Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזדה 3 או שברולט אופטרה ?

Uriahg
שימו לב! השרשור הזה בן 6182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תלוי מה אתה מחפש באוטו. כמו שציון פה כבר.

אם אתה מחפש מכונית שתהיה יותר משפחתית אז האופטרה. אם אתה רוצה מכונית שתהיה מיועדת יותר לנהג אז ה 3.. אין מה לדבר בכלל.

בנוסף האחזקה של האופטרה יותר זולה וזה כולל את הביטוחים למינהם והצריכת דלק. שתי המכוניות האלה נפוצות היום מאוד.

אני אישית ההיתי הולך על הדגם חמש דלתות של אופטרה בתור נהג צעיר.

מקווה שעזרתי :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופטרה איננה נותנת תמורה טובה לכסף שלה. עזבו אותכם מהמקום בבגאז', עם הגישה הזאת אפשר לקנות דייהו נובירה ב-25.000 ש''ח ולשים כמה קניות שרוצים.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם גישה כזאת גם איסוזו איפון וארגז נותן תמורה מצויינת.

ולמה דווקא האופטרה אם לא מאזדה אז יש משפחתיות נוספות שניתן לשקול.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבוע שעבר נסעתי מטעם העבודה מת"א לבאר-שבע וחזרה על אופטרה שקיבלתי לצורך ה"משימה". תידלקתי את מיכל הדלק למקסימום לפני שיצאתי לדרך. לאחר שחזרתי מסתבר ש"הלך" 3/4 מיכל דלק. נהגתי בצורה מנהלתית לחלוטין במהירות שלא חרגה מ-120 קמ"ש. בנוסף התאוצה של הרכב עצלה מאוד, ויש את התחושה שקיימת במכוניות קוראנית ישנות שבהן לוחצים על דוושת התאוצה עד הסוף, שומעים המון רעש, אבל הרכב לא מאיץ. אותי זה תסכל.

הבלמים באופטרה גם גרועים מאוד. חסרי תחושה, חסרי "נשיכה" ומרחק הבלימה ארוך מאוד! זה מוריד משמעותית מתחושת הביטחון של הנהג.

הסעיף שבגללו פסלתי את הרכב הזה על הסף הוא כסא הנהג. יש במשענת שלו מן בליטה שאמורה לתמוך בגב. במקרה שלי המיקום של הבליטה ביחס לגב שלי הוא כל כך גרוע עד כדי כך שכאב לי הגב במשך יומיים אחרי הנסיעה והרגשתי כאילו דרסה אותי משאית. מיותר לציין שלא ניתן לכוון את ה"תמיכה" הזאת.

עד כאן התרשמותי (השלילית!) מהאופטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...