Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השטויות שאנשים מאמינים להן.

EyalR
שימו לב! השרשור הזה בן 7843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אמממ האמת היא שאין לי משהו הרבה יותר טוב לעשות, אם היה הייתי עושה. באמת אני אגש לראות לי עלי ג'י, תודה על העצה.

לגבי הידע שלי, תשמע ידוע לי שרוב האנשים הם בדעות שלכן גם רוב האנשים אוהבים את בריטני ספירס זה על אותו משקל. ולא אכפת לי עם החבר שלך קרא לך שתבוא לפה ותכתוב פוסט כי נגמר לו מה לומר.

שילקח הידע שלי מאיפה שרק תרצה אבל הוא עדיין ידע, אתה סובל מחוסר ידע ואת זה באמת כנראה לא היית צריך לקחת מאף אחד ומשום מקום.

חביבי זה שההורים שלך אמרו לך ששתיקה יפה לחכמים היה רק כי הם לא רצו שתפתח את הפה ותראה לכולם כמה אתה טיפש, לא עזר להם כנראה.

אנשים חכמים פותחים את הפה אבל זה לא משהו שצריך להטריד אותך.

אתם חושבים שאני אומר שטויות? נתתי לכם את הכתובות להתווכח גשו ותתווכחו ותרוויחו 10000 דולר אני לא מבין למה אתם עדיין מבזבזים פה את את זמנכם אם אתם כל כך בטוחים בעצמכם.

קדימה אני מחכה לראות את התמונות שלכם על CARSOUND.

תעשו לי טובה אל תבלבלו לי את המוח שוב פעם עד שאתם זוכים.

ואל תשכחו להגיד תפילת הדרך אלוהים יודע שתזדקקו לה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא חייבים לרדת לפסים אישיים, לא כאן בכל מקרה.

אפשר לנהל ויכוח על כול דבר אבל לבוא ולרדת אחד על השני זה לא לעניין, לא משנה מי צודק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חייבים לרדת לפסים אישיים, לא כאן בכל מקרה.

אפשר לנהל ויכוח על כול דבר אבל לבוא ולרדת אחד על השני זה לא לעניין, לא משנה מי צודק.

אני עם שלומי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמממ האמת היא שאין לי משהו הרבה יותר טוב לעשות, אם היה הייתי עושה. באמת אני אגש לראות לי עלי ג'י, תודה על העצה.

לגבי הידע שלי, תשמע ידוע לי שרוב האנשים הם בדעות שלכן גם רוב האנשים אוהבים את בריטני ספירס זה על אותו משקל. ולא אכפת לי עם החבר שלך קרא לך שתבוא לפה ותכתוב פוסט כי נגמר לו מה לומר.

שילקח הידע שלי מאיפה שרק תרצה אבל הוא עדיין ידע, אתה סובל מחוסר ידע ואת זה באמת כנראה לא היית צריך לקחת מאף אחד ומשום מקום.

חביבי זה שההורים שלך אמרו לך ששתיקה יפה לחכמים היה רק כי הם לא רצו שתפתח את הפה ותראה לכולם כמה אתה טיפש, לא עזר להם כנראה.

אנשים חכמים פותחים את הפה אבל זה לא משהו שצריך להטריד אותך.

אתם חושבים שאני אומר שטויות? נתתי לכם את הכתובות להתווכח גשו ותתווכחו ותרוויחו 10000 דולר אני לא מבין למה אתם עדיין מבזבזים פה את את זמנכם אם אתם כל כך בטוחים בעצמכם.

קדימה אני מחכה לראות את התמונות שלכם על CARSOUND.

תעשו לי טובה אל תבלבלו לי את המוח שוב פעם עד שאתם זוכים.

ואל תשכחו להגיד תפילת הדרך אלוהים יודע שתזדקקו לה.

אני גם עם אייל רק תורידו את הירידות אחד על השני,וגם אייל נתן גיבוי לידע והמידע שלו,מה שיש לכם הוא דעות לא מבוססות ובדוקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רציתי לרדת לפסים אישיים. סך הכל כתבתי הודעה על אנשים מסויימים שמשלמים כסף סתם (לדעתי) ובערך כל הפורום ירד עליהם. ואז בא מר XRALLY קרא ואמר. היי! לי יש ארונית ב1500 הם יורדים עליי! ואיל התחיל הכל!!

