Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקוי חיצוני של הרכב לחסכנים

שימו לב! השרשור הזה בן 529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, FixTrics כתב:

ובכלל כל מה שהגוף שלנו מתמודד איתו והוא אכיל כמו משחת שיניים או כמה טיפות חומץ תפוחים לא אמור לגרום נזק לרכב.

טוב היו לי ספקות ובאמת ניסיתי להבין, אבל בשלב הזה אני בטוח שזה טרולינג או שאתה זה שכתב את הטיפים כי הוסבר כבר כמה פעמים למה זה לא נכון.

שמן זית זה סתם יקר, אני משתמש בשמן קנולה. גם מטלית מיקרופייבר זה יקר, אני אישית מורח את השמן על הדאשבורד עם חצי בצל. זה עובד טוב במנגל למה לא בדאשבורד?

חוץ מזה גם אוטם צבע וכל מיני ציפויים זה סתם יקר, אני מורח קרם הגנה על הפח. אם זה מגן על העור שלנו מהשמש זה בטוח יגן על הפח ויבריק אותו.

ולצמיגים אני משתמש בגלחצ, זה מבריק אותם יפה. אם הצבא משתמש בזה לנעלי חיר זה יעבוד גם לנעליים של הרכב שלי.

הלכתי לנקות את האוטו, אני קצת קצר מקווה שיישאר לי עם מה לתבל את הסלט בערב.

• מצחיק 5

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח לנקות אותו תחת שמש ישרה ב שעה 12 בצהריים נניח ולשים שמן גם על הצמיגים שיהיה ברק טוב בכזה כי מילא השמן רותח רק ב 180 מעלות אז לא יקרה כלום לצמיגים. תנסה למרוח שמן קנולה על ההגה , תן לו כמה דקות שייספג לתוך העור וזה יעשה אותו רק ונעים..אך תדאג זה לא יעבור לידיים רק תן להספג טוב טוב. את השאריות של שמן תאסוף עם בצל ותעבור לפלסטיקים חיצוניים כי בבצל יש חומרי נוגדי חימצון טבעיים לכן לא תהיה דהיה של פלסטיק. הרי עם בצל מעולה לגוף שלנו , גם מצויין לרכב. אה ושום, לא לשכוח שום נגד עין רע. כי האוטו יראה כמו חדש מהחברה אז שלא יעשו עין

• מצחיק 3

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח לשפוך סודה קאוסטית למנוע שינקה את כל הפיח.

ואם כבר הזכרת מנגל, אז המברשת שמנקה את הרשת מהפיח,

היא מורידה טוב גם הפרשות של יונים מהפח. זה עובד.

ולגבי השמן זית, דווקא יש עכשיו מבצעים עליו. (חנוכה וזה אתה יודע)

ומשחת אלוורה יותר טובה מקרם הגנה(קרם שיזוף בלע"ז).

מומלץ להגיש חם.(אחלה מתכונים יש פה.)

סוף סוף יש קצת צחוקים פה, לא צחקתי ככה כבר חודשיים.

אבל אם כל אחד יודע מה טוב לו וככה הוא חושב, זה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתת רעיון מצויין , בפעם הבא אקח קרם הגנה עם מקדם גבוה ואשים על ההגה. יש לי עור נאפה עדין בטח זה ישמור עליו הרבה זמן. סודה עם מלח לימון ירים בקלות כל השמן שיש באזור תא מנוע.קצת בועות זה לא נורא

• מצחיק 2

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני שוטף את הרכב עם שני דליים בכל אחד שם רק מי גשמים שמוכרים לי באמזון, את המטלית אני לא מכבס כי אבקת הכביסה הורסת אז אני קונה לכל שטיפה אחת חדשה, יש חומר של מגוירס אני מסניף אותו לארוחת בוקר, ואני מתקלח עם גרני ושמפו לרכב של כימיקל גייס כדי לשמור על ה PH של הגוף, אשתי עושה פוליש לציפורניים רק עם קומפונד..

