Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גילוח נכון

gadik6
שימו לב! השרשור הזה בן 6725 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני דווקא די בטוח שהוא התכוון לאמנציפציה או אינפקציה

לכו תבינו

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ותרומתי לשרשור ההזוי של הרגע:

לשטוף את הסכין במים כמה שיותר חמים בין מעבר למעבר. אצלי זה עושה את ההבדל בין מרחץ דמים בתוך דיטו לבין עקצוץ קל.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני היחיד כאן שמסוגל להתגלח בלי קצף גילוח? :D

טוב, אז עוד עצות לגילוח נכון אתה כבר לא תקבל ממני(יש כאן מספיק).

כחלק מהמוזרויות של הגוף שלי - כיוון הצמיחה של הזיפים שלי הוא מכיוון הצוואר לכיוון הפרצוף - דהיינו בקצוות הפרצוף אני מגלח כמעט במאוזן לגמרי.

בחלק הצוואר שאני מגלח כיוון הצמיחה הוא מלמטה למעלה(ככה שאם אני רוצה לגלח שם אני צריך לגלח מכיוון האוזן לכיוון הגרון)

אה כן, ויש לי שני קודקודים בראש(שתי מערבולות בשיער). :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולכלב שלי יש שני קודקודים בתחת. בעצם כמעט לכל כלב שראיתי. ולך שלד?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וחזרה לנושא הת'רד -

מוטלת עליכם חובת יישום. אם יצא הטיול הפורומי מתי שהוא לא יהיה (או מקסימום בארוע במסלולים), כולכם עוברים בדיקת כרטיס אשראי אצלי.

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהבדיחה הזו ממש לא במקום בפורום כמו שלנו, שאחוז כה גדול ממשתמשיו הם אפילפטים.

*** עריכה - סליחה. התבלבלתי עם דיסלקטים, תמשיך להסתלבט. ***

אישפוז הנכבד. תגובות מעין זו אינן מוצדקות. הבחור לא אמר "יש לי פיאט אונו ואני רוצה להתגלח".הוא רק ביקש להתגלח...

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וחזרה לנושא הת'רד -

מוטלת עליכם חובת יישום. אם יצא הטיול הפורומי מתי שהוא לא יהיה (או מקסימום בארוע במסלולים), כולכם עוברים בדיקת כרטיס אשראי אצלי.

יוליה, יש לי 3 כרטיסי זהב, אבל אני מעדיף שתאהבי אותי בגלל היותי הפרא האציל שהינני, ולא בגלל יכולתי להעניק לך חיי תפנוקים ורווחה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרה לנושא.

לאור חוסר הבהירות , החלטתי להעלות מדריך מצולם.

החומרים הדרושים :

1. לחיים בלתי מגולחות , בתמונה דוגמה

410_1072.jpg

2. סכין גילוח (בתמונה נעשה שימוש בסכין ספורטיבית ,על שילדה משפחתית , אך משודרגת) :

410_1081.jpg

3. שימוש בבוקים חובה , אחרת השיפוץ יהפוך למחזה עקוב מדם :

410_1074.jpg

4. שמן חצי סינטטי על פי המלצת היצרן.

410_1075_r1.jpg

5. יש למרוח את השמן בתנועות אחידות על הלחי הבלתי מגולחת :

410_1073.jpg

6. יש לבצע תנועות מדוייקות מלמעלה למטה (אפשר גם הפוך , תלוי בהברגה שיש לכם) במומנט המתאים :

410_1077_r1.jpg

7. חשוב מאוד - יש לנקות את כלי העבודה באמצע התהליך , למניעת קורוזיה

410_1078.jpg

8. התוצאה בגמר העבודה :

410_1079.jpg

9. נקיון בגמר העבודה , אחרת בני ל. מתחיל לקלל :

410_1080.jpg

בגמר השיפוץ , נא להתייצב אצלי במשרד לבדיקה.

בשבוע הבא נלמד לצחצח נעליים , ובגמר הקורס נעבור לקורסים המתקדמים יותר - גזיזת ציפורניים (כולל פטריות) , ניקוי דבש מהאוזניים וכיו"ב.

מנהלים , אם אפשר להעביר את הדיון לפורום טכני. icon_rolleyes.gif

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. שלד גם אני לא משתמש בשום קצף או חומר אחר חוץ ממים חמים (אף פעם לא ניסיתי).

2. יוליה אני חושב שאת הבדיקה עושים עם שטר של כסף (פעם 10 שקלים) ולא עם כרטיס אשראי.

3. שמר אתה משתמש במקל של המאך 3 טורבו הרוטט אבל עם הסכין של המאך 3 הרגיל, זה נותן שיפור או שזה סתם ליופי?

4. nitch אני חושב שכרטיס אחד פלטינה לוקח 3 זהב.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6725 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...