Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השטויות שאנשים מאמינים להן.

EyalR
שימו לב! השרשור הזה בן 7837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם תקרא שם אתה תראה שכל הארוניות שהם דיברו עליהן מיוצרות בחו"ל, אז זה לא בדיוק רק בעיה של ארצנו, זה בעיה גם בשאר העולם.

יש הרבה דוגמאות לדברים האלה אבל אין ספק שזאת המגוחכת ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם אני חושב שמעמד של הרמקול חשוב.

לדוגמא, אם נשים אותו בארונית שיש לה דלתות זכוכית, ברוב הארוניות דלתות הזכוכית ירעדו כשהצליל חזק.

או אם המעמד מעץ דק, אז גם יש סיכוי שהוא ירעד.

אני לא אומר לשים שיש קיסר... אבל גם לא קרטון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חושב שמעמד של הרמקול חשוב.

לדוגמא, אם נשים אותו בארונית שיש לה דלתות זכוכית, ברוב הארוניות דלתות הזכוכית ירעדו כשהצליל חזק.

או אם המעמד מעץ דק, אז גם יש סיכוי שהוא ירעד.

אני לא אומר לשים שיש קיסר... אבל גם לא קרטון

לא דובר על המעמד של הרמקול או על התיבה או על הארונית שבה הוא נמצא אלא על הארונית שמחזיקה את ה-DVD, הוידאו ואת הרסיבר. רמקולים ברור שצריך לעשות מחומר טוב אבל ארונית של הDVD?!?

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויותר מכך, לא דובר שם על רעידות דובר על כך שמעצם העמדת המגבר, הCD וכל השאר על מדפי זכוכית יצור הדבר צליל מתכתי ואם תעמיד על MDF יהיה צליל רך יותר.

בקיצור מה אני אגיד לכם מצער אותי לחשוב שאם כל אידיוט פה ובעולם היה תורם את הכסף שהוא מוציא על השטויות האלו לאיזה מטרה טובה היה עולם טוב יותר, ובטח היה שימוש טוב יותר לכסף כי מה שהם עושים עם הכסף זה כמו לזרוק אותו לאסלה אפילו בלי לנגב איתו את התחת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דפדפתי בפורום אודיו וקולנוע ביתי שבתפוז, וקראתי שהאנשים שם מאמינים שהארונית שמחזיקה את המערכת שלהם מאוד משפיעה על הצליל. אחד כתב שמדפי זכוכית גורמים לצליל להיות מאוד מתכתי ושMDF גורם לצליל להיות רך :roll:

חשבתי אולי לשים שם תגובה מלגלגת במקצת שאני בונה את המדפים במערכת שלי מאבן בזלת ושזה נותן צליל מצויין, אבל תוך כדי שאני קורא אני מגלה כי בן אדם אחד השכיל לעשות והחליף את המדפים של הארונית שלו באבן קיסר!!!! :loco:

לא יודע חברה נראה לי שכולנו פה מבזבזים את הזמן על רמקולים טובים וכדומה, ואנחנו צריכים להתחיל לרצף את תא המטען.

פוקו איזה מחיר אתה עושה על ייבוא של של אבנים מהירח?? שמעתי שהם נותנים צליל לא מהעולם הזה. :lol:

סליחה ??

מי שמקשקש פה זה אתה, וה נובע מבורות בתחום ה-Audio

נניח ואנו מדברים על pre+power שפופרתיים

ציוד כזה מייצר ויברציות בגלל שנאי ה-output המסיביים, סטנד איכותי מסוגל למזער את הרסוננס וזה בא לידי ביטוי גם בצליל, שפופרות שרועדות לא מיטיבות עם הסאונד.

אני קורא בסבלנות מזה זמן רב את מה שאתה כותב בפורום

מי שמקשקש פה ומקבל במה, זה אתה.

what-hifi,hifi-choice,sterephile - כולם טיפשים, ואתה חכם גדול.. פחחח

יש לך המון מה ללמוד בתחום.

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיוויד, שים לב לתמונות שמפורסמות בפורום, אם היה מדובר על ציוד שפופרתי , ניחא, אבל לא בתמונות נראים בבירור נגנים ומגברים רגילים לחלוטין.