לפני 18 שעות, 98civic כתב:

אל תשכח לנקות אותו תחת שמש ישרה ב שעה 12 בצהריים נניח ולשים שמן גם על הצמיגים שיהיה ברק טוב בכזה כי מילא השמן רותח רק ב 180 מעלות אז לא יקרה כלום לצמיגים. תנסה למרוח שמן קנולה על ההגה , תן לו כמה דקות שייספג לתוך העור וזה יעשה אותו רק ונעים..אך תדאג זה לא יעבור לידיים רק תן להספג טוב טוב. את השאריות של שמן תאסוף עם בצל ותעבור לפלסטיקים חיצוניים כי בבצל יש חומרי נוגדי חימצון טבעיים לכן לא תהיה דהיה של פלסטיק. הרי עם בצל מעולה לגוף שלנו , גם מצויין לרכב. אה ושום, לא לשכוח שום נגד עין רע. כי האוטו יראה כמו חדש מהחברה אז שלא יעשו עין

ראה איך פתרו בעייה של עכירות בלוח שעונים לאחר שנהרס בשטיפה, בגדול שמן יכול להיות גם קנולה או wd40, לא צריך לשים אותו על צמיגים , כמה טיפות על צמר גפן.

לפני 4 שעות, Coro כתב:

במנוע ממלא רק שמן שומשום, זה טבעי ואכיל ועושה ריח טוב.

אם אין לך מה להגיב עדיף לא להגיב

לפני 14 שעות, cohen motor 377 כתב:

אל תשכח לשפוך סודה קאוסטית למנוע שינקה את כל הפיח.

ואם כבר הזכרת מנגל, אז המברשת שמנקה את הרשת מהפיח,

היא מורידה טוב גם הפרשות של יונים מהפח. זה עובד.

ולגבי השמן זית, דווקא יש עכשיו מבצעים עליו. (חנוכה וזה אתה יודע)

ומשחת אלוורה יותר טובה מקרם הגנה(קרם שיזוף בלע"ז).

מומלץ להגיש חם.(אחלה מתכונים יש פה.)

סוף סוף יש קצת צחוקים פה, לא צחקתי ככה כבר חודשיים.

אבל אם כל אחד יודע מה טוב לו וככה הוא חושב, זה טוב.

קבל עצות מדיטיילר איך לנקות https://www.doronclean.co.il/cleaningcarupholstery/ , משתמש בסודה לשתייה ובחומץ אז אולי זה לא כזה מופרך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, FixTrics כתב:

האמת שאני שוטף את הרכב עם שני דליים בכל אחד שם רק מי גשמים שמוכרים לי באמזון, את המטלית אני לא מכבס כי אבקת הכביסה הורסת אז אני קונה לכל שטיפה אחת חדשה, יש חומר של מגוירס אני מסניף אותו לארוחת בוקר, ואני מתקלח עם גרני ושמפו לרכב של כימיקל גייס כדי לשמור על ה PH של הגוף, אשתי עושה פוליש לציפורניים רק עם קומפונד..

ראה איך פתרו בעייה של עכירות בלוח שעונים לאחר שנהרס בשטיפה, בגדול שמן יכול להיות גם קנולה או wd40, לא צריך לשים אותו על צמיגים , כמה טיפות על צמר גפן.

אם אין לך מה להגיב עדיף לא להגיב

קבל עצות מדיטיילר איך לנקות https://www.doronclean.co.il/cleaningcarupholstery/ , משתמש בסודה לשתייה ובחומץ אז אולי זה לא כזה מופרך

העיקר שגם אתה הצטרפת עכשיו למתכונים המשופרים.

וזה טוב. אף אחד פה לא צוחק עליך או על מישהו אחר.

אני בטוח שכולם פה עושים את זה בקטע טוב ונחמד, אז קצת צחוקים, זה בריא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...