Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין ספורטאז' 2018 או CX5 2017

גינוס

פוסטים מומלצים

היי חברים בוקר טוב,

אנחנו זוג+2, מחפש לרכוש רכב משפחתי מרווח עם בגאז' סביר מספיק לשים עגלה ותיקים ושגם יהיה גבוה - מגיע לאישתי ולילדים פיצוי הולם אחרי תקופה עם מיני מקרטעת

בבדיקת כמה מודעות יד 2 ברשת, שמתי עין על הספורטאז' בשנתונים 2018-2019

הרכב מצא חן בעיני, מאובזר, וראיתי שהשוק רווי בהם, ורק צריך למצוא אחד עם ק'מ סביר והיסטוריית טיפולים

מנגד, חבר טוב שהוא גם מוסכניק, אמר לי לברוח מהקיה.

טען שזה רכב פחות מוצלח, והמליץ בחום על CX5, שאמינה יותר (הצורה הישנה)

אז חזרתי לגוגל, ומצאתי כמה מודעות באותו טווח מחיר של הקיה, אבל שנתון ישן יותר - וגם פחות אבזור/מערכות בטיחות לעומת הקיה

מבחינת שימושים ונסועה צפויה

אחת לחודש וקצת אנחנו נוסעים לדרום למשפחה, 200קמ לכל כיוון.

מעבר לזה, קצת נסיעות לשים את הילדים במסגרות ומידי פעם טיול עם המשפחה, לא נעבור את ה20K בשנה

חיצונית אני בסדר גמור עם שניהם, אין העדפה

אבל האם יש אמת בדברי חברי המוסכניק? האם המאזדה תהיה עדיפה יותר מבחינת אמינות?

המלצות לדגם אחר אולי?

יום מוצלח לכולם😊

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הכוונה לדגם 1.6 טורבו וגיר רובוטי בקיה, המוסכניק צודק.

דגם 2.0 וגיר אוטומטי אמין למדי.

אותו הסיפור עם יונדאי טוסון שחולק רכיבים משותפים עם קיה

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב למחירי הביטוח של המאזדה!
הטוסון/ספורטאז 2.0 נחשבים לאמינים ומוצלחים

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברמת המחירים של הרכבים שציינת תחפש סיטרואן סי 5 איירקרוס בנזין 1.6 ברמת הגימור שיין (הגבוהה). התחילו לייבא ב-2019. אחלה רכב ללא תקלות, 3 מושבים מאחורה, בגאז׳ גדול (הכל מנסיון אישי). טיפול שנתי במוסך מורשה עלה לי 1600 ש״ח. יש גם 5 שנות אחריות מלאות אז ככל שתקנה את הרכב סביר להניח שיהיה עדיין באחריות ואז זאת הגנה מסוימת.

לגבי המאזדה - מאוד גניבה ומחירי הביטוח בהתאם - רק זה יכול להיות הבדל של אלפי שקלים לשנה במקיף. אני משלם לסיטרואן שלי 2020 כ-3,200 ש״ח מקיף עם ביטוח ישיר ובערך 1,200 חובה - להבנתי תתקשה למצוא חובה+מקיף בפחות מכפול למזדה מאותו השנתון והמצב יחמיר ככל שאתם צעירים יותר / עם פלחות שנות נהיגה ברשיון.

עריכה אחרונה על ידי G. P. Magnus
תיקון

2020 Citroën C5 Aircross 1.6 180HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לסיטרואן עם מנוע 1.6, זאת לא אלטרנטיבה למאזדה CX5 או ספורטאז' /טוסון 2.0 באמינות לטווח ארוך.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, vladclar כתב:

עם כל הכבוד לסיטרואן עם מנוע 1.6, זאת לא אלטרנטיבה למאזדה CX5 או ספורטאז' /טוסון 2.0 באמינות לטווח ארוך.

לא ידוע על בעיות במנועי 1.6 ליטר 165/180 כ"ס.

