Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רעיון לשנע רכב חשמלי לילד

BiG_BuG2

פוסטים מומלצים

שלום,

התחלתי לחקור את כל נושא הרכבים החשמליים לילד.

הכיוון הוא משהו בגודל הזה:
https://www.kolbosima.co.il/items/6208322-ממונע-דגם-מאבריק-קאן-אם-X3-24V

spacer.png

מידות: 150X80X80 ס"מ +-
משקל: 30-40 קילו

מצד אחד אני בעד להביא לילד( בן 3 בינתיים) כלי גדול ורציני שישמש אותו לפחות לעוד 3-4 שנים ולא משהו פשוט וחלש שישעמם אותו אחרי 20 דקות.

מצד שני, אין לי איך לשנע את הדבר הזה אם בא לי לקחת את הילד טיול בטבע כדי שינהג על הרכב.

הרכב שלי הוא אלפא ג'וליה עם גג שמש.

אין לי וו גרירה, מעדיף לא להתקין אם אפשר דרך אחרת.

אין לי עגלה.

אין לי רכב אחר.

כל המתקני גג שבדקתי הם מתקני גג לאופניים.

חיפשתי מלא אבל לא מצאתי שום מתקן מתאים.

הכי קרוב שמצאתי זה משהו כזה:
https://www.amazon.com/HandiRack-Universal-Inflatable-Black-INCLUDED/dp/B001F5AHKC/ref=sr_1_1_sspa?crid=3IRBBPRXA44QF&dib=eyJ2IjoiMSJ9.5EJjsqwOpPLnNPKv_lg93W6QJlWwX2okzrhaofXuMjoBS22Zqz3UfIcITkqU7vZyWwi7UsXxtJSPoopp2tenXRWtJrE-MeRHdvNFepTBEgYMKe5-UvV-iwEUqTguvL6wAEu3XZFAl2Ks__rbZ3ZbLBuNGOrcuj9tgbK4xHIWUi73dmZZhxBSKeWOXQSovWeVmIf7sKVz2QeJk3DsV4xswBCkZNfhgTcKqwG2HCu3Xx-kVkeBnGRhewYFyVtkCIUOfU4iIIpKtXExefoyyCZG69B9vGuOPklUGAUX3Y7W8Gk.GT_AT95I3EQLU_UN4KsRJlI_PiZfZUQ-Pg_RPHhRYWc&dib_tag=se&keywords=inflatable+roof+rack&qid=1713535727&sprefix=inflatable+roof+tack%2Caps%2C429&sr=8-1-spons&sp_csd=d2lkZ2V0TmFtZT1zcF9hdGY&psc=1

אבל זה נראה לי על גבול ההתרשלות להשתמש בזה. האם אני צודק? 
האם הגג שלי יחזיק בעומס המשקל בכלל?

מה אתם מציעים? אני פתוח להכל כמעט.

תודה!

עריכה אחרונה על ידי BiG_BuG2

פתגם סיני אומר: "אנשים ג'אחרים מזהים תגובות כג'אחריות."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שם אותו על הגג ומעגן אותו עם ראצ׳ט ללמטה ככה עושים בהובלות. לגבי בטיחות העניין אני כמובן לא לוקח אחריות

כמובן לוודא שהמיטען לא זז מילימטר. ולהיזהר לא לישרוט את האוטו עם הווים של הראצט-אם צריך לשים קרטון בין האוטו לראצט 

image.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, דובצע כתב:

אתה שם אותו על הגג ומעגן אותו עם ראצ׳ט ללמטה ככה עושים בהובלות. לגבי בטיחות העניין אני כמובן לא לוקח אחריות

כמובן לוודא שהמיטען לא זז מילימטר. ולהיזהר לא לישרוט את האוטו עם הווים של הראצט-אם צריך לשים קרטון בין האוטו לראצט 

image.jpg

תודה!
האם יש לך נסיון בזה? 
האם זה בטוח להעמיס 50 קילו (הגזמתי אבל רק כדי להיות בטוח) על גג רכב עם גג שמש? חברות הרכב מפרסמות נתון כזה? 

והאם מתקן זמני מתנפח כמו המוצר ששמתי מקודם מתאים לשימוש שלי?
אם אפשר אני רוצה להימנע מקידוחים בגג הרכב שלי כדי להתקין מסילות קבועות.

פתגם סיני אומר: "אנשים ג'אחרים מזהים תגובות כג'אחריות."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי לוקח ראצט קושר את הגלגל הקידמי לאחורי בשתי הצדדים שלא יזוז

ועם ראצט רציני-ברוחב כ10 ס״מ ׳מדביק׳ אותו לאוטו בשיטה שהזכרתי. תעשה נסיעת מבחן תוודא שהוא לא זז בכלל

עשינו בהובלות לספה על הגג התוצאה פנטסטית וגם רואים בכביש מדי פעם שעושים ככה

לגבי גג זכוכית אין לי מושג

ולא חזק מדי עם הראצט כי האוטו מתחיל להתכווץ

עריכה אחרונה על ידי דובצע
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבדוק במפרט של הרכב, האם ניתן להעמיס על הגג ומה משקל מותר.

בד"כ מותר עד 75 ק"ג, אך בגלל גג שמש אינני יודע האם מותר בכלל.

אם אין לך גישה למידע זה, אולי כדאי להתייעץ עם אלו שמתעסקים עם מתקני גג לאופניים.

