::-D

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואים בתמונות את כל הקרעים הקטנים בפינות. אנחנו נחליף את הריפודים וגם את כל הספוגים (מזרנים, מושב הפוך). בינתיים, זה מה שיש ולכן שאבנו אבק, הברקנו את הפורמייקה וניקינו לקראת הטסט. הוילונות הכתומים-מזעזעים-דהויים כובסו, והעתיד שלהם יכלול צביעה בטבילה.

הבעיה הגדולה היא שעוד לא החלטנו על צבע לריפודים, לדיפוני הדלתות ולווילונות. חייבים משהו יותר בהיר, מואר.

עוד חזון למועד.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, האוטו ממש כיפי. :-) אהבתי מאוד את תמונות הפנים.

כמה מקומות שינה יש בתוכו?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סה"כ 4 מקומות. מיטה כפולה למעלה בגג המתרומם (איפה שהילדים מצולמים), ועוד מיטה זוגית למטה - המושב נפתח למיטה זוגית. יש אפשרות להוסיף ערסל (אופציה מקורית) מעל המושבים הקדמיים לילד נוסף. כיוון שבנסיעה אפשר לנסוע סה"כ 2 מלפנים ועוד 3 מאחורה, יכול להיות שיום אחד נקנה את הערסל המקורי... אבל בינתיים לא צריך, 2+2 מספיק.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ראיתי את השרשור רק לאחר שענית לי על השאלות לגבי הבוקסות....

מגניב לאללה... התחלתי לקרוא את כל הליך השיפוץ, אך לצערי אני חייב לחזור לעבודה קצת....

כל הכבוד וממש כיף גדול. בנוסף, תודה על המידע הרב שאתה חולק איתנו בייחס לפעולות המקצועיות שנעשו. מן הסתם זה חשוב מאוד למי שנמצא בתהליך דומה (ולא משנה על איזה רכב...).

אלירן

On the seventh day, god created MUSTANG

אתר מועדון המוסטנג הישראלי: www.mustangclubofisrael.com

ובפייסבוק: Classic Mustang of Israel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פירקתי את הלוח העליון של הדשבורד, כדי לגשת לצמת החשמל הראשית, אותה אני צריך לנקות כדי להיות בטוח שמערכת התאורה שנבדקת בטסט, תעבוד פיקס.

הדשבורד עצמו - ללא רבב, בלי סדק או שריטה. ממש חדש. מאחוריו- אבק של 30 שנה, ששאבתי. בסך הכל העפתי את הצמה המאולתרת של הרדיו, ועוש שלושה חוטים שלא שייכים, את החוטים מהם יצאו ה"גנבים" בודדתי עם איזולירבנד נוזלי שאני מחבב מאוד.

תודה על המידע הרב שאתה חולק איתנו בייחס לפעולות המקצועיות שנעשו. מן הסתם זה חשוב מאוד למי שנמצא בתהליך דומה (ולא משנה על איזה רכב...).

משמח אותי. אני מנסה להראות דרך שיפוץ שכמעט כולה בעבודה עצמית. זו הדרך הנכונה מבחינתי, ויש מעט מדי יומני שיפוץ כאלו - לכן חשוב לי להראות גם את פרטי העבודה, שלעתים היא סיזיפית ותמיד יש בה סיפוק, של התקדמות עקב בצד אגודל. הכל אפשר לעשות לבד- רק צריך ספרות ואורך רוח..

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בודדתי עם איזולירבנד נוזלי .

אסף

האם אפשר פירוט - דוגמא - תמונה - ו/או כל הסבר אחר.

תודה

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף

האם אפשר פירוט - דוגמא - תמונה - ו/או כל הסבר אחר.

תודה

ישי

http://www.plastidip.com/home_solutions/Liquid_Tape_-_Electrical_Insulation

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

האם ניתן לרכוש בארץ הקודש , בה האפשרויות מוגבלות ?

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא מצאתי בארץ.

בארה"ב יש את החומר בכל Home depot ו autozone וכל מיני כאלו.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...