Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנסה למכור רכב ולא מקבל שום טלפונים

LaCoco

פוסטים מומלצים

אני מנסה למכור את הרכב שלי מזה חודש.

הרכב הינו 18,000 במחירון לוי יצחק, ועד לפני אוקטובר יכולתי למכור מהיום למחר גם ב-20,000 (היו אפילו מעוניינים שהציעו מבלי שפרסמתי).

אבל אני מציאותי, ואני מבין שזה לא המצב כעת.

פרסמתי במחיר מחירון בהתחלה כדי שיתקשרו, יתמקחו, ובסוף אקח כל דבר מעל 15 אלף.

לא קיבלתי טלפון שבועיים, אז החלטתי לחסל את זה, הורדתי במחיר ל-14,500, תוך הבנה שכנראה אקח כל דבר מעל 12,000, ועדיין אף אחד לא מתקשר או מתעניין בכלל.

הרכב שלי בעשירון העליון של הדגם מבחינת מצב ותחזוקה לשנתון, ובעשירון התחתון מבחינת מחיר (אני כבר במחיר בו מציעים את הדגם עם גיר שצריך החלפה או שצריך לבצע ראש מנוע וכו'). 

התאוריה שלי היא שהרכב, עקב תמחורו, בעיקר יעניין אוכלוסיות צעירות, וכידוע, רבים מהם מגוייסים, שזה נדבך נוסף על הקפאון הכללי בשוק עקב המלחמה (זו צרה כפולה לרכב בתקציב כזה). וראייה תומכת לכך היא שאת הרכב התכוונתי להעביר אל אחי, שהינו לוחם מגוייס במילואים.

יש כאן חברי פורום שגם מנסים למכור ונתקלים בזה?

יש איזשהו מקור מידע שמפרסם עסקאות של מסירת רכב משומש (עדיף עם פילוחים וסינונים)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות את הדגם והשנה אתה יכול לחלוק?

אולי מדובר על דגם עם בעיות ידועות ולכן מקבל פחות פניות?

היה לי רכב שבמחירון אולי היה 5,000 שקל, אבל בפועל נקנה יד ראשונה מחבר פורום עם קילומטרז נמוך מאוד והיה שמור במיוחד עם אפס תקלות,

כאב לי הלב למכור כזה דבר בשביל כל כך קצת כסף אז נתתי אותו מתנה לאחי הגדול שנעזר בו לשנים רבות, אך לצערי לא שמר עליו כמוני

עריכה אחרונה על ידי yairw

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקופה קשה, לאף אחד אין ״ראש״ לקניות. הבעיה אינה המחיר אלא הסנטימנט לקניות. באופן כללי.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רנו אתה מנסה למכור? 

בגדול, אם לא התקשרו כדי לסגור, המחיר שלך עדיין גבוה מדי.

הקשר במקרה הזה ל'לוי יצחק' הוא חלש. 

מצד שני, אתה במצב בו מעל 350,000 איש שעשויים להיות הקונים שלך כרגע מגוייסים, ועוד 300,000 איש מנסים לעבור את התקופה המחרידה הזו, ולאף אחד אין ראש להתעסק עם רכישת רכב. 

תמתין חצי שנה, סע עם הרכב מפעם לפעם כדי שלא יתקלקל בעמידה, ותקווה שהתקופה תחלוף. 

• אהבתי 4
  • מצחיק 5
  • רעיון טוב! 2

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, discoTD5 כתב:

איזה רנו אתה מנסה למכור? 

בגדול, אם לא התקשרו כדי לסגור, המחיר שלך עדיין גבוה מדי.

הקשר במקרה הזה ל'לוי יצחק' הוא חלש. 

מצד שני, אתה במצב בו מעל 350,000 איש שעשויים להיות הקונים שלך כרגע מגוייסים, ועוד 300,000 איש מנסים לעבור את התקופה המחרידה הזו, ולאף אחד אין ראש להתעסק עם רכישת רכב. 

תמתין חצי שנה, סע עם הרכב מפעם לפעם כדי שלא יתקלקל בעמידה, ותקווה שהתקופה תחלוף. 

עצה טובה.

סביר להניח שעם סיום המלחמה (או לפחות עם שחרור מרבית המילואים - אי אפשר להחזיק אותם שם עוד חודשים, אין לזה כסף), המצב בשוק הרכב יחזור למה שהיה לפני המלחמה (ואף עשוי להתייקר עוד, אם אספקת הרכבים החדשים מהמזרח תתייקר).

