Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השטויות שאנשים מאמינים להן.

EyalR
שימו לב! השרשור הזה בן 7833 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דפדפתי בפורום אודיו וקולנוע ביתי שבתפוז, וקראתי שהאנשים שם מאמינים שהארונית שמחזיקה את המערכת שלהם מאוד משפיעה על הצליל. אחד כתב שמדפי זכוכית גורמים לצליל להיות מאוד מתכתי ושMDF גורם לצליל להיות רך :roll:

חשבתי אולי לשים שם תגובה מלגלגת במקצת שאני בונה את המדפים במערכת שלי מאבן בזלת ושזה נותן צליל מצויין, אבל תוך כדי שאני קורא אני מגלה כי בן אדם אחד השכיל לעשות והחליף את המדפים של הארונית שלו באבן קיסר!!!! :loco:

לא יודע חברה נראה לי שכולנו פה מבזבזים את הזמן על רמקולים טובים וכדומה, ואנחנו צריכים להתחיל לרצף את תא המטען.

פוקו איזה מחיר אתה עושה על ייבוא של של אבנים מהירח?? שמעתי שהם נותנים צליל לא מהעולם הזה. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

וואלה, באמת נשארו לי בלטות מהריצוף של הבית , אני מוכן למכור אותם במחיר מבצע :)

החומר שמחזיר את הצליל חשוב וכך לדוגמה בבית עם קירות גבס בווליום גבוה הקירות מתחילים להדהד. אצלי לדוגמא בבית הקודם בחדש שבניתי בו קיר עם בידוד אקוסטי הקיר פשוט "בלע" את כל הבאסים.

אז כן , החומר ממנו בנוי החדר משפיע ... אבל החומר של הארונית ... יש גבול באמת !!!

אני כבר לא יודע למה להאמין .. אנשים שם מדברים על הבדלים בסאונד בין כבל של 2000 ש"ח (למטר וחצי RCA) לכבל של 4000 ש"ח.

או שיש להם שמיעה שלי אין או שהם חיים בסרט וכדי שילחצו כבר על ה Stop.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LOOOOOOOOOOOOOL

צריך לפתוח user בשם סטיב אוסטין ולענות לבחור ששם מדפים מאבן קיסר משהו כזה :

אחי, שמעתי את המערכת שלך אתמול (הייתי בארוע של נאסא והיה קצת רועש אבל השתדלתי להאזין, השארת חריץ פתוח בסלון והצלחתי להקשיב) וחסר משהו במידים, נראה לי שהאבן שקנית זה האבן שמייצרים בתהליך של ה15 שנה ולא ה20 כמו מה שממולץ, תנסה לרפד את האבן בעור מאשכים של קיפוד, זה מוסיף ל high end ול back hend צלילים שאפילו אותי עוד לא תכנתו בשביל לשמוע אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל , תצרף קישור לידיעה על האבן קיסר.

צריך לספר להם על זה, הם ייפתחו ליין חדש של אבן אקוסטית, עם Crossover מובנה, יכול להיות פצצה.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי מצחיק הוא שהם מוכנים להישבע בחייהם כי יש הבדל.

אבל שוב אין מה לעשות העיניים משחקות תפקיד רציני, ושוב אני אביא דוגמא מאיזה אדם ידוע ושאת שמו לא אציין (ושאין לי שום קבעון עליו :wink: ) הוא לקח מגבר של קנווד ועוד מגבר של איזה חברה יקרה מאוד חיבר אותם לאותם רמקולים ועשה מבחן שאנשים רואים את המגברים. הוא עשה את זה עם 4 קבוצות של אנשים. ב3 הפעמים הראשונות חיבר פעם לקנווד ופעם לשני והתוצאות היו בערך שחצי אמרו שיש הבדל וחצי אמרו שאין. בפעם הרביעית הוא "רימה" את האנשים וחיבר את הרמקולים שחוברו למגבר היקר גם לקנווד אבל האנשים חשבו שהם מחוברים ליקר. התוצאות היו זהות חצי שמעו הבדל וחצי לא למרות שהרמקולים חוברו לאותו המגבר.

המסקנה היא שאנשים שומעים עם העיניים. יודע מה אני עוד מוכן להבין את אלו שמתווכחים על צליל המגבר במיוחד רסיבר ביתי כי יש לו מעבדי קול, ולעיתים רחוקות משתמשים בו רק להגברה נטו אבל אבני קיסר??? השם ירחם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=124&firstmsg=0

זה העמוד של זה, הכותרת זה "על מה הכל עומד אצלכם?" הכותרת של הבחור עם האבן קיסר היא "אם מותר לצרף דעה" ושמו FREDDI.

