Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצים לראות את הבית שלכם, הרחוב שלכם ואולי את האוטו שלכם? כנסו לכאן!

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 6824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מפחיד...

אבל זה טוב, אתה מכיר בחורה רוצה לדעת איך נראה הבית שלה ואיזה אוטו יש בחניה...

ומפה לרעיונות שלכם...

לפי דעתי כל האתר הזה הוא רעיון גרוע. רוב הסיכויים שיסגרו אותו, זה רק עיניין של זמן, מכיוון שזו חדירה לפרטיות!

זוכרים את אתר www.441.co.il? היית מקיש מס' טלפון והיית מקבל פרטים מלאים של בעל הקו. האתר נסגר. יודעים למה? כי זו חדירה לפרטיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם כבר אנחנו רוצים לצאת נקיי כפיים - סטיו ציין את שם האתר שממנו נלקחה התמונה. ולכן אין הדבר מהווה ההעתקה.

לפי תקנון זכויות היוצרים, אסור לו גם לפרסם אותם. זה נקרא פרסום.

אבל תאמינו לי שלחברה הנ"ל, לבית המשפט ולמשטרה בישראל יש דברים "מעט" יותר חשובים לעשות מאשר לחפש את STIO. אני מבטיח לך שאף אחד לא יחפש אותו ולא משהו בסגנון. מצחיק בכלל לחשוב על זה.

ואני חושב שגם בשביל למצוא אותו, הם יצטרכו את העזרה של הפורום כדי שיתן להם את הIP שלו. ואם אני לא טועה, ללא צו משפטי אסור לפורום להעביר לצד שלישי את פרטיו האישיים של STIO (להלן "המשתמש" :lol: ).

תתעוררו, בכל העולם יש הפרות זכויות יוצרים בכמויות אדירות! סרטים שלמים, אלבומי שירים שלמים חדשים וישנים. דווקא את STIO המסכן יחפשו? ועוד בגלל מה, שפרסם תמונה של המכון של צביקה :-P

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מק יוסי צודק.. במיוחד לגבי שירים. אולפני הפקות והזמרים עצמם פושטים רגל. יודעים למה? כי כולם מורידים את השירים שלהם בקאזה במקום לקנות את הדיסק המקורי.

דרך אגב יש לי 104 שירים במחשב... מישהו עקף אותי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

stio עבירה גם אם נעשית ב 20 שנה היא עדיין עבירה , וחבל שדודה שלך תאבד את מקום העבודה שלה.

בלי שום קשר אני לא חושב שהתמונות באתר הזה הן לא חוקיות , אין שם חדירה לפרטיות

כי כל מה שמצולם נגלה לכל בכל מקום , אם נגיע למצב שאנחנו נצטרך לקבל אישור מעיר מסויימת

לצלם דבר כזה או אחר מצבנו רע.

העניין עם 411 היה שונה לגמריי , שם זו באמת הייתה חדירה לפרטיות של שמות מלאים ומספרי

טלפון פרטיים.

אגב אחלה אתר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל זאת, אם אתה יודע כתובת של מישהו אתה יכול לראות דרך האתר הזה את הרחוב שלו, את הבית שלו ויכול להיות שתראה גם איזה אוטו יש לו. יש פה חדירה לפרטיות, אומנם לא כמו ב- 441 אבל זו גם חדירה לפרטיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי מגניב , הינה הבית שלי , קומה אחרונה מימין (הוא למכירה בדיוק) חח

http://www.zoomap.co.il/search.asp?citiesText=%D7%A8%D7%90%D7%A9%D7%95%D7%9F+%D7%9C%D7%A6%D7%99%D7%95%D7%9F&streetsText=%D7%94%D7%A1%D7%9E%D7%93%D7%A8+&buildText=14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם את שלי אין... בעצם אין את כל העיר שלי...

בכל מקרה יש גם יתרונות לאתר כזה... אני והמשפחה שלי למשל ששוקלים לעבור לחיפה יכולים לראות את השכונות השונות שהמליצו לנו עליהן ולהתרשם מהן מבחינה חיצונית... אומנם תמונה אחת היא לא הממד היחיד, אך גם זה יכול לתת רושם כלשהו על השכונה ועל איכותה פחות או יותר...

לגבי מה שנאמר פה שאנשים יכולים לבדוק איפה אחרים גרים ואיזה בית יש להם ואיזה רכב... אומנם יש פה חדירה מסויימת לפרטיות אולי, אבל מי שירצה לראות על מה אתם נוסעים או באיזה בית אתם גרים הוא לא בהכרח מישהו שמחפש להתנקש בכם, ואפילו אם הוא כזה אז הוא יגלה את זה גם בלי האתר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נא להרגע , אין כאן שום חדירה לפרטיות,כל אזרח יכול להסתובב עם מצלמה ברחוב ולצלם בנין כלשהו,

יש להבין שהצילום הבניין מבחוץ, אינו סוד ,] צילום אדם כלשהו, דרך חלון ביתו היא כבר חדירה לפרטיות,

וזאת רק אם המצלם פרסם את המצולם/ת בפומבי הוא עבר על החוק, אך אם זאת לשימושו הפרטי, אין זאת חדירה לפרטיות,[ בחורה שמתפשטת בחלון פתוח לרווחה בבית השכן, לוקחת על עצמה סיכון ששכן יראה זאת, וגם יצלם זאת וזה עדיין לגיטימי, פרסום המצולמת בפומבי , זאת כבר חדירה לפרטיות ועברה על החוק]אנשים אנחנו נמצאים במדינה דמוקרטית, ולגבי הרכבים המצולמים ברקע הבניין ,הרכבים לא חייבים להיות של הדיירים בבניין הם יכולים להיות רכבים מזדמנים שחנו שם במקרה, כמו לדוגמא בתמונה שספק סטיו , הרחוב מסחרי, וכל אחד יכול לחנות שם כרצונו, ואין קשר בין תמונות המכוניות בחניה,בין דיירי הבניין!

דרך אגב סטיו גרמת להפלת האתר ולנפילת השרת, ולא ניתן להכנס לקישור שנתת , ובכך גרמת לעלית הרייטינג, של האתר, יתכן ותקבל מניות לאתר ותתעשר עקב כך, אל תשכח אותי, ואל תשכח שבעקיפין התעשרת בזכותי!

יש לציין שחברי הפורום הציפו את האתר ובכך הוכיחו איזה כוח אלקטורלי יש להם בבחירות!!!!

בברכת שבוע טוב

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם דרך אגב, המערכת שלהם כרגע בבניה מחדש...

סתם חארטה... כפי שאמר AVIMAN, האתר עובד דרך הלינק של החיפוש ישירות (http://www.zoomap.co.il/search.asp)

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...