ואז הוא בא והתחיל להשמיץ אישית.

צר לי שפגעתי בו, לא זו הייתה הכוונה. זה פורום אודיו לרכב ולא לבית, לא ציפיתי שאדם שיש לו סטנד שכזה יקרא את זה, אז אולי הייתי כותב את הדברים בצורה שונה.

אבל להתחיל להשתלח בגלל זה ויותר גרוע מזה לומר דברים ללא כל בסיס וללא כל הוכחה.....אין לזה שום הצדקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן,

באמת , בלי לנקוט עמדות - וויכוחים זה לגיטימי בפורומים , אחד מהדברים להם הוא נועד, אבל באמת אני לא מוכן שיהיהו כאן ירידות בפסים אישיים.

עד עכשיו הפורום באוויר כבר חודש ועדיין לא מחקתי אפילו הודעה אחת ואני גם לא רוצה למחוק, אז אל תכריחו אותי.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל דבר ראשון תרגע. באמת שאין צורך לרדת לפסים כאלו אנחנו סך הכל אנשים בוגרים שמנהלים דיון שגלש טיפה לויכוח וגם זה לגיטימי דברים כמו "אמא שלך אמרה לך.." ודומוהן הן סה"כ ניסיון זול לעקוץ אז באמת שרצוי בלעדיהן ( כפתור ה-"ערוך" יפה להן).

אם שמת לב דייויד נתן לך את דעותיו המנומקות ואף הזמין אותך לביתו פעמים בשביל להיוכח. אתה בכל מקרה שולף מהשרוול כמה לינקים של אנשים שאמרו כך ואנשים שעשו כך וריצ'ארד קלארק זה, והמבחן שלו זה וזה. לגבי המבחן המטופש שלו אם הוא בדק מאות אנשים אז לא סביר להניח שאפילו לפחות אחד ניחש נכון וכבר מזמן היה לוקח את הכסף?!.

אייל לא סתם ציוד שפופרתי הוא יותר יקר, אם אכן ההמצאה שלך ( בעצם לא משנה של מי היא..) הייתה נכונה אזי שציוד שפופרתי כבר מזמן לא היה מיוצר. בערך כמו שמגבר מנורות יותר יקר ממגבר רגיל ( קצת פחות הבדל אומנם..). יקר זה בד"כ יותר טוב ( בד"כ!!).

הויכוח הזה נורא מענין אותי בכל מקרה אני לומד ממנו הרבה!. רק עשו טובה שמרו על פרופורציות אף אחד פה לא יצחק על מישהו רק בגלל שיכול להיות שבויכוח ההוא ובויכוח הזה הוא יצא "פארש", אנחנו פה בשביל להעשיר את עצמנו ולא בשביל לצאת גבר!.

ולויכוח עצמו - ציוד בעזרות אלפי שקלים יכול מאד להיות שזקוק לסטנד איכותי ( לא בדקתי - קטונתי) אבל הציוד שנראה בתמונות הוא סה"כ DVD ואיזה רסיבר באלפייה בקושי ולשים לדברים כאלו סטנדים של אבן קיסר זה טיפשי על גבול הפאטתיות!!.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראלימן, אם תשים לב הדברים האישיים נאמרו ראשית לא ע"י, ולא אמרתי דבר על הוריו אמרתי ישירות עליו וזאת רק כתגובה לדברין על מה שאמר עליי. אז כשאתה מנסה להתערב ולהטיף מוסר, אם כבר אתה עושה את זה לפחות תהיה אובייקטיבי. כשאתה אומר על מבחן ברמה גבוהה של מישהו שהוא טיפשי , במיוחד שזה אולי האדם הכי מוערך בתחום הזה תחשוב בעצמך איך אתה יוצא.

ולא אף אחד לא זכה, אף אחד לא זכה כי אף אחד לא יכול לזכות כי אי אפשר לשמוע את ההבדל. והמבחן הזה מבוסס על מיספר נסיונות שמיעה ולא על אחד, לכן קשה מאוד לנחש, אם לא בלתי אפשרי. ואם זה ממש מעניין אותך גש לשם ושאל את הבן אדם, אלוהים יודע מאיפה יש לו את הכח לענות לכולם אבל יש לו, אז מה בכלל אתם מתווכחים אם אתם לא מוכנים לפתוח לרגע את הראש ולשמוע מה יש לו להגיד, אני מבטיח לכם שתלמדו דבר או שניים ולא מהתנשאות בגלל שגם אני למדתי המון וכמו כן גדולים ממני בהרבה.