מה עוד שלמרות שאני מסכים איתך שציוד שפופרתי צריך סטנד יציב , לטעמי לפחות זה הנושא היחידי שחשוב. אם מדובר על זכוכית, MDF או שיש - כל אחד מהם בעובי המתאים יספק יציבות נגד רעידות.

יש גבול לכל דבר , גם בתחום ה Hi-FI וכאן מדובר בהגזמה לשמה !!

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקו גם ציוד hi-end טרנזיסטורי משובח מייצר רסוננס

כל מגבר טרנזיסטורי איכותי מחביא בתוכו ספק כוח מפותח וגדול

למרות נסיונות היצרן לבודד את המכשיר מויברציות וזאת ע"י כמויות של אפוקסי ומעטפות שונות, עדיין יש רעידות.

הרעידות הללו משפיעות על ה-source במיוחד

בפטיפון החשיבות גדולה שבעתים.

ממש אבל ממש לא מדובר בשטויות, אלא אם ברסיבר של קנווד עסקינן.

בציוד hi-end יש לסטנד חשיבות רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

XRallye106 קודם כל אין על מה להתעצבן, אם שילמת 5000 שקל על ארונית מבזלת אז שיבושם לך, אני אישית חושב שזה שטויות וכמוני גם רבים כולל עיתונים רבים, למרות שרובם לא יגידו זאת כי הם כן נהנים מפרסומים של החברות שמוכרות את הדברים האלו.

אם אתה קורא פה הרבה זמן בסבלנות למה אף פעם לא היה לך מה להגיב? אולי זה אתה שסובל מבורות.

לכל דבר יש דעות שונות, אני את דעותיי לא מבסס על מה שנראה לי אלא על פי דברים שהתנסתי בהם ובמיוחד דברים אשר אנשים שהתחום הזה הוא העיסוק שלהם בחיים, אומרים וגם אז רק אם יש לדברים שלהם הוכחות. ולא אני לא מדבר על מוכרים בחנויות סטריאו אני מדבר על אותם אנשים שמתכננים ומפתחים את המוצרים האלו.

אז שוב אם אתה אומר שאני מדבר שטויות זה ממש לא מרגש אותי, אם אתה חושב שאתה מסוגל לשמוע כל הבדל קטן בTHD, DAMPING ויברציות וכל דבר אחר אז מה אני אגיד לך כנראה שניחנת בכישרון על טבעי.

אתה יודע מה זה רסוננס? אתה יודע איך ולמה ואם הוא בכלל משפיע על הצליל?

תביא לי נתונים כתובים ואז נתייחס לדברים שאתה אומר, עד עכשיו זה הכל דמיוני.

מה זה ציוד שפורפורתי אתה יודע? בוא תסביר לי למה הוא במיוחד מושפע מזה?

אתה יודע שאפשר לגרום לכל מגבר SOLID STATE להישמע כמו מגבר שפורפורתי בתוספת של פחות מ50 שקלים?

בקיצור לפני שאתה משמיץ אנשים בדוק טוב טוב עם עצמך מה אתה יודע. אני מסכים שיש לי עוד הרבה מה ללמוד כי תמיד יש מה ללמוד, הבעיה מתחילה באנשים כמוך שחושבים שהם כבר יודעים הכל. בדרך כלל מדובר באנשים באמצע חייהם שניזונו עד עכשיו משטויות וברגע שבא מישהו ואומר להם שזה שטויות אז הם אומרים שהוא לא יודע כלום, אפילו אם הוא יביא להם הוכחות, אין מה לעשות ככל שמזדקנים קשה יותר לקבל דברים חדשים.

אני רגיל כבר לאנשים מסוגך, אנשים שלא משנה מה יהיה מקובעים בדעה שלהם. גם אני הייתי בדעה שלך עד שקראתי את העובדות ושיניתי את דעתי לשמחתי לפני שבזבזתי כסף. אלה שכבר ביזבזו את הכסף הרבה יותר קשים לשכנוע.

