Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אישור להפחתת אגרת נכה

אלי122

פוסטים מומלצים

אני גם לא הצלחתי באיזור אישי, לא נתן לי לשלוח את הטופס, 

צריך לקבוע תור מראש, יש סניפים שמאשרים תור טלפוני, 

בשיחה עם הפקידה אמרה לי לשלוח ת''ז עם ספח שמופיע שם הילד והיא אישרה במערכת 

עריכה אחרונה על ידי מייק24
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

שלום

אותה בעיה אצלי, מכרתי רכב וקניתי רכב חדש (שילמתי לפני המכירה הפרשי אגרה כמובן). את התו הצלחתי להעביר מהרכב הישן לחדש, אבל כשאני מנסה לבקש הנחה באגרה עבור הרכב החדש, מקבל אותה הודעת שגיאה באזור האישי שלא ניתן.

משיחה עם משרד הרישוי לפני כשבוע אמרה שצריך זמן שזה יתעדכן, אבל עדיין אני לא מצליח לבצע את הפעולה הפשוטה הזו באתר. האם מישהו הצליחה באתר או שאין מזור ולכתת את רגליי למשרד הרישוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס דרך הקישור הזה לאיזור האישי שלך. לאחר מכן הוא ישאל אותך אם הבקשה עבורך או עבור אחד הילדים, הוא יפתח לך את רשימת הילדים ובחר את הילד בעל התג.

הבקשה היא לא "עבורך" למרות שהרכב רשום על שמך.

https://login.gov.il/nidp/saml2/sso?id=usernamePasswordSMSOtp&sid=0&option=credential&sid=0

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הצלחתי לעשות זאת דרך האתר,

ואמרו לי שאני צריך לבוא למשרד הרשוי בשביל זה אבל עוד לא הלכתי מחוסר זמן....אז שילמתי עכשיו מחיר של טסט רגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאוץ'.

ביצעתי פעמיים בעבר לילד ועבר תקין, מקוון.

קבע תור לרישוי ותביא איתך צ'ק או אישור ניהול חשבון ותקבל החזר לחשבון הבנק.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן למען הדורות הבאים... נפתרה התעלומה בעזרתה של מוקדנית אדיבה שקצת מבינה עניין וטרחה להסביר לי בדיוק מדוע אני מקבל הודעת שגיאה.

בקשה לאגרת רישוי מופחתת ניתן להגיש כ 90 יום מרגע הנפקת התג המקורי, ולא 90 יום מרגע קניית הרכב והעברת התג לרכב החדש. כלומר התג שלי בן 3 שנים, ולכן אני מחוייב להגיע למשרד הרישוי ולבצע את הפעולה שם פיזית. ניסיתי להבין את ההיגיון אבל לא הצלחתי 🫤

המוקדנית האדיבה הציעה שאפתח פנייה באתר, ואולי איזה פקיד/ה ישמעו לתחנוניי. פתחתי פנייה, ואני מקווה לטוב... אחרת לקבוע תור למשרד הרישוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, tinoki כתב:

אאוץ'.

ביצעתי פעמיים בעבר לילד ועבר תקין, מקוון.

קבע תור לרישוי ותביא איתך צ'ק או אישור ניהול חשבון ותקבל החזר לחשבון הבנק.

תו

לפני 3 שעות, FireStar כתב:

מעדכן למען הדורות הבאים... נפתרה התעלומה בעזרתה של מוקדנית אדיבה שקצת מבינה עניין וטרחה להסביר לי בדיוק מדוע אני מקבל הודעת שגיאה.

בקשה לאגרת רישוי מופחתת ניתן להגיש כ 90 יום מרגע הנפקת התג המקורי, ולא 90 יום מרגע קניית הרכב והעברת התג לרכב החדש. כלומר התג שלי בן 3 שנים, ולכן אני מחוייב להגיע למשרד הרישוי ולבצע את הפעולה שם פיזית. ניסיתי להבין את ההיגיון אבל לא הצלחתי 🫤

המוקדנית האדיבה הציעה שאפתח פנייה באתר, ואולי איזה פקיד/ה ישמעו לתחנוניי. פתחתי פנייה, ואני מקווה לטוב... אחרת לקבוע תור למשרד הרישוי.

אשמח לעדכון מה הם ענו לך 

ואם זה לא אסתדר אצטרך לקבוע תור גם למשרד הרשוי

מעדכן שאני מנסה לקבוע תור דרך האתר של משרד התחבורה וזה לא נותן לקבוע תור.

צילום מסך 2024-04-11 160443.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אחרי כמה שיחות איתם הבנתי שאני גם יכול לשלוח דואר אל היחידה למוגבלי ניידות 

אז שלחתי ומקווה לטוב....

אמח לדעת אם מיהו עשה כמוני וזה עזר לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיוני... אל תשלח את המכתב אל היחידה למוגבלי ניידות  שלחתי פעמיים בדואר רשום והתעלמו. ואז מצאתי במקום אחר שיש לשלוח בדואר דוקא למשרד הרישוי. שלחתי בדואר רשום לסניף הקרוב אליי וקיבלתי את ההחזר.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...