Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה מגן מזרון איכותי מומלץ שגם נושם וגם מונע חדירת נוזלים?

Coresh

פוסטים מומלצים

נשמע כמו שתי דרישות סותרות. 

להבנתי, מה שעוצר את את הנוזלים גם מונע נשימה. 

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לSealy יש אחד מצויין שנקרא Cooper protect. כשרכשתי מזרן קיבלתי אותו מתנה כחלק מהטבה בחנות הפיזית. המחיר מדף שלו היה מעל 200 שקלים אבל הוא סופר איכותי, נושם ואם זאת חוסם נוזלים. שווה לברר אם עדיין נמכר כי באתר שלהם כרגע קיים אחד אחר שנקרא ECO אני לא יודע אם זה מיתוג מחדש או משהו אחר לגמרי.

• רעיון טוב! 1

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, אורי מ. כתב:

נשמע כמו שתי דרישות סותרות. 

להבנתי, מה שעוצר את את הנוזלים גם מונע נשימה. 

צודק, גם לי נשמע ככה, אבל מסתבר שזה כן קיים ע"י שימוש בסוג של בד שמהווה ממברנה חד כיוונית. 

לפני 2 דקות, dalet11 כתב:

לSealy יש אחד מצויין שנקרא Cooper protect. כשרכשתי מזרן קיבלתי אותו מתנה כחלק מהטבה בחנות הפיזית. המחיר מדף שלו היה מעל 200 שקלים אבל הוא סופר איכותי, נושם ואם זאת חוסם נוזלים. שווה לברר אם עדיין נמכר כי באתר שלהם כרגע קיים אחד אחר שנקרא ECO אני לא יודע אם זה מיתוג מחדש או משהו אחר לגמרי.

תודה! אבדוק, ואשמח לעוד המלצות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Copper Protect כבר לא במלאי ולא מיובא / מיוצר, ככה נאמר לי בסניף רשל"צ.  Eco אמור לעשות את העבודה גם, הוא עולה 242 ש"ח, וכ 200 ש"ח לחברי מועדון ומצטרפים חדשים (בחינם) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי את ה Eco בחנות של Sealy, הוא ממש דקיק ולמעשה הרגיש לי דק מידי מכדי גם להיות אטום למים וגם לאפשר אוורור ונשימה, אבל אני מניח שהטכנולוגיה שמוטמעת בו מאפשרת לו להיות גם דקיק וגם אטום ונושם. 

כרגע אבדוק עוד אפשרויות, מקסימום אחזור אליו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Coresh כתב:

בדקתי את ה Eco בחנות של Sealy, הוא ממש דקיק ולמעשה הרגיש לי דק מידי מכדי גם להיות אטום למים וגם לאפשר אוורור ונשימה, אבל אני מניח שהטכנולוגיה שמוטמעת בו מאפשרת לו להיות גם דקיק וגם אטום ונושם. 

כרגע אבדוק עוד אפשרויות, מקסימום אחזור אליו. 

נשמע מאוד שונה מהcooper שיש אצלי. הוא עבה ומסיבי יחסית למגן מזרן ולא מרגיש כמו אחרים שהם יותר כמו "סדין".

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שהם לא מחזיקים אותו יותר במלאי ולא צפויים לייבא כזה. 

באתר של סילי יש סדרת מגינים מדגם Flex, אחד מהם נקרא Copper Infused, ויש גם אחד עם פחם: 

https://sealyhome.com/collections/sealy®-flex-mattress-protectors

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את Delisimo AERO GUARD, מאוד מרוצה.
לחתולה יש נטיה מוכרת להקיא דווקא על המיטה, והוא לגמרי מונע מעבר למזרון. ואין שום הרגשה בהבדל באיכות השינה.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, Be roo כתב:

לי יש את Delisimo AERO GUARD, מאוד מרוצה.
לחתולה יש נטיה מוכרת להקיא דווקא על המיטה, והוא לגמרי מונע מעבר למזרון. ואין שום הרגשה בהבדל באיכות השינה.

תודה! נראה טוב.

האם הוא דקיק או עבה יחסית? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Coresh כתב:

האם הוא דקיק או עבה יחסית? 

אין לי כל כך נקודה להשוואה, אבל להערכתי נחשב דק. הוא לא כבד וקל לקיפול, אין שום בעיה להכניס אותו למכונת הכביסה ואפילו יש מקום לעוד כמה פריטים.

אצלי היה לו יתרון נוסף של מידות. יש לי מזרון גדול, ולא כל הכיסויים מגיעים גם במידה הזו.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי היום את ה AERO GUARD של ארופלקס בסניף בני ברק (דיזיין סנטר, לח"י 2), המוכרת הסופר נחמדה עשתה לי הנחה מ-249 ש"ח ל-199 ש"ח לאחר שהראתי לה שזה המחיר שהכיסוי הזה נמכר באתר של סופר פארם לגודל 160/200.

לטענתה הדגם  Delisimo AERO GUARD זה דגם ישן והלוגו שרקום עליו בצבע ירוק, היא הראתה לי אותו פתוח. הדגם החדש נקרא רק AERO GUARD וכולו לבן כולל הלוגו הרקום.

המגן פחות דקיק מזה של Sealy ECO, יש לו עובי ומרקם שלדעתי נעים יותר.

עריכה אחרונה על ידי Coresh
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...