Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנסה למכור רכב ולא מקבל שום טלפונים

LaCoco

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, Buki כתב:

אני לא מבין איך אנשים פה לא יודעים להשתמש בהסטויריית הודעות. 

סוזוקי SX4 סדאן 2008.

כלומר רכב לא מיוחד בכלום, לא מבוקש במיוחד, בלי איזה יתרון יחסי, לא נדיר, סתם רכב מיינסטרים שלרוכש הפוטנציאלי שלו יש 1001 אלטרנטיבות אחרות. אז כן, הברירה היחידה היא להוריד מחיר עד שהוא יתיישר עם השוק.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Buki כתב:

אני לא מבין איך אנשים פה לא יודעים להשתמש בהסטויריית הודעות. 

סוזוקי SX4 סדאן 2008.

יש לך דרישות😁... בהיסטוריה כתוב גם כמה ק"מ??😅

דווקא על האוטו הזה עשיתי קצת חקר שוק לפני חודשיים והמחירים היו מבלבלים ממש - שתיים מוכרים אותו באותם נתונים אחד ב10 והשני ב20.. וכשהיה הבדל קל בנתונים זה יכל להגיע ל26.. לא ברור.

כנראה משהו דפוק עם המחירון שלו

בכל מקרה היו הרבה מודעות שלו תקועות הרבה זמן. סוג של "תסמונת בעלי המאזדות" בגרסת סוזוקי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם ה'רצוי' של הSX4 הוא עם המנוע החזק יותר, מה שאין אצלך. וגם הן נמכרות היום באיזור ה20-25 אלף שקל (אלא אם הקמ והיד מאוד נמוכים)

אלו רכבים פשוטים ובסיסיים והאלטרנטיבות במחירים דומים הן יונדאי I30, מיצובישי לנסר, ועוד יפניות-קוריאניות זולות. 

200K קמ זה מחסום פסיכולוגי בישראל.

מעבר לכך, יש בעיה רוחבית בגלל המלחמה בכל הקשור לרכבי יד שניה.

סתם להמחשה - זה גרף של צפיות בסרטון שלי על רכישת רכב משומש, תראה כמה צפיות יש לפני ואחרי ה7 באוקטובר

image.thumb.png.64a48d4d0aedefb50e97febab4887d3f.png

• מעניין 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לי

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, LaCoco כתב:

אני מנסה למכור את הרכב שלי מזה חודש.

הרכב הינו 18,000 במחירון לוי יצחק, ועד לפני אוקטובר יכולתי למכור מהיום למחר גם ב-20,000 (היו אפילו מעוניינים שהציעו מבלי שפרסמתי).

אבל אני מציאותי, ואני מבין שזה לא המצב כעת.

פרסמתי במחיר מחירון בהתחלה כדי שיתקשרו, יתמקחו, ובסוף אקח כל דבר מעל 15 אלף.

לא קיבלתי טלפון שבועיים, אז החלטתי לחסל את זה, הורדתי במחיר ל-14,500, תוך הבנה שכנראה אקח כל דבר מעל 12,000, ועדיין אף אחד לא מתקשר או מתעניין בכלל.

הרכב שלי בעשירון העליון של הדגם מבחינת מצב ותחזוקה לשנתון, ובעשירון התחתון מבחינת מחיר (אני כבר במחיר בו מציעים את הדגם עם גיר שצריך החלפה או שצריך לבצע ראש מנוע וכו'). 

התאוריה שלי היא שהרכב, עקב תמחורו, בעיקר יעניין אוכלוסיות צעירות, וכידוע, רבים מהם מגוייסים, שזה נדבך נוסף על הקפאון הכללי בשוק עקב המלחמה (זו צרה כפולה לרכב בתקציב כזה). וראייה תומכת לכך היא שאת הרכב התכוונתי להעביר אל אחי, שהינו לוחם מגוייס במילואים.

יש כאן חברי פורום שגם מנסים למכור ונתקלים בזה?

יש איזשהו מקור מידע שמפרסם עסקאות של מסירת רכב משומש (עדיף עם פילוחים וסינונים)?

אני מחפש לקנות, אז דבר איתי אולי העסקה תהיה רלוונטית לסטודנט מרושש

• אהבתי 1
  • מצחיק 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Buki כתב:

סוזוקי SX4 סדאן 2008

עכשיו ברור לי למה הוא לא מצליח למכור - רכב שנכנס לשנתו ה 15, מה שאומר אישור בלמים לפני טסט (לא היסטרי אבל מציק), ורכב שמראש לא היה אטרקציה גדולה, בשנתונים האלו יש אופציות מוצלחות הרבה יותר ו"מוכרות" הרבה יותר לקונה ההדיוט.

אני אתמוך באופציות שציינו כבר קודם:

1. לפרסם במרקט פלייס - אין לי ניסיון עם זה אבל שמעתי שזה עובד. אתה תקבל הרבה הודעות בסגנון של "4 אני בא לקחת עכשיו", ולזה צריך סבלנות.

2. לפרסם במחיר נמוך יחסית, נגיד 14 מתוך מטרה לרדת עד 10 לקונה רציני.

