Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת ספק טריפל או טלויזיה + אינטרנט

zaf

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, דני 9999 כתב:

אותו סיפור גם אצלי.

החברה היחידה שכל שנה אני צריך לחדש חבילה.

אני משלם ספק+תשתית 200 מגה 69 ש"ח.

הם הכי זולים.

אני יכול לעבור לסיבים אבל לקחת חופש להגעת טכנאי+לקנות ראוטר אני לא מוכן לשכור+המחיר יעלה לא משנה מה.

העדפתי לשלם גם 9.9 ש"ח ול להתחיל טופס טיולים.

אותו סיפור גם אצלי.

החברה היחידה שכל שנה אני צריך לחדש חבילה.

אני משלם ספק+תשתית 200 מגה 69 ש"ח.

הם הכי זולים.

אני יכול לעבור לסיבים אבל לקחת חופש להגעת טכנאי+לקנות ראוטר אני לא מוכן לשכור+המחיר יעלה לא משנה מה.

העדפתי לשלם גם 9.9 ש"ח ול להתחיל טופס טיולים.

המעבר לסיבים זו איכות חיים. חיבור הרבה יותר יציב. לטעמי שווה את העוד 20-50 ₪ סחודש (תלוי ספק ומהירות). 

את הראוטר שיש לך בבית תחבר למתאם של הסיבים, תגדיר בו יוזר וסיסמה ואתה מסודר.

המשימה היחידה שנותרת לך היא נוכחות בזמן שהטכנאי משחיל את הסיב מהתיבה לדירה. אם חיבור הסיב הוא מהתיבה של בזק או של הוט זה לא אמור להיות בעייתי.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי כבר יש סיבים, 1 גיגה, שהותקנו על ידי בחור מאד מיומן ומסודר, בשונה מהתקנת בזק רשלנית לבתי השכנים 😐

כל הסיפור היה סביב מחיר. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שלא צרכן "כבד" של תוכן טלוויזיה

גילת טלקום 69.90 לחודש עבור סיבים 1GB, קונים ראוטר עצמאית ומתאם סיב עצמאית מעלי (המחיר לשנה, מה יהיה אחריה עדיין לא יודע).

פרי טיוי 39.90, סה"כ 110 לחודש ומרוצים מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי גם בפרי טיוי - תוכן דל מאד. ערוצים ציבוריים, ספורט וילדים. השאר רחוק מאד מ 4 הותיקים (הוט יס סלקום ופרטנר ) 

לא סתם המחיר זול.  ערוצי דיסקברי, HBO, ודומים ככל הנראה עולים להם יותר מידי והם בונים על מחיר ומשפחות עם ילדים. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחשב הוט. החליטו לקחת עמלה. על מי שמשלם. בהוראת קבע. בהתחלה ששלחו לאבא שלי S.M.S. חשבתי שזה התחזות.

https://www.ynet.co.il/economy/article/sk38ulybc?utm_source=https://www.ynet.co.il&utm_medium=social&utm_campaign=general_share

HOT ממשיכה להעלות מחירים: מקפיצה עלות הוראת קבע

אחרי שייקרה ערוצי תוכן ושירותי VOD - החברה ממשיכה בתנופת ההתייקרויות. לקוחות HOT שלא שילמו עד כה על הוראת קבע ישלמו החל מיולי 10.90 שקלים מדי חודש. לקוחות HOT מובייל ששילמו עד כה 7.90 שקלים על הוראת קבע ישלמו 38% יותר. החברה: "מיידעת את הלקוחות". ואיפה משרד התקשורת?

עריכה אחרונה על ידי yor2

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הדברים הטובים שעשיתי בחיים היה לעזוב את הוט. גם יקרים וגם שרות לקוחות נוראי. עברתי לסלקום (אינטרנט + טלויזיה) ולרגע לא התחרטתי

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב2020 עברתי מהאינטרנט נחושת של הוט לסיבים של 015 , 

במקביל היו לי שירותי טלויזיה מהוט.

