Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרושות עצות לגבי 306 XSI

דן 4
שימו לב! השרשור הזה בן 7597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על ביטחון לא חוסכים!

למה לא?

תלמד ממדינת ישראל והקיצוץ בתקציב הביטחון. :lol:

בבטיחות לא חוסכים (עוד משהו שמדינתנו יכולה ללמד אותנו את ההיפך...)

:?

כנראה שההומור שלי עובר מעל לראשך... :lol:

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק מחיר בולמי מונרו סנסטרק אצל היבואן אפק סוכנויות.

מניסיון של 2 חברה שאני מכיר שהתקינו בולמי מונרו בצרפתיות שלהם (309,306) איכות הבולם ותפקודו נחותה משמעותית מבולם מקורי.

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק מחיר בולמי מונרו סנסטרק אצל היבואן אפק סוכנויות.

נוזל קירור רק מקורי ונקז אויר כמו שצריך.

חוץ מזה יופי של אוטו.

אין שום סיבה בעולם לשחק עם ה-set-up המקורי של ה-306, לטעמי, מכונית ההנעה הקדמית הטובה מכולן (או לפחות מאילו שאני נהגתי עליהן...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיויד תלוי איזה מונרו ומה הסט אפ של הרכב, בגלל זה המלצתי לפנות ליבואן ולא לחנות חלפים שיתנו בולם של 306 רגילה.

בולמי BOGE יתאימו יותר ( היבואן לדיקו ) אבל יעלו יותר.

והכי כדאי לבדוק אצל אורן מורטהיים (יבואני קוני).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיויד תלוי איזה מונרו ומה הסט אפ של הרכב, בגלל זה המלצתי לפנות ליבואן ולא לחנות חלפים שיתנו בולם של 306 רגילה.

בולמי BOGE יתאימו יותר ( היבואן לדיקו ) אבל יעלו יותר.

והכי כדאי לבדוק אצל אורן מורטהיים (יבואני קוני).

בולם של XSI הוא לא בולם של 306 רגילה.

יש לי בן דוד שהחליף את המתלים ב-ZX.

בהתחלה בולמים.

הרכב התנהג חרא, כי לא היתה התאמה לקפיצים.

החליף קפיצים.

הרכב התנהג חרא כי גם הקפיצים החדשים לא התאימו לבולמים.

החליף קפיצים.

הרכב התנהג חרא, כי היה צריך להתאים גם משולשים קדמיים.

וכו'

שיפורי מתלים הם לא 'הנמכנו, הקשחנו וגמרנו'.

זה לא עד כדי כך פשוט.

ואין טעם לנסות 'לשפר' את המתלים של ה-XSI.

If it's ain't broken, don't try to fix it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה מחפשים בולם תחליפי אבל שמתאים בדיוק לסט אפ של הרכב, ז"א בולם יעודי ל XSI ולא ל306 רגילה, ובולם לוולקן שמתאים לוולקן.

ואם מחליפים קפיצים אז בולם שמתאים לאורך הקפיץ החדש ויש סטים מושלמים לוולקן וגם ל306 ( אפילו לזו עם מנוע 1.6 ).

ובגלל זה כתבתי לפנות ליבואן ולא לסתם חנות חלפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה מחפשים בולם תחליפי אבל שמתאים בדיוק לסט אפ של הרכב, ז"א בולם יעודי ל XSI ולא ל306 רגילה, ובולם לוולקן שמתאים לוולקן.

ואם מחליפים קפיצים אז בולם שמתאים לאורך הקפיץ החדש ויש סטים מושלמים לוולקן וגם ל306 ( אפילו לזו עם מנוע 1.6 ).

קבלתי, תודה

רק רציתי להדגיש את הנקודה שקשוח ונמוך זה לא בהכרח טוב יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש כוונה להנמיך ולהקשיח, אז בהחלט פונים לבולמים וקפיצים תחליפיים, אבל בפג'ו משנות ה 90, אם רוצים להביא את הרכב למצב שיתנהג כמו שהמהנדסים תכננו, חייבים לשים בולמים מקוריים.

אני עשיתי פעם אחת את הטעות של להתקין תחליפיים ב 309 שלי, וזה פשוט לא עושה את העבודה כמו שצריך.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על העיצות.

שנית, אין לי שום כוונה לנסות ולשפר את הרכב ע"י התקנת בולמים לא מקוריים שכן הרכב בתצורתו המקורית מתנהג באופן מצויין.

שלישית, אני עומד להחליף את הבולמים במוסך "מרום צמרת" - מורשה פיז'ו ולהדגיש שאני רוצה בולמים של XSI . השא' היא איך אני יכול לדעת מה הותקן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על העיצות.

שנית, אין לי שום כוונה לנסות ולשפר את הרכב ע"י התקנת בולמים לא מקוריים שכן הרכב בתצורתו המקורית מתנהג באופן מצויין.

שלישית, אני עומד להחליף את הבולמים במוסך "מרום צמרת" - מורשה פיז'ו ולהדגיש שאני רוצה בולמים של XSI . השא' היא איך אני יכול לדעת מה הותקן?

אתה מבקש מק"ט ודואג שהם יראו לך שהמק"ט שונה מזה של הבולמים לדגמים הרגילים. כשאני קניתי בולמים ל-S16, ראיתי על המחשב שהוזמנו בולמי "פז'ו ספורט" (ככה קוראים להם) ושהם שונים מהרגילים. דרך אגב, בדוק אם הבולמים של ה-XSI שונים מאלו של ה-S16... (לדוגמה בוולקן מול ה-16V הם שונים, למיטב ידיעתי).

ועוד משהו - בדוק בכמה מוסכים את עלויות הבולמים, מרום צמרת יקרנים, אולי בליטל נניח, עם הנחת הפורום (10% על חלקים ו-15% על עבודה, או ההפך) זה יצא לך יותר זול.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק מאוד ,קשוח ונמוך לנסיעה בכבישי ארץ הקודש זה באמת לא מרשם בריא לחוליות עמוד השדרה.

וגם ההתנהגות על פי רוב נפגמת עקב ספיגה לא מספקת של בורות/בליטות באמצע הסיבוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...