Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה למומחים - ליסינג ובעלות

bbrd
שימו לב! השרשור הזה בן 6167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

במסגרת תהליכי חיפוש הרכב החדש שלי - עלו לי כמה שאלות:

1) האם יש הבדל בין לקנות רכב מחברה לעומת רכב מליסינג (הן מבחינת ההמלצה, הן מבחינת כמה שזה מוריד מהמחיר והן מבחינת התפקוד) או שמדובר באותה קטגוריה? מה בדיוק ההבדל בין ליסינג לחברה?

2) איך בכלל כשאני קונה רכב שהיו לו כבר כמה ידיים (2/3) והאחרון זה פרטי -אני מוודאת שגם כל הידיים הקודמות אכן היו פרטיות?

3) עד כמה כדאי לי להתייחס לקילומטראז? מצאתי רכבים בתקציב שלי בשנת 2000 עם קילומטראז של 90-110 אלף ש"ח ולעומת זאת באפשרותי לקנות באותו תקציב רכב חדש הרבה יותר משנת 2003 כאשר הקילומטראז עומד על 128 אלף? זה שווה את ההפרש בשנים. עלי לציין שמה שמעניין אותי זה שהרכב יסע, ולא יעשה הרבה בעיות - הנוחות, המרחב או הפוזה הרבה פחות מעניינים אותי[

רוב תודות לכל המבינים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

במסגרת תהליכי חיפוש הרכב החדש שלי - עלו לי כמה שאלות:

1) האם יש הבדל בין לקנות רכב מחברה לעומת רכב מליסינג (הן מבחינת ההמלצה, הן מבחינת כמה שזה מוריד מהמחיר והן מבחינת התפקוד) או שמדובר באותה קטגוריה? מה בדיוק ההבדל בין ליסינג לחברה?

מבחינת הרישום ברשיון - אין הבדל, יש לבדוק מה היה אופי השימוש בפועל. בקניה ישירות מליסינג בד"כ תקבלי אחריות אך ההורדה במחיר לעומת המחירון תהיה קטנה יחסית - בקניה מיד שניה המחיר כבר ירד הרבה יותר.

2) איך בכלל כשאני קונה רכב שהיו לו כבר כמה ידיים (2/3) והאחרון זה פרטי -אני מוודאת שגם כל הידיים הקודמות אכן היו פרטיות? בעקרון הדרך הנכונה והבטוחה היא לגשת למשרד הרישוי, ניתן גם להסתכל מי הבעלים הראשון בחוברת האחריות של הרכב - ולחפש שרידי דלקן בפתח מילוי הדלק.

3) עד כמה כדאי לי להתייחס לקילומטראז? מצאתי רכבים בתקציב שלי בשנת 2000 עם קילומטראז של 90-110 אלף ש"ח ולעומת זאת באפשרותי לקנות באותו תקציב רכב חדש הרבה יותר משנת 2003 כאשר הקילומטראז עומד על 128 אלף? זה שווה את ההפרש בשנים. עלי לציין שמה שמעניין אותי זה שהרכב יסע, ולא יעשה הרבה בעיות - הנוחות, המרחב או הפוזה הרבה פחות מעניינים אותי[ ההבדל בקילומטרז הוא לא גדול ואני באופן אישי הייתי מעדיף את הרכב החדש עם הקילומטראז הגבוה בכל מקרה אם תצייני את דגמי המוכניות המדוברים נוכל להיות יותר ספציפיים.

רוב תודות לכל המבינים

בהצלחה

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...