עושה רושם שכבר מישהו עשה את העבוד והתחיל לרדת עליהם.

עכשיו שמתי לב שפרדי סתם חנטריש כי הוא לא החליף את כל המדף הוא שם חתיכות קטנות של אבן קיסר, אבל אם הוא הגיע לשיפור בסאונד רק עם כמה חתיכות אפשר רק לתאר מה יקרה אם הוא יחליף את כל המדף :roll::roll::roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחחח קבלו את זה!!

מסקנה: אם לא בא לך להשקיע את הסכום הנל בארונית ,עשה אחד אצל נגר.

בקש ממנו להכין לך שילדה מעץ מיפל לפי מידות שתתן לו,ומדפים מmdf

כאשר כל מדף יהיה בעל 2 שכבות שבניהם הנגר ידביק אותם עם שעם בלבד.

ואז תירכוש 4 ספייקים מיתכוננים שיעלו לך כא מהם 30-40 שח.

ואז יהיה לך ארון מיקצועי ומוסיקלי מאד בסאונד ב1500 2000 שח

שילדה מעץ ומדפים מודבקים עם שעם בלבד חחחחחחח הרגו אותי מצחוק

:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל לדעתי אני לא יודע אם על מה שהרמקול עומד או סוג הרמקול

אבל תארו לכם שהוא עומד על סטנד לא יציב ומעפן?

הוא בבאסים ירעד ותשמעו את הרעידות והתזוזה של המתקן ואולי לזה הם התכוונו למרות שאיך שזה מוצג שם זה פשוט דבילוית לשמה

יש לי ניסיון בשטויות האלה אפילו עדיין רמקול בחדר שלי תלוי לא טוב ומידי פעם בבאסים חזקים הוא רועד על הקיר וממש שומעים את הנקישות אבל מי יודע מה הם קישקשו שם

tAoS FoReVeR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל לדעתי אני לא יודע אם על מה שהרמקול עומד או סוג הרמקול

אבל תארו לכם שהוא עומד על סטנד לא יציב ומעפן?

הוא בבאסים ירעד ותשמעו את הרעידות והתזוזה של המתקן ואולי לזה הם התכוונו למרות שאיך שזה מוצג שם זה פשוט דבילוית לשמה

יש לי ניסיון בשטויות האלה אפילו עדיין רמקול בחדר שלי תלוי לא טוב ומידי פעם בבאסים חזקים הוא רועד על הקיר וממש שומעים את הנקישות אבל מי יודע מה הם קישקשו שם

נתחיל בזה שרמקול אף פעם אם הם הקידמיים וריצפתיים לא שמים על סטנד או מדף..

אם אתה שם אותם ככה יש הד רצחני ומגעיל מהקירות ואז בלאגן בבאס וביכלל לא שומעים טוב.

בקשר למוניטורים רמקולים קטנים יותר בד"כ אחוריים הם לא ממש אמורים לספוג באסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי לאכזב אותך , אבל הם אפילו לא מדברים על סטנדים לרמקולים, הם מדברים על הסטנדים שעליהם עומדים המגברים , זה פשוט לא יאומן, מה הקשר לסאונד, מי צריך ספייקים לסטנד של מגבר.

הם לוקחים את הפנאטיות חמישה צעדים גדולים קדימה

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוהי תופעת העדר לשמה.

מישהו שמע שזה טוב מאיזה דפקט שלא מבין מהחיים שלו ומאז כולם חיפשו. יזם מאושר גילה צורך של מפגרים וקפץ על זה. לא יודע אם יותר ממניע לעשות ארוניות יותר יפות או ארוניות יותר "אקוסטיות". בכל מקרה - טימטום קונה. WELCOME TO ISRAEL.

פשוט אנשים עצובים. מה שיותר עצוב שהם יעדיפו לתת כליה מאשר להודות שהם מפגרים.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוהי תופעת העדר לשמה.

מישהו שמע שזה טוב מאיזה דפקט שלא מבין מהחיים שלו ומאז כולם חיפשו. יזם מאושר גילה צורך של מפגרים וקפץ על זה. לא יודע אם יותר ממניע לעשות ארוניות יותר יפות או ארוניות יותר "אקוסטיות". בכל מקרה - טימטום קונה. WELCOM TO ISRAEL.

פשוט אנשים עצובים. מה שיותר עצוב שהם יעדיפו לתת כליה מאשר להודות שהם מפגרים.

ראלימן

:mm_yeah:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7833 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...