Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצים לראות את הבית שלכם, הרחוב שלכם ואולי את האוטו שלכם? כנסו לכאן!

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 6824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם כבר אנחנו רוצים לצאת נקיי כפיים - סטיו ציין את שם האתר שממנו נלקחה התמונה. ולכן אין הדבר מהווה ההעתקה.

אין לי אפשרות עריכה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם כבר, הם יתבעו את המנהלים של "קארס פורום" על זה שהתמונה פורסמה באתר שלהם. בקיצור, אם המנהלים רוצים שימחקו את התמונה וזהו.

גלוש הכי למטה בעמוד: מנהלי ובעלי האתר אינם אחראים לתוכן ההודעות המפורסמות בו.

אבל אם אתה רוצה שנמחוק, רק תבקש.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלוש הכי למטה בעמוד: מנהלי ובעלי האתר אינם אחראים לתוכן ההודעות המפורסמות בו.

אבל אם אתה רוצה שנמחוק, רק תבקש.

אין צורך למחוק סתם התבדחתי , סטיו אתה יכול להרגע , אין שוטרים בדרך אליך, ובעניין מספרי רכב והסתרתם בפורום, לדעתי זה הדבר השטותי ביותר, שאנשים מסתירים את המספר, אני יכול ללכת ברחוב ולצלם עם מצלמה דיגטלית כל רכב ומספרו, מה זה יזור לי , ומה זה יתן לי, מי יכול למנוע ממני, לצלם מחלון ביתי, כל רכב שנראה מחלוני?!

למנהלים נא לא למחוק את התמונה והקישור של סטיו!( הצגת קישור לאתר לא סודי מותרת בהחלט!}

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתרת מספרי הרישוי זהו צעד חכם ביותר ואני אסביר:

לאזרח פשוט, באמת זה לא ייתן כלום.

אבל יש אנשים שיש להם פרוטקציות במשרד הרישוי שיכולים לדעת לפי מספר רכב את כל הפרטים על בעל הרכב! כגון: בעלים קודמים, טלפון, ת.ז, כתובת וכ' ואז הם יכולים לאתר את הרכב ולפגוע בו.

אני ייתן לך דוגמא אישית: לי יש גם פרוטקציות במשרד הרישוי, יש לי בת דודה שעובדת שם. אם אני מרים אליה טלפון ונותן לה מס' רכב היא תוך 2 דקות מביאה לי את כל הפרטים על בעל הרכב.

מה לפי דעתכם עשיתי לפני שקניתי את האונו? בדקתי לפני זה טוב טוב במסוף של משרד הרישוי..

לפני שקניתי את האונו הזאת, ראיתי בעיתון מודעה למכירה שמציעה פיאט אונו לבנה שנת 92' עם 72000 ק"מ בלבד! המוכר לא רצה להיפגש בביתו אלא במקום עבודתו, הוא המליץ לי על מכון בדיקה ולשם הלכנו, תוצאות הבדיקה הראו שהרכב במצב חדש לחלוטין.

אבל מה? בבדיקה שעשיתי עם בת דודה שלי התברר שהרכב לא רשום על שמו. זאת אומרת המוכר היה סוחר רכב!!

שהתקשרתי לסוחר, וסיפרתי לו על שם מי בעל הרכב, איפה הוא גר, מה מס' הטלפון שלו הוא החליט שהוא לא מוכר לי את האוטו! "שמע, החלטנו שאנחנו מקפיאים את מכירת הרכב..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מה? בבדיקה שעשיתי עם בת דודה שלי התברר שהרכב לא רשום על שמו. זאת אומרת המוכר היה סוחר רכב!!
את זה ניתן לראות גם ללא "פרוטקציות" וקומבינות במשרד הרישוי. ברישיון הרכב כתוב שם הבעלים, היית מבקש מהסוחר את תעודת הזהות שלו ורואה שהרכב לא על שמו.

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן מזלי שאני אזרח פשוט, ושומר חוק!

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ייתן לך דוגמא אישית: לי יש גם פרוטקציות במשרד הרישוי, יש לי בת דודה שעובדת שם. אם אני מרים אליה טלפון ונותן לה מס' רכב היא תוך 2 דקות מביאה לי את כל הפרטים על בעל הרכב.

מה לפי דעתכם עשיתי לפני שקניתי את האונו? בדקתי לפני זה טוב טוב במסוף של משרד הרישוי..

מצחיק, שאתה קופץ להטיל אחריות על מנהלי הפורום כשאתה מפרסם תמונה מאתר אחר ללא רשות, אבל אין לך בעיה להודות מעל גבי הפורום בעברה על החוק שבת דודתך היקרה עושה בשבילך מתי שתחפוץ...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, אני מבקש ממנה לבדוק פרטים רק מתי שאני/ משפחתי קונים רכב יד שנייה, וזה בערך קורה כל 20 שנה..

רק פעם אחת בחיים שלי בקשתי ממנה שתבדוק לי פרטים- שקניתי את האונו. (טוב גם עוד 2 אונואים שרציתי לקנות ובסוף לא קניתי).

סתם רכב שאני רואה ברחוב אני לא בודק את הפרטים שלו, אני לא משועמם עד כדי כך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, אני מבקש ממנה לבדוק פרטים רק מתי שאני/ משפחתי קונים רכב יד שנייה, וזה בערך קורה כל 20 שנה..

רק פעם אחת בחיים שלי בקשתי ממנה שתבדוק לי פרטים- שקניתי את האונו. (טוב גם עוד 2 אונואים שרציתי לקנות ובסוף לא קניתי).

אה, סבבה...

אם ככה אז זה בסדר. זה לא עבירה. :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפחיד...

אבל זה טוב, אתה מכיר בחורה רוצה לדעת איך נראה הבית שלה ואיזה אוטו יש בחניה...

ומפה לרעיונות שלכם...

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תנסה לתרץ ולהצטדק, את פניני החכמה שלך כבר פלטת, ואין מה לעשות.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה אליך:

אם היה לך קרוב משפחה שהיה עובד במשרד הרישוי והיית רוצה לקנות רכב יד שנייה ממודעה שראית בעיתון, הלכת וראית את הרכב, הוא נראה לך במצב טוב, מה היית עושה במקומי?

מעביר בעלות על הרכב, חודש אח"כ מגלה שהרכב הוא רכב גנוב ששוכפל, המשטרה באה ולוקחת אותו, הפסדת גם את הכסף, גם את הרכב, וגם זמן יקר.. או בודק במשרד הרישוי?

כדי לוודא שהרכב לא מעוקל/ גנוב/ ממשלתי/ צבאי/ בבעלות סוחר וכ' אז ביקשתי ממנה לוודא שהרכב בבעלות פרטית והכל בסדר, מה הבעיה פה?! די עם השטויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...