Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז מה נשמע....

a®iel
שימו לב! השרשור הזה בן 7840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה...אני רוצה לבחון אופציות לשיפור הסאונד בקליאו שלי...

מה שיש כרגע זה : שני רמקולים קדמיים פשוטים שהגיעו עם הרכב + שני טוויטרערס פשוטים , מאחורה שני רמקולים 180W פשוטים של פיליפס ומגבר C70 של הרמן קרדון שאין לי עליו שום נתונים (חרשתי את האינטרנט ולא מצאתי כלום...)

מה שקיים אצלי ב"מחסן" זה : סט קומפוננט 4" של אינפיניטי + עוד מגבר זהה למה שיש לי + עוד מגבר C140 של הרמן קרדון+קרוסאובר גדול - לא כמו הקרוס של הקומפוננט כמובן...

לצערי לא מצאתי כל מידע לגבי הציוד של הרמן שקיים אצלי וגם על הציוד לא רשום כלום.

השאלה היא מה עושים , מה האופציות, מה מומלץ לרכב בסדר גודל של הקליאו ( כל זה בהנחה שאני לא מעוניין לעשות חורים בדלתות הקדמיות...)

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקדימה שלב את הרמקולים של האינפיניטי, גם הם הם קטנים מדי ניתן לבצע בנייה מעץ כדי להתאים לגודל.

מאחורה תשאר עם מה שיש (או תחליף) תלוי איך זה נשמע.

אם המגברים שלך הם 4 ערוצים תשתמש באחד לשני הזוגות, אם שני ערוצים אז בשניים. אפשר גם לחבר את הקרוס ולעשות איתו קצת Fine Tuning.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר מחשבה עמוקה...של 3 דקות...אני אחבר מחר את הקומפוננט מקדימה, הוא מתאים לדש בורד בRSI...אני נשאר כרגע רק עם מגבר אחד עקב מכת גניבות באזור...שאלותיי הן :

בקרוס של הסט יש שתי INPUT (+,-) כמו שאמור להיות יציאה זוגית לWOOFER ו3 יציאות לטוויטרים - 0DB ו3DB - מה כוונת המשורר??

עוד שאלה : על הוופר עצמו יש 2 + ו-2 - , למה זה???

לגבי הסט...מסתבר לפי תגובותיכם שזהו סט די צולע...KAPPA CS-4 MK2...

ועוד שאלה - מה הדרך הטובה ביותר לחבר את החוטים??מהטוויטר לקרוס מהקרוס לוופר וכו' וכו'...האם הדרך ה"ערבית" - איזולירבנד איכותי...בעזרת "שוקולדות" או שיש לכם פתרונות אחרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למרות שזה הפך למעיין ת'ד שבו אני מדבר לעצמי...

הרכבתי את הקומפוננט...מה שהיה לפני כן מסתבר היה זוג 4" של ALPINE 15W RMS

הרכבתי את הסט יצא לא רע בכלל....ההבדל העיקרי מושג בעיקר בטוויטרים (מנהסתם בזכות הקרוס)

הסה"כ - די מרוצה למרות שבאמת הסט עצמו קצת ישן ולא יחזיק מעמד יותר מידי זמן אבל שוב...יש שיפור מסויים אז אני שמח וטוב לבב... :p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היציאות של הטוויטר מהקרוס זה אפשרות לחבר את הטוויטר במצב של -3DB כלומר שקט יותר 0DB כלומר ללא הנמכה או הגברה ו +3DB כלומר יגביר אותם.

האפשרויות האלה קיימות לדוגמא ותשים את הטוויטר מאוד קרוב לאוזן והוא יהיה חזק מדי אז תוכל לחבר אותו ל -3DB וככה הוא יהיה שקט יותר וישתלב טוב יותר עם הוופר.

אני לא יודע מה הכוונה בדרך טובה לחבר את החוטים כי יש רק דרך אחת. אם אתה מתכוון למשל לחיבור של החוטים שיוצאים מהטוויטר לחוטים שיוצאים מהקרוס אז אתה יכול לקנות קונקטורים שנכנסים אחד בשני, אחד שטוח והשני עם שתי קשתות שאתה מגלה את הקצוות של החוטים ואז אתה אתה מועך את הכניסה של הקונקטורים על החוט, מאפשר גם חיבור וניתוק מהירים.

אתה גם יכול להשתמש בקונקטור שהוא פשוט כמו צינור חלול קטן ואז אתה מכניס לתוכו את שני הקצוות ומועך את הקונקטור, ויש גם אחד עם ברגים במקום מעיכה.

בשום פנים ואופן אל תבצע הלחמה, החום מהמלחם יכול להמיס את ההלחמה של החוטים שמגיעים לתוך הטוויטר ואז אתה בבעיה.

הסט של אינפיניטי KAPPA הוא בסדר גמור ואין לך מה להתבייש בו. ברור שיש טובים יותר אבל הוא לא רע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...