Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המדריך לקניית מגבר-כל מה שידעתם וקצת יותר

שימו לב! השרשור הזה בן 6681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שימי ההתייחסות שלי לגבי אותה שאלה ספציפית הייתה לגבי הגברה של HU, ובאותו מקרה רמקול של 50 וואט RMS עם נצילות גבוהה יישמע יותר טוב מאשר רמקול של 100 וואט RMS עם נצילות עוד יותר גבוהה.

בגלל שההפרש הוא מאוד משמעותי, אין לייחס תגובה זאתי לגבי ככלל, אלא בגלל שמדובר על הגברה פעוטה של HU, שככל הנראה יפיק במקסימום 22-26 וואט RMS, וגם זה בעיוות יחסית גבוה.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול להגיד שהבנתי אבל אני מקבל את זה.

אני מקבל את העובדה שאתה אומר שבגלל ההגברה הנמוכה מאוד ביחס לאלמנט אפשר להגיד שפקטור של הנצילות לא משחק תפקיד, וכאן נכנס לתמונה פקטור הוואט RMS ? בכל אופן, נשאיר את זה ככה ..

תודה על ההתייחסות.

שימי.

מחפש מגבר 2 ערוצים, 100W ומעלה מבית איכותי בלבד.

להצעות שלחו לה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר ידידי,

א. ממש נהנתי לקרוא, אין מה להגיד שרק העשרתי מזה, ולמדתי עוד דבר או שניים.

ב. לפי מה שהבנתי ממה שכתבת אם יש לנו אלמנט עם נצילות גבוהה יותר מהשני (בואו נתייחס לדוגמא שדיברת עליה), וניתן לו פחות וואט ממה שהוא מסוגל לקבל, כמו בדוגמא שלנו, שאם ניתן לאלמנט של ה 50 RMS שהוא בעל נצילות גבוהה יותר, אז ננצל אותו יותר, ונפיק ממנו יותר מאשר ה-100 RMS בעל הנצילות הנמוכה יותר.. הלא ככה ? אני שואל כי אני מבולבל ביחס לתגובה שציטטתי למעלה.

שימי.

הכוונה הייתה, למיטב הבנתי, שכאשר מדובר על הגברה של 20 RMS, לדוגמא, שניתנת לשני אלמנטים: אחד שדורש הספק של 50 RMS ואחד של 100RMS, האלמנט של ה-50 RMS ישמע חזק יותר, גם אם האלמנט השני (100 RMS) בעל נצילות גבוהה יותר, מכיוון שהפער בהספקים הדרושים להם גבוה כל כך שפער הנצילות לא ישפיע עד כדי כך שיגרום לאותו אלמנט של 100 RMS להישמע חזק יותר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר. אתה ממשיך לתרום רבות לפורום. כל הכבוד .

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה הייתה, למיטב הבנתי, שכאשר מדובר על הגברה של 20 RMS, לדוגמא, שניתנת לשני אלמנטים: אחד שדורש הספק של 50 RMS ואחד של 100RMS, האלמנט של ה-50 RMS ישמע חזק יותר, גם אם האלמנט השני (100 RMS) בעל נצילות גבוהה יותר, מכיוון שהפער בהספקים הדרושים להם גבוה כל כך שפער הנצילות לא ישפיע עד כדי כך שיגרום לאותו אלמנט של 100 RMS להישמע חזק יותר.

בדיוק, הבנת את כוונת המשורר.:).

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה קטנה לגבי הספקים

בוא ניגד יש לי רמקול של 100 RMS ורמקול של 50 RMS ואני נותן להם הגבר מהרדיו דיסק של 20 RMS, באיזה רמקול ישמעו יותר חזק?

כמו שהוא אמר... ברמקול עם הנצילות היותר גדולה...

תודה רבה על המדריך

ענה לי ולכולם על כמה שאלות אני בטוח!!!!

פן ירבו מדריכים כאלה...

גם אני אוהב ללחוץ Ctrl+W

:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...