האמת אני כבר עייף מהסוג הזה של האנשים שלך, מזל שיש מי שלא:

http://www.carsound.com/ubb/ultimatebb.php?ubb=get_topic;f=1;t=019585

תקרא גם את זה אולי תלמד משהו:

http://www.carsound.com/ubb/ultimatebb.php?ubb=get_topic;f=1;t=019632

אחרי שתקרא תבוא להתווכח ותטיב לעשות אם תתווכח ישירות עם הבן אדם מאחורי הדברים, כי אחרי ההתנסחות שלך הוצאת לי את החשק לבזבז אפילו דקה נוספת עליך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

XRallye106 קודם כל אין על מה להתעצבן, אם שילמת 5000 שקל על ארונית מבזלת אז שיבושם לך, אני אישית חושב שזה שטויות וכמוני גם רבים כולל עיתונים רבים, למרות שרובם לא יגידו זאת כי הם כן נהנים מפרסומים של החברות שמוכרות את הדברים האלו.

אם אתה קורא פה הרבה זמן בסבלנות למה אף פעם לא היה לך מה להגיב? אולי זה אתה שסובל מבורות.

לכל דבר יש דעות שונות, אני את דעותיי לא מבסס על מה שנראה לי אלא על פי דברים שהתנסתי בהם ובמיוחד דברים אשר אנשים שהתחום הזה הוא העיסוק שלהם בחיים, אומרים וגם אז רק אם יש לדברים שלהם הוכחות. ולא אני לא מדבר על מוכרים בחנויות סטריאו אני מדבר על אותם אנשים שמתכננים ומפתחים את המוצרים האלו.

אז שוב אם אתה אומר שאני מדבר שטויות זה ממש לא מרגש אותי, אם אתה חושב שאתה מסוגל לשמוע כל הבדל קטן בTHD, DAMPING ויברציות וכל דבר אחר אז מה אני אגיד לך כנראה שניחנת בכישרון על טבעי.

אתה יודע מה זה רסוננס? אתה יודע איך ולמה ואם הוא בכלל משפיע על הצליל?

תביא לי נתונים כתובים ואז נתייחס לדברים שאתה אומר, עד עכשיו זה הכל דמיוני.

מה זה ציוד שפורפורתי אתה יודע? בוא תסביר לי למה הוא במיוחד מושפע מזה?

אתה יודע שאפשר לגרום לכל מגבר SOLID STATE להישמע כמו מגבר שפורפורתי בתוספת של פחות מ50 שקלים?

בקיצור לפני שאתה משמיץ אנשים בדוק טוב טוב עם עצמך מה אתה יודע. אני מסכים שיש לי עוד הרבה מה ללמוד כי תמיד יש מה ללמוד, הבעיה מתחילה באנשים כמוך שחושבים שהם כבר יודעים הכל. בדרך כלל מדובר באנשים באמצע חייהם שניזונו עד עכשיו משטויות וברגע שבא מישהו ואומר להם שזה שטויות אז הם אומרים שהוא לא יודע כלום, אפילו אם הוא יביא להם הוכחות, אין מה לעשות ככל שמזדקנים קשה יותר לקבל דברים חדשים.

אני רגיל כבר לאנשים מסוגך, אנשים שלא משנה מה יהיה מקובעים בדעה שלהם. גם אני הייתי בדעה שלך עד שקראתי את העובדות ושיניתי את דעתי לשמחתי לפני שבזבזתי כסף. אלה שכבר ביזבזו את הכסף הרבה יותר קשים לשכנוע.

האמת אני כבר עייף מהסוג הזה של האנשים שלך, מזל שיש מי שלא:

http://www.carsound.com/ubb/ultimatebb.php?ubb=get_topic;f=1;t=019585

תקרא גם את זה אולי תלמד משהו:

http://www.carsound.com/ubb/ultimatebb.php?ubb=get_topic;f=1;t=019632

אחרי שתקרא תבוא להתווכח ותטיב לעשות אם תתווכח ישירות עם הבן אדם מאחורי הדברים, כי אחרי ההתנסחות שלך הוצאת לי את החשק לבזבז אפילו דקה נוספת עליך.