לאחר שנה או שנתיים הם נמכרו להוט, ושוב הפכתי ללקוח הוט עם תנאי 015,

לאחר חודש או חודשיים האינטרנט הפסיק לעבוד, הוט טענו שלא יכולים לתת שירות 

עם ציוד הקצה של 015 (ממיר סיב), נאלצתי לפנות לנציב תלונות הציבור במשרד התקשורת,

כי לא נשמע לי הגיוני שחברה רוכשת אחרת ולא מוכנה לתת שירות,

נראה שנציב תלונות הציבור עשה רק CC לתלונה לחברת הוט,

ולא באמת ניסה להבין את מהות הבעיה,

בסופו של דבר התקשרו אליי משירות בהוט נתנו לי ראוטר ללא דמי שכירות, 

שכבר יותר משנתיים אני לא משלם עליו שכירות, 

אז נאלצתי לקחת שוב דאבל (טלויזיה,אינטרנט),

לא היה לי אלטרנטיבה לסיבים אחרת. 

לאחר תקופה קצרה ניתקתי את שירותי הטלויזיה של הוט, רכשתי סטרימר עם GOOGLE TV 

ועברתי לYES+ שלמתי 39-69 במשך שנה- שנה וחצי עד שכבר לא יכולתי להוציא מחיר טוב,

עברתי תוך דקות לFREE TV, לא מרגיש שחסר לי משהו בערוצים הלינאריים,

היתרון בסטרימר משלך הוא שאפשר לעבור בין חברות ברגע, בלי להישאר מנותקים, 

את הסדרות והסרטים שלי יש אני במילא מנהל דרך שרת מדיה שעושה הכל אוטומטי עבורי.

המחשבה קדימה היא להתנתק מהוט סיבים ולעבור לחברה שתיתן שירות עם ציוד קצה פרטי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ההורים שלי התנתקו מהוט בינואר 2010, בזמנו שילמו רק על ערוצי הטלוויזיה וזוג ממירים שכבר אז היו ישנים, כ- 250 שקלים בחודש.

עשו זוג צלחות פרטיות לערוצים כלשהם בתשלום חד פעמי, היום גם הצלחות לא פעילות. צריכות כיוונים, אבל אף אחד בבית לא מדליק טלוויזיה שכבר שנים מנותקת פיזית מהחשמל.

היום יש רק אינטרנט עם סיב, החבילה הכי גדולה שהייתה לפרטנר וזוג ראוטרים פרטיים של אסוס. 

עריכה אחרונה על ידי Pavlik
חידוד הדברים

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נשים רגע בצד את מחיר השכירות לציוד, למי שמבין, ויש לא מעט שמבינים ומטפלים בהגדרות עבורם ובני המשפחה /חברים. ההבדל בחבילות מצריך חפירה פרטנית בכל חבילה.

חיבור סיבים במהירות גבוהה, 1 גיגה במקרה שלי, נותן כמעט הכל ברמת אפליקציות לערוצי הברודקסט שקיימים אצל כולם. ההבדל נעוץ באגרגציות של ספקי תוכן.

פרי טיוי מאד דלים בתכנים שאינם ספורט וילדים. יס, סטינג, פרטנר מציעים תכנים של דיסקברי, hbo, hulu ונותנים את נטפליקס (אני ממילא עם נטפיקס כמה שנים, בלי ״טובות״ של ספקים) אבל תמיד יש ״חור״ - ערוצים שמעניינים אותי ו/או אישתי ולא קיימים, גם לא בתשלום נוסף אצל כולם. לכן מעבר למחיר צריך לבחון על פי העדפות צפיה. 

באשר אלי, המחיר שהישגתי, 230 שקל כולל הכל , עונה כרגע  על הצרכים וההעדפות. 
אני מניח שבבוא העת אוותר על החומרה המושכרת (שכרגע ״חינם״) ואשים ציוד שיתאים לטכנולוגיה (מי אמר wifi 7 full mesh  ולא קיבל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...