ראלימן שמעת פעם בכלל ציוד שפורפורתי?אתה יודע מה "מיוחד" בו? אתה יודע איך רזיזסטור נראה? ניסית פעם לחבר? אז איך אתה מעז לזלזל בבן אדם בין הכי מקצועיים בתחום ולהגיד שמה שהוא אומר זה מגוחך???

לפעמים אני לא מבין מאיפה אנשים שואבים את ההתנשאות הזו.

מילא אם היית מבסס את דבריך על פי מחקרים וניסויים של אדם אחר אבל אתה לא מבסס את זה על כלום.

למה כל כך קשה לאנשים לקבל את העובדות.

כשתעשו את אותו המבחן כמו שלו ובאותה רמה מדעית, ותביאו עובדות שונות אז תדברו כי כרגע אתם פשוט מתווכחים עם עובדות וזה מגוחך.

ועוד משהו, אנחנו מדברים באינטרנט נכון? לא לגיטימי להביא לינקים מהאינטרט לגבות את דעתך? זה שהלינקים מביאים דברים שלא מוצא חן בעינכם לא אומר שהם לא צודקים.

וראלימן לא אני לא שולף מהשרוול אני מכיר את הפורום ההוא כבר כמה שנים.

דרך אגב הציוד שהיה בתמונה לא היה ציוד ב1000 שקל הוא היה ציוד יקר, דווקא ההיגיון אומר שציוד יקר לא יצטרך סטנד שישכך לו את הזעזועים (ואני בכלל לא נכנס לאיזה בולשיט הזעזועים האלו) אם הוא עולה כל כך הרבה כסף הייתי מצפה שהוא יהיה מתוכנן כהלכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רציתי להגיב עד עכשיו כי זה ממש לא שווה את זה, רק שים לב לצורה בה אתה עונה...מנסים לדבר איתך בצורה הכי הגיונית שיכולה להיות ואתה בשלך, יש משהו אחר שאתה יודע לעשות חוץ מלתקוף ולהשמיץ? כי זה נראה כאילו בשביל זה אתה פה.

אל תטרח אפילו לענות כי ממילא אני לא אקרא את התגובה שלך, אני מבחינתי לתרד הזה לא נכנס יותר - אתה פשוט לא שווה אפילו לא שניה של התייחסות :!:

motorica.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצידי אל תיכנס לקרוא (יש לי הרגשה שכן תיכנס) שים לב לתגובה הראשונה שלך , אם אני זוכר נכון לא דיברנו עד לאותו הרגע אז איך בדיוק אתה אומר שאני בא ולהשמיץ???

אומר שוב לא גלשתי לפסים אישיים לפני שאתם גלשתם ואז לא השארתם לי ברירה, זה פשוט מתסכל אותי שאנשים אומרים שטויות על הוכחות מוצקות שמביאים להם, זה גם לא מנומס להגיד שטויות למישהו, ואני לא אמרתי את זה, מה שכתבתי בהתחלה לא פנה לאדם ספציפי פה, זה שמישהו החליט לקחת את זה אישית זה בעיה שלו, אפילו התנצלתי על כך אבל זה כנראה לא עזר.

בינתיים מאז שאתה פה תרמת לפורום שני פוסטים עם השמצות אישיות אולי במקום להשמיץ תתרום גם מידע?

בוא נסגור את הנושא ונסכים בצורה ידידותית על זה שאנחנו לא מסכימים וזהו, ההשמצות האלה באמת לא מביאות לשום מקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה זה מעלה אצלכם אבל אני מתכוון לזה. באמת אין לי כח להתווכח סתם, אני מבחינתי סגרנו את הנושא הזה ואשמח אם נעבור הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מבחינתי סגרנו את הנושא, התר'ד נעול לדיונים נוספים.

לא מעניין אותי מה הנושא, אני לא מוכן יותר ירידה לפסים אישיים משום כיוון.

הודעה הבאה שתרד לפסים אישיים ולא משנה אם יש שורת ירידה אחת ומאה שורות עם הגיון, תמחק במקום.

מותר להתווכח, אבל בואו נהיה תרבותיים, זה לא וויכוח אישי, הרבה אנשים קוראים אותו !!

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...