אז אם יכולת למכור ב-20 אלף, ועכשיו אתה מוכן למכור ב-12.5 - תעשה חשבון: האם עלות הביטוח וטסט לחצי שנה בתוספת ירידת ערך (זניח) של חצי שנה שווה 7.5 אלף שקל? נראה לי שלא, ולכן כדאי לחכות, אלא אם אתה זקוק לכסף באופן מיידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן מכרתי יודאי I10 2013 , מחירון היה 28.300 והרכב היה נקי מתאונות ובמצב מעולה (כמובן שיש בלאי טבעי)

תקופה ארוכה אנשים הציעו לי 25 ולא הייתי מוכן, הרכב היה כמעט חודש במצב מכירה, אבל בגלל שלא היה לי לחץ לא היה אכפת לי לחכות

הגיע הקונה הנכון וקנה ב26.5 

זה הכול עניין של זמן, לחץ למכור ובהתאם למצב המכני של הרכב

אם לא לחוץ לך , תמתין עוד קצת :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המון שאלות לגבי רכב בתקציב נמוך. אם תתן פרטים נוכל להפנות למודעה שלך אנשים רלוונטים. אם לא תתן פרטים  אז למה להתייעץ בפורום?.

• רעיון טוב! 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק לגבי מרקט פלייס בפייסבוק, זה כנראה המקום הכי טוב היום למכור רכב, אפילו שרוב התגובות יהיו מעצבנות על גבול המבזות. החשיפה שווה את זה.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהצלבת נתונים, תקן אותי אם אני טועה אבל הרכב שלך הוא יד 4 ועם 200 אלף קילומטראז? 

כי אם במקרה הזה, הכול מובן. 

אתה יודע שהרכב שלך מטופל, ואולי לידיים אין משמעות כי עברו במשפחה(או משהו כזה). אבל מי שרואה מהצד רואה רכב עם יד גבוהה וקילומטראז גבוה. 

אם זה אכן המצב, אין לך ברירה אלא להוריד עוד במחיר

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, LaCoco כתב:

הרכב שלי בעשירון העליון של הדגם מבחינת מצב ותחזוקה לשנתון

איך הקונה אמור לדעת את זה? הוא אמור להאמין לך?

אני קניתי עכשיו מאזדה 3 עם 245 קמ טפו טפו בנתיים הכל מעולה

יכול להיות שנפלתי על רכב סופר שמור שקיבלתי אותו במחיר רצפה

האם זה אומר שעשיתי חכם? לדעתי לא. אבל לא היה לי זמן וראש אז קניתי מה שהיה נראה טוב על פניו במחיר שנראה לי הגיוני

אם הק"מ גבוה (וגם 'נמוך ביחס לשנתון' זה גם גבוה. כן. למה למדוד 'ביחס לשנתון'? מישהו מודד מניות ביחס למניות אחרות?) מצב התחזוקה יכול רק לשפר מהירות וקלות מכירה, פחות מחיר. זו דעתי.

יכול להיות אפילו שאפשר לומר שכל עוד הק"מ לא נמוך בצורה קיצונית - הוא גם לא ישפיע על המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, avargel כתב:

כל התגובות האלה ואף אחד לא יודע עדיין באיזה רכב מדובר?

אני לא מבין איך אנשים פה לא יודעים להשתמש בהסטויריית הודעות. 

סוזוקי SX4 סדאן 2008.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמור להכנס לפרופיל שלו ולתחקר באיזה רכב הוא מחזיק?

בנאדם שמעוניין למכור, המינימום זה לתת פרטים מלאים

דגם, יד, ק"מ, היסטוריה

כמובן לא פה בשרשור אלא בהודעת מכירה מסודרת בפורום המתאים, אבל השרשור יהיה אפקטיבי רק אם כל הפרטים יהיו ברורים

• רעיון טוב! 2
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכרתי לאנסר 2008 עם 250K (אבל תקין לחלוטין) ב-6000 ש"ח אחרי זמן די ארוך בלוחות (וסרוב להצעות של 4-5). המחיר שאתה מבקש פשוט לא ריאלי, ויסלח לי לוי יצחק ז"ל. פשוט תבדוק ביד2 מה אפשר לקנות במחיר שאתה מבקש, או לחילופין, בכמה מוצעות מכוניות דומות לשלך.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...