Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזדה 3 או שברולט אופטרה ?

Uriahg
שימו לב! השרשור הזה בן 6183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במאזדה הייתה מתיחת פנים קלה בשנת 2006 (לא טעיתי נכון?) שונו מספר דברים קטנים: מושבים, תאורת השעונים מוארת בכחול עם אדום. פס כסף על הגריל (במקום פס בצבע הרכב), מסגרת אפורה מסביב למקום של האורות ערפל. פנסים אחורים אשר השתנו בפס האיתות.

וכרגע לא עולה לי עוד משהו לראש. לדעתי לא צפויה מתיחת פניות נוספת לפחות עד הדגם של 09.

~~~

בקשר לבחירה בין שני הרכבים, מה מעניין אותך ברכב? מה הדרישות שלך? אי אפשר לקבוע על סמך השמות שרשמת מה עדיף.

בכל מקרה אני הייתי בוחר במאזדה.

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאזדה 3 אכן שופרה במספר דברים פנימיים/חיצוניים ואפילו מושביה טובים מבעבר (אני ביקורתי בנושא המושבים, ואפילו אני הופתעתי לטובה - יחסית). אין מה להשוות לאופטרה בכל מישור שהוא, לטעמי.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שונו מספר דברים קטנים: מושבים, תאורת השעונים מוארת בכחול עם אדום. פס כסף על הגריל (במקום פס בצבע הרכב), מסגרת אפורה מסביב למקום של האורות ערפל. פנסים אחורים אשר השתנו בפס האיתות.

וכרגע לא עולה לי עוד משהו לראש.

....פגושים קד' + אח', עיצוב חישוקי סגסוגת.... לדעתי רוב הדברים שונו לרעה.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע בבקרת אקלים של ה3?

אני גם לא מצאתי בה שום בעייה, הרכב שלי אימי מודל 2006 והמזגן מקרר מצויין בכל מצב.

המרווח בספסל האחורי לא ממש מעניין אותה אך שדה הראייה המוגבל לאחור אכן יכול להציק, אם כי מראות הצד הגדולות במיוחד מחפות מעט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ה3 וגם האופטרה בילו במחציתי כ 4 ימים שכללו שישי ושבת (רכבים חלופיים)

האיכות של האופטרה למרות שלל התאים שקסם לי אינה מתקרבת לזו של המאזדה מה גם שהיא די עצלה (האיצה פחות טוב מהאביאו).

צריכת הדלק לא ממש עניינה אותי ככה שאני מנוע מלהגיב בנושא.

האופטרה היא פשוט אביאו מגודלת וזה מבאס ודי אומר הכל.

עם המאזדה נסעתי לים המלח במהירויות גבוהות ועם המון בטחון עם האופטרה הסתפקתי בנסיעה לכינרת. אם הייתי צריך לבחור הייתה זו המאזשה שנשארת אצלי. עובדה שעם המאזדה לא כ"כ רציתי שיחזירו לי את האביאו ועם האופטרה ממש חיכיתי לזה.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RS, נכון שלרוב חובבי ההגה ה 3 עדיפה בהרבה אבל לאישתו של חבב ההגה פרט לעיצוב אין ל 3 שום יתרון משמעותי.

אותה יעניין איפה פשר לשים את הקניות, כמה מקום יש לילדים ואיפה האוטו נגמר כדי שתדע לא לדפוק חזק מידי את הרכב של השכן בחניה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...