Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך הסאב הזה?

liran
שימו לב! השרשור הזה בן 7682 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

:roflmao::roflmao::hihi::rofl:

ג-דול!!

חבר'ה תראו מה כותבים על הסאב הזה:

מבצע מיוחד ללקוחות מועדון הסטריאו לרכב של חברת Home-Car

סאב אדיר לרכב המצטיין ביכולת דינמית מדהימה המניבה צלילי בס רכים ונעימים במיוחד המשפרת פי כמה כל מערכת סטריאו ברכב מבית MAGNAT תוצרת גרמניה המייצרת את הרמקולים הטובים בעולם !!!

ללא ספק זהו רמקול סאב וופר איכותי מצטיין ביתרונות יחודיים העולים על כל מתחריו בזכות חומרים מיוחדים, טכנולוגיה מתקדמת וגימור מעניין

המרכיבים אותו- כל זאת ועוד הם היוצרים רמקול המפיק צלילים עמוקים ורכים במיוחד ללא עיוותים גם בהספקים גבוהים וגם

לאחר שעות עבודה רצופה מרובות

הודות לחומרים אקוסטיים מעולים המרכיבים את וופר הרמקול אחת מיכולותיו המדהימות היא להפיק צליל בס עדין, עמוק ומלטף אשר לא "סותם" את אוזניו של השומע גם בעוצמות גבוהות מאוד

נתונים טכניים:

גודל- "12

הספק מקסימלי- 440W

הספק אדיר של 230W R.M.S

טווח תדרים- 20Hz-1000Hz

נצילות- 92dB

המחיר כולל תיבת עץ מקצועית מרופדת תוצרת MAGNAT גרמניה

הסאב מומלץ במיוחד על-ידי הצוות המקצועי של Home-Car

לכל חובבי הסטריאו לרכב אשר ברצונם לקבל איכות סאונד

מדהימה או לשפר את איכות הסטריאו ברכבם

ע-נ-ק :!:

ובפועל -

הסאב הוא מהסדרה ההכי נמוכה של מגנט. כמו שנאמר פה בעבר מגנט חברה טובה עם מוניטין טוב, אבל הסדרה הזו (יש עוד כמה) דינה כדין זבל סיני טהור.

תוסיף עוד 200 שקל ותקבל את הפיוניר 304C.

ראלימן,

נשפך מצחוק...!!

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון שלי כמתקין אני לא ממליץ לך לסמוך על הסאב של מוראל למרות שהוא נראה גדול ומבטיח, אם אתה מחפש סאב טוב שיתן תמורה טובה גם מבחינת השמיעה וגם מחיר לך על הפיוניר 600w ממולץ בחום.

כן תוכל להשיג במחיר טוב באתר שבו מצאת את המגנט.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי, יש את הסאב הזה לחבר שלי, הוא ממש לא מדויק וחלש למרות שאתה מצפה ממורל להרבה הסאב הזה נותן מעט, לא יודע אם זה בגלל התיבה השטוחה

או זה פשוט הסאב כזה.

הוא נראה מאוד מרשים וגדול אבל הבעיה שהוא רק ניראה ככה :!:

:wink:

2pac

west side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון שלי כמתקין אני לא ממליץ לך לסמוך על הסאב של מוראל למרות שהוא נראה גדול ומבטיח, אם אתה מחפש סאב טוב שיתן תמורה טובה גם מבחינת השמיעה וגם מחיר לך על הפיוניר 600w ממולץ בחום.

כן תוכל להשיג במחיר טוב באתר שבו מצאת את המגנט.

בהצלחה.

בוא ונפתח רגע את הנושא איתך לכל הפורום , כי אתה מתעלם בינתיים מההודעות הפרטיות שלי.

למיטב הבנתי אתה מקושר/הבעלים של Home-Car ועל כן כל הודעה שלך ללא יוצא מן הכלל מפנה אל האתר עם המלצות על מוצרים שונים.

ביושרך הרב אתה גם לא מספר על כך ומציג את עצמך כאובייקטיבי עם משפטים כגון "מנסיון שלי כמתקין".

בפעם הבאה שמתפרסמת על ידך הודעה עם קישור לאתר שלך יימחק שם המשתמש שלך ותאסר עלייך גישה לפורום בכלל.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי, יש את הסאב הזה לחבר שלי, הוא ממש לא מדויק וחלש למרות שאתה מצפה ממורל להרבה הסאב הזה נותן מעט, לא יודע אם זה בגלל התיבה השטוחה

או זה פשוט הסאב כזה.

הוא נראה מאוד מרשים וגדול אבל הבעיה שהוא רק ניראה ככה :!:

:wink:

א. קודם כל סאבים של מוראל מעל 10" או 12" לא מיוצרים ע"י מוראל בארץ אלא איפשהו בסין.

ב. מוראל הוא סאב מוזיקלי ולא סאב ל SPL, כיסאות ברכב הוא לא יזיז. אבל עם אתה מחפש יותר במה מוזיקלית ו SQ ולא עוצמה ורעש אז מוראל יכול מאוד להתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7682 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...