• אהבתי 1

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, vladclar כתב:

לא מסכים איתך חלקית - השנתון הראשון של הדגם כעת בן חמש בערך, כל שאי אפשר לדעת. כרגע האמינות בתת הדגם שלי עם המנוע 1.6 שהמלצתי עליו - מצוינת. מלבד החלפת מדחס מזגן באחריות וללא עלות בשנה הראשונה (בעיה רוחבית שהייתה רק ברכבי בנזין משום מה), ביצעתי רק טיפולים שנתיים וכאמור יש 5 שנות אחריות מלאות. הרכב מגלה אמינות מופתית על פני למעלה מ-3.5 שנים כולל נסיעות לאילת ולמג׳רסה בשיא הקיץ. לא נופל בדבר ממאזדה ובטח ובטח לא מהקוריאנים שהמנועי הטורבו שלהם ״בעייתיים״ - בניגוד לסיטרואן שמעולם לא שמעתי או קראתי תלונה על הטורבו של המנוע שלי. מנועי ה-2 ליטר בסדר אבל מאוד רועשים ולא נעימים (בניגוד מוחלט לסיטרואן).

ברור שצריך לטפל באדיקות ובזמן והרכב כנראה יהיה פחות סלחני לתקלות אם לא תטפל, אבל הפער בתמורה ובמחיר, בכל שנתון ובטח בשנתון 2019 הוא מאוד משמעותי, וכך גם עלויות הביטוח. האחזקה של סיטרואן כנראה תהיה מעט יקרה יותר אבל אנחנו אולי מדברים על כמה מאות שקלים בשנה (אם בכלל).

גילוי נאות - נהגתי שנים ארוכות על מאזדות מהשנה הראשונה שהרכב הגיע לארץ (1992), לשניים מחברי הטובים יש בשנים האחרונות cx-5, לאשתו של חבר ילדות יש טוסון 2019 והיו לי סיטרואנים אחרים - גם c4 וגם רכבים מסחריים וכולם היו בסדר גמור בסך הכל.

אם פות״ש רוצה רכב ללא תקלות שירכוש לקסוס :)

לפני כשעה, CX25GTI כתב:

לא ידוע על בעיות במנועי 1.6 ליטר 165/180 כ"ס.

אכן, הבעיה היתה במנועי ה-156 כ״ס שהגיעו עד אמצע 2015. ה-180 אחלה מנוע ושדרוג טוב מאוד של ה-165. תאוצה מספיקה בכל תוואי עם תחושה לינארית יחסית, בטח ובטח בעקיפות. לא רואה את המאזדה או הקוריאנים ממטר - בשנתון 2019 המאזדה מאיצה ל-100 שתי שניות איטי יותר והקוריאניות כ-3.5 שניות איטי יותר מהסיטרואן (8.2 למאה בגרסת ה-1.6 טורבו).

עריכה אחרונה על ידי G. P. Magnus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, סולל הדרך כתב:

שים לב למחירי הביטוח של המאזדה!
הטוסון/ספורטאז 2.0 נחשבים לאמינים ומוצלחים

אני חייב להתפרץ לדיון, מחירי הביטוח הרקיעו שחקים בצורה לא מידתית

איוניק/קורולה לא פחות מ10K, וגם ספורטז' מגרד את ה9

הCX5 קצת מעל, אבל זה משוגע לגמרי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לדחוף לדיון את ה asx הביטוח זול והרכב אמין. בתקציב שלך אפילו תקבל שנתון מתקדם יותר, אבל הוא פחות טוב מהמתחרות.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פטרזר כתב:

אתה מתפרץ לדלת פתוחה ... גניבות הרכב הרקיעו שחקים וכמו שאמר החכם שלום ״הציבור מטומטם ולכן הציבור משלם״. לי אישית אין תביעות/תאונות/ילד בן 18 שצריך לנהוג אבל אני יותר מחושד שחברות הביטוח מנצלות את הגל להעלות בפראות את המחירים ובעוד שבמזון ברקת לפחות מאיים על רשימות שחורות, הוא לא מעז להתעסק עם חברות הביטוח ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, פטרזר כתב:

לספורטאג 2017 זה עלה לי 5300 לפני חודש, ואני עם תאונה אחת לפני קצת פחות מ3 שנים,

אמנם לא 9 כמו שציינתה, אך עדיין 25% יותר משנה שעברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...