Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימוש בפנגו

ניקולו

פוסטים מומלצים

אני נהג חדש.

לעתים אני חונה במקום שדומה למגרש חנייה (המגרש ליד השוק העירוני ברחובות. אין לו שער).

מתי אני צריך ללחוץ על כפתור "הפעלת חנייה" באפליקצית פנגו? האם מיד כשאני נכנס למגרש? או כשאני מתחיל לבצע את תימרון החנייה? או כשאני מדמים את הרכב?

וכנ"ל לגבי סיום החנייה: מתי אני צריך ללחוץ על כפתור הסיום? כשאני מתניע את הרכב, או כשאני יוצא מהמגרש?

ומה קורה אם נכנסתי למגרש ואין מקום חנייה פנוי? אם אני ממתין בתוך המגרש עד שיתפנה, אני צריך ללחוץ "הפעלת חנייה"?

ועוד שאלה על חנייה בכחול לבן באופן כללי: מתי מקבלים קנס? כשפקח רואה אוטו מודמם בכחול לבן (ולא היה שימוש בפנגו/סלופארק)? אני פשוט תוהה אם יש במגרש שהזכרתי מצלמות, בכניסה וביציאה, שרואות שנכנסתי למגרש בלי ללחוץ על "הפעלת חנייה"....

הנה צילום המגרש אם זה רלוונטי, מגוגל סטריט (התעלמו מהשלט "החניה לסוחרי השוק בלבד" - זה צילום ישן):
https://www.google.com/maps/@31.8931363,34.8101514,3a,90y,86.72h,90.51t/data=!3m6!1e1!3m4!1stYbiPQmVZnkeFoI__tnJrw!2e0!7i13312!8i6656?hl=iw&entry=ttu

עריכה אחרונה על ידי ניקולו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כשאתה מדמים. זה לא אומר שארתה יכול עכשיו להיות חצי שעה בתוך הרכב ולא לשלם, אתה יכול בכיף לחטוף דוח ממלצמה על זה.

2. כשאתה מתניע כעקרון. אני מבטל לפני הכניסה לרכב.

3. כאמור, עד שאתה לא חונה אתה לא צריך להפעיל פנגו, כמובן כשאין חניה.

4. פקח סורק את הרכב, רואה שלא מופעל ונותן דו"ח. העלילה מסתבכת כאשר מדובר על אכיפה באמצעות מצלמות - שם למרות כל האמור לעיל יכול פקח עם יד קלה על ההדק (או סתם עצלן) לדפוק דו"ח לא מוצדק.

עריכה אחרונה על ידי taranta
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, ניקולו כתב:

אני נהג חדש.

לעתים אני חונה במקום שדומה למגרש חנייה (המגרש ליד השוק העירוני ברחובות. אין לו שער).

מתי אני צריך ללחוץ על כפתור "הפעלת חנייה" באפליקצית פנגו? האם מיד כשאני נכנס למגרש? או כשאני מתחיל לבצע את תימרון החנייה? או כשאני מדמים את הרכב?

וכנ"ל לגבי סיום החנייה: מתי אני צריך ללחוץ על כפתור הסיום? כשאני מתניע את הרכב, או כשאני יוצא מהמגרש?

ומה קורה אם נכנסתי למגרש ואין מקום חנייה פנוי? אם אני ממתין בתוך המגרש עד שיתפנה, אני צריך ללחוץ "הפעלת חנייה"?

ועוד שאלה על חנייה בכחול לבן באופן כללי: מתי מקבלים קנס? כשפקח רואה אוטו מודמם בכחול לבן (ולא היה שימוש בפנגו/סלופארק)? אני פשוט תוהה אם יש במגרש שהזכרתי מצלמות, בכניסה וביציאה, שרואות שנכנסתי למגרש בלי ללחוץ על "הפעלת חנייה"....

הנה צילום המגרש אם זה רלוונטי, מגוגל סטריט (התעלמו מהשלט "החניה לסוחרי השוק בלבד" - זה צילום ישן):
https://www.google.com/maps/@31.8931363,34.8101514,3a,90y,86.72h,90.51t/data=!3m6!1e1!3m4!1stYbiPQmVZnkeFoI__tnJrw!2e0!7i13312!8i6656?hl=iw&entry=ttu

מפעיל אחרי שחנית(בין אם החלטת להשאר באוטו או לצאת )

מכבה. רגע לפני שאתה יוצא מהחניה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מבין נכון זה מגרש חניה שנפתח עם שער. לפחות בסלופארק ברגע שעוברים את השער מקבלים הודעה להפעיל את החניה. 

אני לא חושב שנותנים דוחות בסוג חניה כזה כי התשלום מתבצע רק ביציאה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחניה עירונית ("כחול לבן") מפעילים את הפנגו (אני מעדיף Cello אחרי שפנגו עשו לי פעם תרגיל של גביה תמורת שירותים שלא הזמנתי) ומכבים אותו כאשר מתכוונים להתניע. משחקים של דקה יחסכו אגורות בודדות.

לפעמים יש פקחים זריזים שיעוטו עליך לפני שאתה מספיק להפעיל את האפליקציה. 

האפליקציה מספקת דו"ח תנועות שמאפשר לך לערער על קנס אם מדובר בשגיאה. אני, למשל, ביטלתי דו"ח חניה שניתן בגלל מספר רישוי שגוי שהוקלד באפליקציה.

בחניה פרטית (עם מחסום) שמקושרת לאפליקציות החניה אתה מקבל SMS כאשר אתה מצולם בכניסה לחניה, ואם אתה מאשר אתה יוצא מהחניה בלי לשלם - אלא מחוייב באפליקציה הקאץ' הוא עמלה של כשקל לכל חניה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.4.2024 בשעה 19:08, sperial כתב:

בחניה פרטית (עם מחסום) שמקושרת לאפליקציות החניה אתה מקבל SMS כאשר אתה מצולם בכניסה לחניה, ואם אתה מאשר אתה יוצא מהחניה בלי לשלם - אלא מחוייב באפליקציה הקאץ' הוא עמלה של כשקל לכל חניה.

אם אתה משתמש הרבה בפנגו, תעשה מנוי לPango Simple, זה גם מייתר את העמלות וגם נותן את שירות "זזתי" זסוגר תא החניה לבד עם זייהוי של הBT ברכב שלך.

וכן, פנגו טובים בתרגילים, תראה את הרווח התפעולי שלהם... https://www.ynet.co.il/economy/article/s1epk00uj0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכלל לא משתמש בפנגו אלא בסלו, וגם בו בעיקר לאוטובוס. חניה אולי 20 ש״ח בשנה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...