1. הסטנד של הציוד שלי עלה 1,500 ש"ח , זה MUST לציוד ששוקל מעל 80 ק"ג

מדובר בציוד שפופרתי , משקל ה-power amp בלבד 50 ק"ג.

הציוד שלי מייצר רסונס לא קטן ומומלץ גם ע"י היצרן שימוש בסטנד איכותי.

2. לגבי ההשתתפות שלי במדור האודיו, אני באופן אישי לא רואה ברכב סביבה אידאלית למיקום מערכת אודיוי כפי שאני רוצה, זה גם מתנגש לי עם הראיה המוטורית שלי, מנהל הבנק ו"טוב הלב" של כמה נשמות טובות.

מה שכרגע מותקן לי ברכב, מספק אותי - גם ככה הרכב לא משרת אותי ביום יום.

אין לי את הזמן הפנוי להגיב לכל הודעה מספיק לי המדור המוטורי

בוא נאמר שאני חולק על מרבית הדעות והקביעות שלך ועל דבר אחד אני מסכים

בהנחה שאתה באופן אישי לא מבחין בהבדלים בין interconnect של 10 פאונד לבין כזה שעולה 300 פאונד אז אתה לגמרי צודק

כנ"ל לגבי פורמט MP3 או אפילו דיסק מקור VS דיסק צרוב

"לשדרג" מגבר טרנזיסטורי שישמע כמו מגבר שפופרתי בעלות של 50 ש"ח זאת באמת שטות גמורה !

או שאני טועה ואתה בדרך להיות מילארדר....

הלוואי ולא הייתי מבחין בהבדלים הללו, זה לא זול להיות אודיופיל :(

אני כרגע לפני מעבר דירה, אשמח להזמין אותך ל-session של האזנות אולי דעתך תשתנה

ואולי לא..

יש לי חברים שלא מבחינים בין הצליל שבוקע ממערכת מיני של Aiwa לבין הציוד שלי

יש גם כאלה

בידידות דיוויד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני אפתח בזה שאני מבין מאיפה בא הכעס שלך, כי זה בעצם כמו שאמרתי ישירות עליך שקנית שטויות, אז קודם כל לא אמרתי ישירות אליך פשוט הבעתי את דעתי ואם אתה מתכוון לתקוף אישית כל מי שמביע דעה מנוגדת לשלך אז אני לא מבין למה אתה בכלל מתווכח.

בקשר לציוד שפופורתי לא אני לא אהיה מיליארדר כי לא אני גיליתי את זה. אתה יודע למה מגבר שפורפרתי נשמע כמו שהוא נשמע? בהוספה של רזיזסטור בערך של 0.1 אוהם למגבר SOLID STATE אתה יכול לגרום לו להישמע כמו מגבר שפורפורות עקב השינויים בהתנגדויות שהוא רואה.

ובוא תסביר לי למה הציוד השפורפורתי שלך מייצר רסוננס לא קטן, באמת תסביר לי כי אני באמת לא מבין למה ואיך הסטנד יעזור לו.

אתה חושב שהמצאתי את זה? גש ללינקים שנתתי לך, נמצא שם בחור בשם ריצ'ארד קלארק שהוא אחד האנשים היותר ידועים בתחום והוא עורך כבר מספר שנים את מה שהוא קורא לו הAMP CHALLENGE שבו הוא לוקח אנשים שמגדירים את עצמם אודיופילים כמוך למשל, ועושה להם ניסויי האזנה לאותה מערכת כשכל פעם הוא מחליף בין מגברים יקרים וזולים, הוא הסכים שישתמשו גם במגברים ביתיים ובמגברי שפורפרות בתנאי שהוא יכול להוסיף לSOLID STATE רזעזסטור בעלות של פחות 5$ מה שהוגן לחלוטין כי הרי לא יתכן שהמגברי שפורפרות יעלו אלפי דולרים יותר ממגבר רגיל והוא יכול להפוך מגבר רגיל כך שישמע כמו מגבר שפופרות בפחות מ5 $. התנאים היחידים שלו היו שהעוצמה של המגברים תהיה שווה וזאת הוא עשה ע"י מכשיר מדידה ותנאי נוסף שכל סאונד פרוססור שקיים במגברים יכובה.

