Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך המלצה למגבר

YoSiMr
שימו לב! השרשור הזה בן 7614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך המלצה למגבר שיתן באס טוב לרמקולים (הHU של סוני 4X40 סבבה לחלוטין)

עם המגבר הנוכחי (STREET SOUND 560WATT) אני צריך להוסיף שתי דרגות בD.BASS דבר שנראה לי תמוהה........ הרמקולים הם של פיוניר 250Watt משהו בסביבות ה60 RMS נראה לי והם גם לא נראים לי הבעייה, משום שברגע שאני מוסיף את הD.BASS עדיין שומעים נקי....

אם לא טעיתיבמה שאני חושב אז אני צריך המלצה למגבר (משהו בסביבות התקציב של LANZAR) שידוע בתור אחד שנותן באס טוב (אם יש כזה דבר בכלל....)

בתודה מראש, :wink:

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע ללנזר אין הרבה מתחרים ברמת המחיר במיוחד לאחר שהיבואן הקים אתר שבו הוא מוכר את הלנזרים במחיר נמוכים.

יש שמועות על פשיטת רגל אבל אני לא יודע אם הן נכונות.

http://www.lanzar.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, כל פעם מחדש צצות חברות כאלה, ואם להיות כנה, לאנשים שקצרים בתקציב (כדוגמאתי :lol: ) זה כל פעם צובת בלב ואיפשהו אפילו מפתה עד שאתה חושב מה יקרה כשיגיע הרגע ותצטרך לשמוע איזה זבל קנית.....

תודה בכל מקרה.... :p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף להשקיע פעם אחת

מאשר לקנות 10 פעמיים משהו חרא

ולהתבאס כל פעם מחדש

ובסוף אתה משקיע פי 20

לפי דעתי תקנה משהו של לנזאר עם המציאות שיש עכשיו :)

זה מעניין מאוד מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לSACKER עם כל הכבוד אשמח לדעת מאיפה אתה מבסס את דעותיך, לפי מה שהבנתי מפורום אוטוסאונד אינך יודע אפילו איפה זה האלטרנטור והמגבר שהתלהבת ממנו זה קראנץ מסכן...... אז עשה טובה לכולנו ותפסיק להמליץ על סחורה או לתת המלצות לאנשים שרוצים דעה המבוססת על ידע....

שמישהו מתכוון לקנות מגבר ולהוציא את מיטב כספו עליו הוא רוצה להיות בטוח שהעיסקה תתאים לו והמגבר ימלא את צרכיו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת אני לא יודע יותר מדיי

אני לומד

ואני אומר מה שאני יודע

לי המליצו מאוד על לנזאר במחירים שלהם...

לא אמרתי שזה מגבר ברמה גבוהה מאוד

אבל יחסית למחירים הוא שווה

ויחסית למחירים שיש עכשיו לפי דעתי הוא הכי משתלם..

ובקשר לסטריט סאונד האלה אמרתי שהיה לי אותם באוטו

והם היו ממש ממש ממש ממש ממש ממש מגעילים

וקניתי אותם באיזה 100 שקל וכתוב עליהם 300 וואט ובוא נגיד שלא ממש

והם לא שווים 100 שקל!!

אז אני מעריך שהמגברים שלהם לא יהיו כאלה משהו..

מצטער אם הטעתי משהו... פשוט זה מה שאני יודע ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד אני מופתע מחדש שמישהו קונה ציוד ב 100 ש"ח ואז "מופתע" שהוא לא טוב.

יש בדרך כלל קשר ישיר מאוד בין כמה ציוד עולה לבין כמה הוא שווה.

תגיד , לבית היית אי פעם חושב לקנות מגבר ב 100 ש"ח ?

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לSACKER תבין התגובה לא היתה אמורה להיות פוגעת חס וחלילה, אני פשוט אומר שמישהו שואל על מגבר הוא מצפה לקבל המלצה מבוססת, יכול להיות שיש לך קצת ניסיון עם לנזר וקרנץ אבל תיהיה בטוח לדוגמא שאיל,פוקו, 205 ושאר חולי הנפש יתנו תשובה הרבה יותר אפקטיבית בתחום זה, בעיקרון הפורום פתוח לכולם אבל תיהיה בטוח שגם אתה לא היית רוצה לקנות מגבר ,קומפוננט (או כל דבר אחר) בהמלצה של מתחיל.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון שקניתי ב100 שקל ידעתי מה אני קונה ושזה יהיה חרא

אבל אתה חושב אולי החרא הזה יספיק לך..

וככה זה עולה כל הזמן שהחרא הזה יספיק ואז החרא הזה יספיק:) וסוף אתה מוצא את עצמך עם סט של מורל:)

ובלי קשר לא נתתי עצה ישירות על המגבר סתם דברתי מניסיון שהיה לי עם החברה

וניראה לי שרואים את זה

וכל אחד שיכול לתת עצה עם דגם מסוים זה רק מניסיון.. כי אף אחד לא מכיר את כל הדגמים והכל..

(וניראה לי שעזרה כזאתי עדיפה מכלום..)

אז לפחות אני מנסה לעזור כמה שאני יכול..

ולא צוחק על מי שלא יודע איפה זה האלטרנטור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון שקניתי ב100 שקל ידעתי מה אני קונה ושזה יהיה חרא

אבל אתה חושב אולי החרא הזה יספיק לך..

וככה זה עולה כל הזמן שהחרא הזה יספיק ואז החרא הזה יספיק:) וסוף אתה מוצא את עצמך עם סט של מורל:)

ובלי קשר לא נתתי עצה ישירות על המגבר סתם דברתי מניסיון שהיה לי עם החברה

וניראה לי שרואים את זה

וכל אחד שיכול לתת עצה עם דגם מסוים זה רק מניסיון.. כי אף אחד לא מכיר את כל הדגמים והכל..

(וניראה לי שעזרה כזאתי עדיפה מכלום..)

אז לפחות אני מנסה לעזור כמה שאני יכול..

ולא צוחק על מי שלא יודע איפה זה האלטרנטור

אני לא רוצה להרפות את ידייך (פשש... איזה ביטוי) אבל היכולת שלך לתת חוות דעת על מגברים היא נמוכה יחסית בשל העובדה שסה"כ התנסית עם מעט מאוד ציוד עד עכשיו ואין לך עדיין בסיס רחב להשוואה.

אני אשמח אם תגיב , אבל תמיד ציין את הניסיון הקודם. תחשוב שאת השאלה שואל מישהו שחדש בפורום והוא מתייחס לכל מה שאתה כותב כעובדות ולא חוות דעת בודדת.

האם אתה היית סומך רק על דיעה של מישהו עם ניסיון מקביל לשלך ?

לא אני , לא אייל ולא Fastgt שמענו את כל מה שקיים בשוק , אבל לכל אחד מאיתנו ניסיון עשיר עם מגוון מאוד רחב של מוצרים ואנחנו גם ניזונים מחוות דעת של פורומים אחרים בחו"ל וניסיון מצטבר של משתמשי הפורום הזה. אז נכון , מילה שלנו היא לא עובדה , אבל בהחלט יש לה לא מעט משקל.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...