Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על רכבי דיזל שונים

AUDI-BOY
שימו לב! השרשור הזה בן 6475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

בעבר הייתה בבעלותי סקסו דיזל נורא התאכזבתי מהכוח (בעצם לא היה לו כוח).

היום אני פוזל לעבר פולקסוואגן ונטו TDI, סיטרואן קסרה TD, פיאט מריאה TD..

עכשיו הקריטריונים שלי הם כך:

עד 23K

חייב להיות קצת מרווח (בעיקר לנהג)

זריז יחסית לדיזל.

עכשיו ממה שאני יודע הדיזל של הקסארה לא מי יודע מה מוצלח (רק הHDI).

הפיאט סובלת מבעיות כרוניות בדגם הדיזל כמו בבנזין?

והוונטו נראית לי הבחירה האולטימטיבית.

בקיצור אני רוצה את חוות דעתכם על כל אחד ממה שציינתי ואם יש עוד דגמים תציינו בבקשה.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה למצוא גולף TDI דור 3 (אבל היא כנראה לא בתקציב )

לא בטוח שתמצא ונטו TDI , שלא הייתה מונית .

בעיקרון , מכונית טורבו דיזל בתקציב הזה יכולה להפתיע אותך עם תקלות יקרות . אתה הולך לקנות רכב , שעבד קשה מאוד , וכנראה עבר לפחות 250 אלך ק"מ .

במצב מכאני תקין שלושת המכוניות מספיק זריזות , עם יתרון לפיאט .

לדעתי , מבין שלושת האפשרויות הקסארה עדיפה , היא יחסית נפוצה ויש יותר סיכויים למצוא מכונית במצב סביר . דווקא ה TD הרגיל אמין יותר מה HDI .

ההמלצה שלי היא שבתקציב הזה עדיף בכל זאת לוותר על הטורבו , וללכת בכיוון פולו/קורדובה SDI (מספיק מרווחות במושבים הקדמיים לרוב האנשים ) , או קסארה 1.9D אטמוספרית, חדשות ועם קילומטרז' נמוך ככל הניתן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התאכזבת מהכוח של הסקסו דיזל אז בטוח תתאכזב מהפולו SDI או מהקסארה האטמוספרית.

אתה נמצא במצב שאתה צריך לבחור על מה לוותר, או על כח או על אמינות (ולקנות רכב חזק אבל חרוש/קרוע/עם עבר של מונית/חברה) או שתגדיל את התקציב.

מבין שלושת המועמדות אני הייתי הולך על הקסארה. יהיה לך יותר קל למצוא אחת והיא הרבה יותר טובה מהוונטו לפי דעתי.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקסארה טובה יותר מהוונטו?

כי בחול נהגתי עך גולף דור 3 TDI, סטיישן ומאוד אהבתי אותה חוץ מהרעש שהיה ממש חזק (ואני מכיר דיזלים).

מישהו יודע מה עלויות אגרת הטסט בקסארה?

ומה הצריכת דלק שלה? ומה רמת האבזור בה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם תמצא וונטו TDI שלא הייתה מונית , זה לא קל כמו שאתה חושב .קסארה הרבה יותר נפוצה , נקנתה לא רק על ידי נהגי מוניות ויש יותר סיכויים לקנות מכונית, שלה גמורה לגמרי . היא גם נוחה וקצת יותר מרווחת מהוונטו . כמו שכתבתי בתגובה הראשונה , אם התקציב שלך מאפשר לקנות גולף TDI דור 3 , היא יכולה להיות בחירה מצויינת . גם אותה לא יהיה קל למצוא , נמכרו כמויות קטנות יחסית , בשנים האחרונות של גולף דור 3.

אגרת טסט - 2300 - 2400 ש"ח , תלוי בשנת ייצור .

רמת איבזור בקסארה - שתי כריות אוויר , חלונות חשמל קדמיים , מראה חשמלית אחת רק בצד ימין , ABS , נעילה מרכזית כמובן , זהו . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקסארה נוחה בכמה רמות יותר מהגולף\וונטו, אחיזת כביש מעולה והרבה סיבות לחייך בסיבובים.

הקסארה האטמוספרית נוסעת טוב מאוד, תאוצה טובה, שיוט נינוח גם במהירות של 140 קמ"ש.

ושוב הנוחות, הרכב הזה יושב כ"כ טוב על הכביש, סופג מהמורות היטב ולא חסרות כאלה.

לגביי האבזור - כתבו מעליי, החיסרון הבולט בקסארה הוא שאין מתקן לכוסות, יש 2 שקעים בתא כפפות אבל זה לא שימושי - זה ממש שיגע אותי עד שקיבלתי מתקן לכוסות שיושב על פתח המיזוג. ד"א המזגן מצויין.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...