הפרס למי שמצליח במבחן הוא 10000 דולר.

הוא כבר עורך את המבחו הזה כמה שנים ועם מאות אם לא יותר של משתתפים ועד היום לא היה אדם אחד שעבר את המבחן. אם אתה כל כך בטוח בעצמך למה שלא תתאם איתו מבחן ותיסע לשם, הרי 10000 דולר יכסו לך את כל הוצאות הטיול ועוד ישאר לך הרבה כסף לכל כבל שתרצה.

אז עוד פעם לפני שאתה קופץ כמו ילד קטן (ועוד יותר גרוע כשאתה לא באמת ילד) תבדוק את הדברים כי האמת המרה היא שכנראה אתה פשוט לא יודע.

הבדל בין דיסק רגיל לדיסק צרוב?? המממ באמת מעניין מה ההבדל כנראה שה0 וה1 בצרוב "יפים" פחות מאלו שבדיסק המקורי, אתה לא יודע שאיכות דיגיטלית היא 1:1???

כבל שעולה 2100 שקל? (מצטער אני מעדיף לדבר בשקלים אני עדיין לא חי באנגליה) מה אתה חושב שזורם בכבלים האלה? מה יתרונות הכבל ב2100 להוא ב100? זה שיש לו מוליכות טיפה יותר טובה? ואתה שחצן מספיק לחשוב שמה שמכשיר מדידה בקושי מודד אתה יכול לשמוע???

אשליות זה לא דבר טוב במיוחד כמו במקרה שלך כשהן עולות לך הרבה כסף.

אז באמת אם אתה רוצה להתעניין ואולי ללמוד משהו וגם לחסוך כסף בעתיד תיגש לשם תקרא קצת ואפילו תדבר עם הבן אדם עצמו, מי יודע אולי תשנה את דעתך.

הבעיה היא שלא נראה לי שתיגש וגם לא נראה לי שאתה רוצה לשנות את דעתך לא משנה כמה הוכחות וכמה ניסויים יביאו לך, כי אז תתבאס על כל הכסף שהוצאת לחינם, השאלה מה אתה מעדיף.

THE TRUTH IS OUT THERE YOU JUST NEED TO BE BRAVE ENOUGH TO GRAB IT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני אפתח בזה שאני מבין מאיפה בא הכעס שלך, כי זה בעצם כמו שאמרתי ישירות עליך שקנית שטויות, אז קודם כל לא אמרתי ישירות אליך פשוט הבעתי את דעתי ואם אתה מתכוון לתקוף אישית כל מי שמביע דעה מנוגדת לשלך אז אני לא מבין למה אתה בכלל מתווכח.

בקשר לציוד שפופורתי לא אני לא אהיה מיליארדר כי לא אני גיליתי את זה. אתה יודע למה מגבר שפורפרתי נשמע כמו שהוא נשמע? בהוספה של טרנזיסטור בערך של 0.1 אוהם למגבר SOLID STATE אתה יכול לגרום לו להישמע כמו מגבר שפורפורות עקב השינויים בהתנגדויות שהוא רואה.

ובוא תסביר לי למה הציוד השפורפורתי שלך מייצר רסוננס לא קטן, באמת תסביר לי כי אני באמת לא מבין למה ואיך הסטנד יעזור לו.

אתה חושב שהמצאתי את זה? גש ללינקים שנתתי לך, נמצא שם בחור בשם ריצ'ארד קלארק שהוא אחד האנשים היותר ידועים בתחום והוא עורך כבר מספר שנים את מה שהוא קורא לו הAMP CHALLENGE שבו הוא לוקח אנשים שמגדירים את עצמם אודיופילים כמוך למשל, ועושה להם ניסויי האזנה לאותה מערכת כשכל פעם הוא מחליף בין מגברים יקרים וזולים, הוא הסכים שישתמשו גם במגברים ביתיים ובמגברי שפורפרות בתנאי שהוא יכול להוסיף לSOLID STATE טרנזיסטור בעלות של פחות 5$ מה שהוגן לחלוטין כי הרי לא יתכן שהמגברי שפורפרות יעלו אלפי דולרים יותר ממגבר רגיל והוא יכול להפוך מגבר רגיל כך שישמע כמו מגבר שפופרות בפחות מ5 $. התנאים היחידים שלו היו שהעוצמה של המגברים תהיה שווה וזאת הוא עשה ע"י מכשיר מדידה ותנאי נוסף שכל סאונד פרוססור שקיים במגברים יכובה.