במחשבה שניה - יותר נכון לבדוק באתר האינטרנט של יצרני מתקני הגג הנ"ל, האם מתאימים לרכבך. הם לא ינסו למרוח אותך בניגוד לאנשי מכירות בארץ שכל מה שמעניין אותם זה למכור את המוצר (רק לשים לב שיש הבדלים בין רמות גימור בארץ למה שנהוג בחו"ל)

עריכה אחרונה על ידי guya72
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיים גגון מותאם לרכב הזה? במידה וכן, ניתן להתקין עליו עריסה בסגנון הזה:
https://www.gagon.co.il/product/גגון-עריסה--לרכב-אלומיניום-דגם-מונאקו-מידה-100130-מושחר-מחוזק----cross-roof-0

זול ויפה זה כנראה לא יהיה. יש גם את עניין צריכת דלק ורעשי רוח. אישית, לא יודע אם הייתי טורח להתקין את כל זה בשביל טיולי שטח של פעם ב. 

תחשוב גם איך אתה מתכוון להעמיס אותו, כי להרים 40 קילו לגובה גג הרכב זה לא פשוט. 

עריכה אחרונה על ידי iluxxxa
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אבא COOL אתה!

איך תרים את זה כל פעם? 

לא הייתי מתחיל עם זה אם אין לך איך להוביל את הצעצוע הזה. צור קשר עם החנות ותברר איתם אם יש להם פתרון קסם. 

אין איזה גינה באיזור שלך שאפשר לנסוע לשם בכלי עצמו?

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמינו אותי לפארק כפר סבא שבוע שעבר, העה שם אחד כזה בדיוק, האבא שם את הילד שלו הקטן עם עוד 2 קטנות ונתן לו להסתובב.

נעביר קדימה 5 דקות, הילד נתקע בפול ספייד בעמוד ברזל.

הכמות צרחות שהיו שם, של הילדים, שכמובן ללא קסדות או חגורים.

הרכב יצא מכלל שימוש.

50 קילו+ שנתקעים במשהוא ב 7 קמש... 

למה לנסוע בדבר בגינה עם אנשים, לא מומלץ.

סתם יציאה קצת מהנושא.

טוב סיימתי להיות יקה.

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי קונה דבר כזה מסיבות של בטיחות (לילד ולסביבה. אל תשכך שכשהוא ישבית מישהו לשבועיים כי נכנס לו ברגל אתה זה שתשלם את המשכורת שלו) אבל אלה שיקולים שלך.

לעניין הגגון, הייתי הולך על 2 מוטות רוחב טובים ובונה אצל מסגר עריסה מתאימה.

עכשיו נשאר להניף 50 קילו לגובה הככ ולהניח אות עליו בעדינות. לא נראה לי שזה משהו שאדם נורמטיבי מסוגל לעשות (וכן, אני יודע שאדם נורמטיבי גם לא קונה אלפא אבל זה חוסר נורמטיביות מסוג אחר).

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתישהו קניתי לבת שלי טרקטורון חשמלי. גם 'תקע' את המחסן, וגם לשנע אותו היה סיוט.

בגדול, כדי לקחת אותו לאנשהו הייתי צריך לפנות מקום בתא המטען של פאג'רו ארוך שהיה לי, להעמיס את הנבלה הזו לתא המטען, ולנסוע לאן שהיה צריך.

היה פשוט עונש. וכשהיא רכבה עליו בגינות ציבוריות, סחבק היה צריך לרדוף אחריה שלא תיתקע באנשים או עמודים*.  

באיזה שלב הצעתי לה עסקה, שנמכור את הטרקטורון והיא תקבל את כל הכסף.

דקה אחרי שהוא נמכר, כל הכסף כבר היה אצלה ביד, לא הספקתי להרגיש אותו. 

* למי שדואג - עברו שנים, הילדה הוציאה רישיון על ידני, והתעקשה לרכוש רכב ידני. 

• רעיון טוב! 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף למה שכבר כתבו מעלי, הילד שבי מקנא בילד שלך. המבוגר שבי רוצה לומר שהדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות לילד בגיל הזה הוא לגרום לו להזיז את הגוף כמה שיותר, ואינטרקציה עם ילדים אחרים כמה שיותר. 

לתקוע אותו כמו שק תפודים ב"טרקטורון" הזה לא תורם לו כלום.

• אהבתי 1

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה לו אופני שטח.

רוצה ממונע? יש גם כאלה חשמליים.

לגיסי יש מבאריק כזה.

בפעמים הראשונות היה בשימוש 

עכשיו זה סתם עומד תקוע

סתם חבל על הכסף ועל המקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אולי תחכה שיגדל? בדיוק אתמול חבר קנה טרקטורון חשמלי, מגיע לבערך 90 קמ"ש, יש 4 בלמי דיסק, דריישאפט אחורי, עם 2 אנשים הוא מרגיש חזק.

עזרו לו להביא אותו עם רכב+ עגלה מהצפון למרכז. עלה כמשומש 10,000 שקל. נראה כלי מעניין, ניסינו אותו ממש מעט, צריך להיות זהיר.

אבל אנחנו מגדירים את עצמינו כאחראיים, הקסדה חובה, מודעים לזה שהוא לא מיועד לשימוש על הכביש וכמובן לא ניכנס איתו לפארק עם ילדים.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לדעתי האישית על הכלי המטומטם הזה (אופס ברח לי) - ברמה הפרקטית כתבת ש"אין לך איך לשנע" ופה אתה צודק לגמרי.

גם אילו היה שוקל 15 במקום 30-40 קג זה פשוט משקל שפיזית סיוט להעלות על הגג של כלי רכב ממוצע, והצורה עצמה של המטען - לא שטוח בעליל - הופכת את המשימה לעוד פחות אפשרית.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...