Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Safe Engine Oil Disposal

Makover
שימו לב! השרשור הזה בן 6814 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החלפתי שמן מנוע (+ פילטר שמן). איפה ניתן לזרוק את השמן "המשומש"? כרגע זה מאוחסן בבקבוקי ליטר וחצי. תחנות דלק? כל תחנת דלק? מוסכים? כל מוסך?

אגב, תודה על העזרה בת'רד הקודם. קניתי כלים יעודיים של סיגנט ובטא, פקק אגן שמן חדש והכל תיקתק :razz:

norm_1210E01BCC9948DCA4996195A3EE2D11.JPG

למי שסקרן לדעת, מפתח ריבועי 8X10 מ"מ של בטא עלה 65.

מפתח ייעודע לפילטר שמן עלה 34.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוסכים גדולים יש מתקן לאיסוף שמן ובקטנים אינ חושב שלכולם יש.

מכיון שבתחנות דלק כבר אין תחנות סיכה ולא מחליפים שם שמנים אז יתכן וגם אין להם מתקן איסוף שמן משומש. הכי שוט לעבור בין תחנות דלק ומוסכים ולבדוק.

כלי העבודה שקנית הנם מיצרני השורה הראשונה, תתחדש.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

איפה קנית את הכלי לפתיחת מסנן שמן ?

ב - "טכנו צינור" שביצחק שדה (מול הפרסי, מול צנטרל...). נדמה לי שהם היבואנים של סיגנט ושל בטא בארץ. אני חייב לצין שהיחס לשוקיסט כמוני לא הכי סבלני. לא כ"כ גרוע גם - הם זרקו הסברים פה ושם, אבל בנימה חסרת סבלנות כזו.

כל המחירים שם לא כוללים מע"מ אז שימו לב. יש כאן קטלוג, לא בטוח כמה הוא מעודכן (וחסרים המחירים):

http://www.t-t.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע שעבר הייתי אצלם לאחר שקניתי מסננים אצל 'צנטרל' ,אז קפצתי לטכנו צינור לשאול שאלה בקשר לכלי מסויים,היחס שקיבלתי גרוע מאוד. שיילכו להז_ _ן בסבלנות.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6814 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...