Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מותר לנהוג ביום כיפור בשל נסיבות מסויימות?

Opel Astra GSI
שימו לב! השרשור הזה בן 7211 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

האם מותר לנסוע ביום כיפור? ז"א אם המשטרה תראה אותי נוהג הם יעצרו אותי/דו"ח יעשו בעיות או שמקסימום ישאלו אותי מה אני עושה?

אל תחשבו שאני נהנה מזה,אני צריך לנסוע ביום כיפור מסיבות ביטחוניות(ללא אישור מהמשטרהת בטחוניות במקום העבודה) סה"כ המרחק נסיע כ10 דקות בנסיעה איטית מאוד בכדי לא חס וחלילה לפגוע ברוכבי אופניים וזה יהיה בשעה מוקדמת-5 בבוקר לערך. וזה יהיה כביש שבסה"כ אין בתים בצדדים יש רק מפעלים מדי פעם.(מי שמכיר אני צריך להגיע לחברת החשמל ליד מפעל נשר)

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום איסור מבחינה חוקית רק תזהר מאבנים שזורקים מגשרים...

וכנראה גם שיעצרו אותך לא בגלל משהו סתם משעמום כי אין מכוניות...

חובב רכב , לא חובב תקלות :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חוק האוסר נהיגה ביום כיפור, פשוט ככה נהוג למרות שבשנים האחרונות יוצא לי לראות יותר ויותר אנשים נוהגים וגם עם מוזיקה מזוויעה ביותר (לרוב ערסים מתפרעים כי הכביש ריק)

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה יהיה כביש שבסה"כ אין בתים בצדדים יש רק מפעלים מדי פעם.(מי שמכיר אני צריך להגיע לחברת החשמל ליד מפעל נשר)

סע באופניים... :idea:

אתה מגיע מרמלה ? הבעייה שלך תהיה בתוך הערים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סע באופניים... :idea:

אתה מגיע מרמלה ? הבעייה שלך תהיה בתוך הערים.

כן,אני אשן אצל חבר שלי שגר ברמת דן ברמלה(מי שמכיר) כדי שיהיה לי יותר קל להגיע לשם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמור כיפור.

אני הציעו לי לשמור על פיצוציה שאי אפשר לסגור אותה(כי אין לה דלת זה פתוח כזה) הציעו לי רק לשבת שמה לשמור בפנים או בחוץ לא למכור ולא כלום 1000 שקל ולא הלכתי!.

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן,אני אשן אצל חבר שלי שגר ברמת דן ברמלה(מי שמכיר) כדי שיהיה לי יותר קל להגיע לשם

אוי ואבוי לך. ישר ליד הישיבה של באר יעקב. לא תצליח לצאת מהעיר.

עשה לעצמך טובה - חבל על החלונות שלך. סע באופניים.אם אתה ממש ממש חייב - תשאיר את הרכב מחוץ לעיר (תחנת הדלק אולי ?) ולך ברגל עד אליה.

לא מומלץ.

מה עם לישון בתחנה ? פחות כאב ראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמור כיפור.

אני הציעו לי לשמור על פיצוציה שאי אפשר לסגור אותה(כי אין לה דלת זה פתוח כזה) הציעו לי רק לשבת שמה לשמור בפנים או בחוץ לא למכור ולא כלום 1000 שקל ולא הלכתי!.

כן ואם יבוא מחבל או סתם משועמם ויעשה בעיות בחברת החשמל וינתק חשמל לכל האזור,אתה תלך לתקן? אתה מדבר לי על איזו פיצוציה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ואם יבוא מחבל או סתם משועמם ויעשה בעיות בחברת החשמל וינתק חשמל לכל האזור,אתה תלך לתקן? אתה מדבר לי על איזו פיצוציה?

תהיה רגוע ,אני לא עושה מחר כלום :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שינתק, ככה כולם ירגישו איך היה פעם כיפור אמיתי.

לא את האמת זה נכון, אבל תאמין לי שיכלת לתת למישהו אחר את העבודה הזאת, אלא אם כן יש איזה הצעה מפתה שאתה לא מספר לנו.

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי ואבוי לך. ישר ליד הישיבה של באר יעקב. לא תצליח לצאת מהעיר.

עשה לעצמך טובה - חבל על החלונות שלך. סע באופניים.אם אתה ממש ממש חייב - תשאיר את הרכב מחוץ לעיר (תחנת הדלק אולי ?) ולך ברגל עד אליה.

לא מומלץ.

מה עם לישון בתחנה ? פחות כאב ראש.

.

כן אני מכיר את הבית כנסת בבאר יעקוב,אבא שלי הולך לבית כנסת גם כן במקום אחר.

לכן אני אלך לישון אצל חבר שגר ברמלה ככה אני לא אצטרך לעבור דרך באר יעקוב. כשהייתי צעיר יותר(לפני שלוש שנים בערך :) הייתי מגיע לכיכר אילנה בבאר יעקב תמיד היו שם דתים שחיכו עם אבנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שינתק, ככה כולם ירגישו איך היה פעם כיפור אמיתי.

לא את האמת זה נכון, אבל תאמין לי שיכלת לתת למישהו אחר את העבודה הזאת, אלא אם כן יש איזה הצעה מפתה שאתה לא מספר לנו.

אדוני היקר.

אתה רוצה לשמור על כיפור - בבקשה -אף אחד לא יפריע לך.

אל תנסה לכפות ,בטח לא כאן בפורום -את דעותיך.

איש באמונתו יחיה. מכיר ?

הודעות נוספות בסגנון יימחקו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בסכום סימלי :)

העניין הוא שמי שיכול להגיע הם גרים באשדוד והם הולכים לבלות שם 35 שעות בקרוב,מכיוון שאני גר בקרבה אני יכול במקום לישון שם ללכת לחבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים...

פיספסתם את השאלה העיקרית:

למה לעזאזל יש לך חברים ברמלה? :)

עכשיו ברצינות - אם תישן ברמלה יקח לך 20 דקות להגיע לשם באופניים... נראה לי עדיף.

מצד שני - 5 לפנות בוקר - אפילו התנרגולים עוד ישנים בשעה הזאת...

אתה מתכוון לחזור בצאת יום כיפור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7211 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...