3. לפרסם במחיר שחיטה (נגיד 5000), וגם אז כנראה יתמקחו איתך, אבל זה פותח את אופציית המכירה לסוחרים שיקחו את הרכב שלך, יעשו לו "פוליש" (בכל מיני צורות), וימכרו אותו אצלם במגרש.

כמובן שתמיד אפשר להתעקש על 1000-2000 פחות מהמחירון, ויכול להיות שתמכור במחיר הזה, אבל זה ללא ספק יקח זמן וסבלנות. יכול להגיד (אפרופו ה"רנו" של @discoTD5) שהרנו הקודמת שלי שהרבה "יודעי דבר" אמרו שלא אצליח למכור ביותר מכמה אלפים בודדים עם הרבה מזל, נמכרה עם קצת סבלנות במחיר המינימום שהצבתי לעצמי כיעד - זו אומנם היתה תקופה אחרת, אבל כשמוכרים בלי לחץ סיכוי סביר שיגיע האחד שמחפש את מה שיש לך למכור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, Fazer כתב:

עכשיו ברור לי למה הוא לא מצליח למכור - רכב שנכנס לשנתו ה 15, מה שאומר אישור בלמים לפני טסט (לא היסטרי אבל מציק), ורכב שמראש לא היה אטרקציה גדולה, בשנתונים האלו יש אופציות מוצלחות הרבה יותר ו"מוכרות" הרבה יותר לקונה ההדיוט.

אני אתמוך באופציות שציינו כבר קודם:

1. לפרסם במרקט פלייס - אין לי ניסיון עם זה אבל שמעתי שזה עובד. אתה תקבל הרבה הודעות בסגנון של "4 אני בא לקחת עכשיו", ולזה צריך סבלנות.

2. לפרסם במחיר נמוך יחסית, נגיד 14 מתוך מטרה לרדת עד 10 לקונה רציני.

3. לפרסם במחיר שחיטה (נגיד 5000), וגם אז כנראה יתמקחו איתך, אבל זה פותח את אופציית המכירה לסוחרים שיקחו את הרכב שלך, יעשו לו "פוליש" (בכל מיני צורות), וימכרו אותו אצלם במגרש.

כמובן שתמיד אפשר להתעקש על 1000-2000 פחות מהמחירון, ויכול להיות שתמכור במחיר הזה, אבל זה ללא ספק יקח זמן וסבלנות. יכול להגיד (אפרופו ה"רנו" של @discoTD5) שהרנו הקודמת שלי שהרבה "יודעי דבר" אמרו שלא אצליח למכור ביותר מכמה אלפים בודדים עם הרבה מזל, נמכרה עם קצת סבלנות במחיר המינימום שהצבתי לעצמי כיעד - זו אומנם היתה תקופה אחרת, אבל כשמוכרים בלי לחץ סיכוי סביר שיגיע האחד שמחפש את מה שיש לך למכור.

ומה לגבי שברולט סוניק  LT ?2013 

הוא נחשב שווה/להיט עבור 19 אלף כאשר המוכר לא יורד בשקל… 95 אלף קילומראג׳

עריכה אחרונה על ידי אסיף-יוסף תמם
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, Fazer כתב:

אתה תקבל הרבה הודעות בסגנון ש

רוב ההודעות במרקט פלייס זה "האם הפריט עוד זמין?" ואז אתה אומר שכן ולא עונים יותר

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי קנה השבוע  כזאת האצ'בק 2009

120 אל''ק

ב11 אל''ש

עריכה אחרונה על ידי איש שמח

ניתן להתייעץ בכל הנוגע למערכות גפ''מ והסבה - ללא תשלום

בעבר: מיצובישי אטארז' 2015-טויוטה קורולה 2009 GLI מוסבת לגפ''מ

בהווה: סובארו B4 2015 מוסבת לגפ''מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, EliC25 כתב:

רוב ההודעות במרקט פלייס זה "האם הפריט עוד זמין?" ואז אתה אומר שכן ולא עונים יותר

אלו 80%.

ויש את ה-20% שמתחילים ב-'אפשר להסתדר במחיר?', שאין טעם אפילו לענות להם..

אבל אחרי 30-40 חרטטנים מגיע הקונה הרציני.

בדרך כלל צצים שני רציניים בבת אחת. מין חוק כזה..

בשתי מכוניות שמכרתי שם קרה לי ככה.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, אליה כתב:

בדרך כלל צצים שני רציניים בבת אחת. מין חוק כזה..

בשתי מכוניות שמכרתי שם קרה לי ככה.

כמה זה נכון, היה לי בכל פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, נקודה טובה כתב:

@EliC25

וואו זה אחלה רעיון להסתכל בזה.

יש איפה לראות את זה או שזה גלוי רק לך?

לא בדיוק שזה גלוי רק לו, אפשר לראות בעצם על כל ערוץ יוטיוב את המידע

https://socialblade.com/youtube/c/askknuftzon/monthly

אומנם נדרש מנוי לרמת הגרף ספציפית על הסרטון המדובר אבל אפשר לראות טרנדים וכו'.

לגבי ההערכות של הדולרים, מניח שאין לו PPC/PPV גבוה כמו שזה נראה.

• מעניין 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...