הפרס למי שמצליח במבחן הוא 10000 דולר.

הוא כבר עורך את המבחו הזה כמה שנים ועם מאות אם לא יותר של משתתפים ועד היום לא היה אדם אחד שעבר את המבחן. אם אתה כל כך בטוח בעצמך למה שלא תתאם איתו מבחן ותיסע לשם, הרי 10000 דולר יכסו לך את כל הוצאות הטיול ועוד ישאר לך הרבה כסף לכל כבל שתרצה.

אז עוד פעם לפני שאתה קופץ כמו ילד קטן (ועוד יותר גרוע כשאתה לא באמת ילד) תבדוק את הדברים כי האמת המרה היא שכנראה אתה פשוט לא יודע.

הבדל בין דיסק רגיל לדיסק צרוב?? המממ באמת מעניין מה ההבדל כנראה שה0 וה1 בצרוב "יפים" פחות מאלו שבדיסק המקורי, אתה לא יודע שאיכות דיגיטלית היא 1:1???

כבל שעולה 2100 שקל? (מצטער אני מעדיף לדבר בשקלים אני עדיין לא חי באנגליה) מה אתה חושב שזורם בכבלים האלה? מה יתרונות הכבל ב2100 להוא ב100? זה שיש לו מוליכות טיפה יותר טובה? ואתה שחצן מספיק לחשוב שמה שמכשיר מדידה בקושי מודד אתה יכול לשמוע???

אשליות זה לא דבר טוב במיוחד כמו במקרה שלך כשהן עולות לך הרבה כסף.

אז באמת אם אתה רוצה להתעניין ואולי ללמוד משהו וגם לחסוך כסף בעתיד תיגש לשם תקרא קצת ואפילו תדבר עם הבן אדם עצמו, מי יודע אולי תשנה את דעתך.

הבעיה היא שלא נראה לי שתיגש וגם לא נראה לי שאתה רוצה לשנות את דעתך לא משנה כמה הוכחות וכמה ניסויים יביאו לך, כי אז תתבאס על כל הכסף שהוצאת לחינם, השאלה מה אתה מעדיף.

THE TRUTH IS OUT THERE YOU JUST NEED TO BE BRAVE ENOUGH TO GRAB IT

הכעס שלי נובע מזה שאתה יוצה בהצהרות כאלו או אחרות ומדביק תארים כאלו או אחרים לאנשים שרחוקים מאד מלהיות טיפשים או פריארים

לגבי הציוד השפופרתי שלי - ה-power שלי מחביא בתוכו 3 output transformers

ענקיים שמייצרים ויברציות - זאת עובדה, מה לעשות ככה בנוי מגבר שפופרתי בתצורת push-pull , הסטנד עוזר בכך שהוא ממזער את הויברציות שעוברות ל-source

לגבי השטות של "הוספה של טרנזיסטור בערך של 0.1 אוהם למגבר"

הוספה לאן בדיוק ? ש-ט-ו-ת !!

ספר למוזיקאים מובילים וגיטרסטים של "ההמצאה" שלך תחסוך להם ה-מ-ו-ן כסף

ברכישת ציוד שפופרתי

נתחיל מזה שטרנזיסטור לא נמדד בערכים של אוהם יש 2 סוגים npn,pnp וההבדלים הם בעומס ובהספק.

לגבי הכבל - יש לו שם interconnect והמחיר בשקלים בארץ הוא דווקא 2500 ש"ח

בגלל מדיניות המחירים המוזרה של רוב יבואני האודיו בארץ נקבתי במחירים בפאונדים

כך נהוג ומקובל, השוק הישראלי לא מכתיב את המחירים בענף ה-hi-end.

