Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכחתי לכבות אורות....

tzvika22
שימו לב! השרשור הזה בן 6881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום! אתמול בערב לא כביתי אורות (אותו ניסאן סאני במצב תקין),בבוקר כאמור האותו לא התניע ,אחרי שחבר שלי בה עם האותו שלו ,חיברנו חותים מהמצבר שלי לשלו ,אבל האותו לא מתניע .

(הסטרטר בסדר,האורות דולקים,זאת אומרת המצבר מקבל מתח),מה יכולה להיות הבעיה?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעיה עם המקש של ה"ט" במקלדת שלך? חותים...אותו...

ובנוגע לבעייתך- בטוח שחיברת את כבלי ההנעה בצורה נכונה? פלוס לפלוס ומינוס למינוס? הצבטות על המצבר עצמו ולא על משהו שמכסה את נקודות המגע?

בטוח שהכבלים מספיק טובים? (עבים, החיבור לצבתות שלם ולא רופף, הכבלים חדשים ולא בלויים)

בטוח שזו לא בעיה של האימובילייזר? (אם יש?)

אם הרכב בעל תיבת הילוכים ידנית נסה להניע את הרכב בירידה. אם אתה צריך מידע איך מבצעים את הפעולה תשאל כאן, פשוט איני רוצה סתם לכתוב אם אתה כבר מכיר.

דן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הכבלים הכל בסדר ,גם עם כל השער....

ליד הבית שלי אין ירידות,וגם צריך להתניע דרך מצבר של אוטו אחר.

אני לא מבין מה יכולה להיות הבעיה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה קודם כל אם יש לך ידני כמו שציינו להניע בדיחפה, זה מאוד פשוט את מכניס להילוך שני ולוחץ קלאץ', חבר שלך דוחף את הרכב שאתה מגיע בערך ל10-15 קמ"ש תשחרר את הקלאץ ותיתן גז.

אם האוטו מניע זה אומר שהבעיה היא חשמלית (ולא אימבולייזר או הגנות למינהן).

ולכן אם הוא הניע, תנסה להעביר עם אוטו אחר וכבלים אחרים.

אם לא עובד תחזור לפה.

חשוב לציין שגם אם לא ידוע לך על הגנות למינהן כגון אימבולייזר,קודן, ייתכן וישנן הגנות אחרות שעובדות.

לכן חשוב שתבצע את ניסיון הדחיפה.

גם אני התחתנתי עם הקליאו ספורט שלי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה להניע עם כבלים אחרים עבים יותר. רוב כבלי העזר הנמכרים בזול, דקים מדי וחבור הכבל אל התנין רפוי ונוצרים מפלי מתח והתחממויות ולא ניתן להניע רכב באמצעותם.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני היום באתי לבדוק מה קורה עם האוטו הזה. והעניין הוא כך:

חיברנו חוטים בין שני המכוניות, והסטרטר מסתובב, והכל נירא תקין, רק שהאוטו לא מניעה מסיבה כלשהי.

כל החיבורים במקום, והאוטו כפי שהוא אומר אתמול הניעה, והבעיה צצה אחרי אי חיבוי אורות, וריקון המצבר.

מה לדעתכם יכולות להיות הסיבות לאי הנעה הפיתאומית הזאת? ולפי מה שידועה לי ולו אין שום הגנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עדיין לא פתרת את הבעיה נסה כך:

חבר את הכבלים וודא שהם עבים מאוד ולא מהסוג הפשוט והדק.

השאר מחוץ לרכב, כאשר הקבלים כבר מחוברים , הפעל (דרוך) את האזעקה ונטרל (ככל שיש כזאת)

כנס לרכב, נטרל את האימובלייזר

עכשיו נסה להניע , ללא גז.

אם לא מסתדר נסה עם 1/2 גז קבוע לתת סטרטר

אם לא מסתדר נסה עם פול גז לתת סטרטר.

אם לא מסתדר, קרא לבעל מקצוע

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...