לגבי ההבדלים בשימוש ב-interconnect כזה או פשוט אתה מוזמן לבוא לשמוע בעצמך

לגבי צריבת דיסקים זה לא רק אוסף בינארי יש עוד פרמטרים כמו תופעת הג'יטר

שמוכרת וידועה לכולם בענף האודיו, יש כבר צורב ראשון מבית ימאהה שטוען להתמודד בתופעה http://www.jugend.co.il/katavot/frame.asp?url=showquestion.asp?faq=22&fldAuto=480

זאת האמת שלי, אתה כנרה תשאר באמת שלך, חבל לי שאתה מציף את המדור בכאלו הבלים, לי אין לא את הכח לויכוחים הללו וגם לא את הזמן.

כל פורום עם הירון כוכבי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניגשת לקרוא איפה שאמרתי לך? לא.

אתה מבין אתה פוסל מראש ואפילו לא מוכן לפתוח את הראש לשניה. אתה אומר שטויות על דברים שפשוט אין לך מושג קלוש בהם, ושאינך מוכן להשקיע את הזמן לקרוא וללמוד עליהם אז למה שמישהו יתייחס אליך ברצינות. לאן אתה מוסיף את הרזיזסטור? בטור לOUTPUT ולרזיזסטור יש התנגדות.

עכשיו שמתי לב שכתבתי בטעות טרנזיסטור, טעות שלי ואתקן אותה.

תקרא http://www.carsound.com/ubb/ultimatebb.php?ubb=get_topic;f=1;t=018191#000003

תופעת הJITTER?? אם היית יודע משהו היית יודע שזה בכלל זה תלוי יותר במקור ולא בצורב. http://www.digido.com/jitteressay.html

ואצטט משם שורה" Many well-known devices have high jitter on their outputs, especially DAT machines. However, for most digital to digital transfers, jitter is most likely irrelevant to the final result"

אמרתי שוב תלך, תקרא ואז תחזור .

אני לכל מה שאמרתי בעבר אומר בהווה ואומר בעתיד מביא גיבוי של ניסויים או עובדות שנכתבו ע"י אנשים שחלקם מהגדולים בתחום. מה אתה הבאת?? דעה של מוכר באיזו חנות סטריאו????

אני שמעתי את הדעות של האנשים מהסוג שלך הבעיה שלכם היא שאתם לא מוכנים לשמוע דעות של אחרים ולכן תשארו בתוך הבועה שלכם, האמת אני מרחם עליכם אבל אם זה גורם לכם להרגיש טוב עם עצמכם ולחשוב שאתם איזה סוג אנשים איכותיים שיש להם שמיעה שכלב היה מתגאה בה אז שיבושם לכם., אני אישית חושב שזה פתטי.

תעשה לי טובה אל תגיב לפני שתקרא את הלינקים שנתתי בהתחלה טוב טוב ואפילו תשאל שם שאלות, כי זה חסר תועלת ככה, הרי לא משנה מה אגיד אתה פוסל מראש. אולי אם מישהו אחר יאמר לך את הדברים תקשיב לו, למרות שאני ספק.

אם אתה מוצא הוכחות לדברים שאתה אומר אז בבקשה תתן לי קישור לחומר, מי יודע אולי אני אהיה זה שישתכנע אבל עד שתעשה זאת אשאר בדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניגשת לקרוא איפה שאמרתי לך? לא.

אתה מבין אתה פוסל מראש ואפילו לא מוכן לפתוח את הראש לשניה. אתה אומר שטויות על דברים שפשוט אין לך מושג קלוש בהם, ושאינך מוכן להשקיע את הזמן לקרוא וללמוד עליהם אז למה שמישהו יתייחס אליך ברצינות. לאן אתה מוסיף את הרזיזסטור? בטור לOUTPUT ולרזיזסטור יש התנגדות.

עכשיו שמתי לב שכתבתי בטעות טרנזיסטור, טעות שלי ואתקן אותה.

תקרא http://www.carsound.com/ubb/ultimatebb.php?ubb=get_topic;f=1;t=018191#000003

תופעת הJITTER?? אם היית יודע משהו היית יודע שזה בכלל זה תלוי יותר במקור ולא בצורב. http://www.digido.com/jitteressay.html

ואצטט משם שורה" Many well-known devices have high jitter on their outputs, especially DAT machines. However, for most digital to digital transfers, jitter is most likely irrelevant to the final result"

אמרתי שוב תלך, תקרא ואז תחזור .

אני לכל מה שאמרתי בעבר אומר בהווה ואומר בעתיד מביא גיבוי של ניסויים או עובדות שנכתבו ע"י אנשים שחלקם מהגדולים בתחום. מה אתה הבאת?? דעה של מוכר באיזו חנות סטריאו????

אני שמעתי את הדעות של האנשים מהסוג שלך הבעיה שלכם היא שאתם לא מוכנים לשמוע דעות של אחרים ולכן תשארו בתוך הבועה שלכם, האמת אני מרחם עליכם אבל אם זה גורם לכם להרגיש טוב עם עצמכם ולחשוב שאתם איזה סוג אנשים איכותיים שיש להם שמיעה שכלב היה מתגאה בה אז שיבושם לכם., אני אישית חושב שזה פתטי.

תעשה לי טובה אל תגיב לפני שתקרא את הלינקים שנתתי בהתחלה טוב טוב ואפילו תשאל שם שאלות, כי זה חסר תועלת ככה, הרי לא משנה מה אגיד אתה פוסל מראש. אולי אם מישהו אחר יאמר לך את הדברים תקשיב לו, למרות שאני ספק.

אם אתה מוצא הוכחות לדברים שאתה אומר אז בבקשה תתן לי קישור לחומר, מי יודע אולי אני אהיה זה שישתכנע אבל עד שתעשה זאת אשאר בדעתי.

ח-ז-ק !! LOL ! נגד בטור ביציאה יהפוך ציוד טרנזיסטורי להשמע כמו שפופרתי

אהבתי !! יש עוד בדיחות טובות ?

לגבי ה-jitter אני מסכים שמקורה עוד במקור א-ב-ל היא מחריפה בשלבי ביניים, צריבה לדוגמה.

לגבי הקישורים והאנשים שאתה בוחר לצטט - אני לא מסכים איתם, נקודה.

וכך גם כל המגזינים הנחשבים בעולם ל-audio ו-hi-end.

מממ.. מערכת מיני של aiwa נגד 0.1 אוהם בטור בכל אחת מהיציאות

חיווט לרמקולים כבלים של טלפון מהום סנטר

דיסק צרוב שהומר מקבצי mp3 ב-128kbps

לגעת בחלום !! ובזול.. :lol:

בהצלחה לך ולקהל מאמיניך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא מסכים עם האנשים למה שלא תאמר זאת לריצ'ארד קלארק שנמצא שם ותיגש ותעשה את המבחן שלו???????

אם תזכה זה 10000 דולר! קדימה ממה אתה מפחד????

האמת היא שאין לך מושג איך ציוד שפורפורתי עובד ולמה הוא נשמע כמו שהוא נשמע.

חביבי גדולים וטובים ממך דיברו כמוך ונכשלו במבחן ומאז רובם פשוט מפחדים לגשת.

אז אתה יכול להמשיך ולצחוק ולחשוב שהסטנד ששילמת עליו הכרחי והכבלים שלך הכרחיים אבל כל מה שאתה עושה זה לשקר לעצמך.

אם באמת היה לך אומץ היית עושה את המבחן ואל תתרץ לי באשה ילדים ועבודה, זה יכול להעשות בסוף שבוע אחד והפרס הוא 10000 דולר ככה שזה משתלם, אז כשתיגש ותנצח נדבר, עד אז תעשה לי טובה ותשאר בבועה שלך. גם ככה אתה לא רוצה שאף אחד יפוצץ לך אותה.

היה שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך עוד משהו לעשות חוץ מללחוץ REFRESH ולחכות לתגובה חדשה?

הידע שלך נראה כלקוח ממנוע החיפוש גוגל...לצוטט גם האחיינית בת השנה שלי יודעת...

לפחות תשמור את השטויות שלך לעצמך :evil:

"השתיקה יפה לחכמים" אבל לא זה המצב כנראה...

motorica.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...