Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהג טנדר ענק חוסם שדה ראיה

שימו לב! השרשור הזה בן 734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום. ביציאה ממגרש החניה של דיירי הבניין יש מדרכה, אין עליה סימון כלשהו אז מותר לחנות שם אבל בגלל שנהג טנדר ענק חונה שם זה חוסם כל שדה ראיה אפשרי בזמן היציאה מהחניה. אני מסיעה כל יום שתי ילדות קטנות בבוקר לגן ואני ממש נזהרת בזמן היציאה מהחניה כי אני פשוט לא רואה אם מתקרבים רכבים ובאיזה מהירות. רכב אחד כמעט לא נכנס בי בגלל שלא הוא לא רואה אותי וגם אני לא רואה אותו. האם יש מה לעשות עם זה? הנהג הוא מישהו שאין מה לדבר איתו... מקלל וצועק על כל מי שפונה אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שהוא חונה במקום מותר (לפעמים יש הגבלת משקל באיזורי מגורים), אין מה לעשות מבחינת אכיפה.

אפשר לבדוק אפשרות הצבת מראה פנורמית שתאפשר לכן לראות רכבים מגיעים.

או לתפוס לו את מקום החניה...

image.thumb.png.919e8275d6be455771d81af3f81f13f4.png

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(כמעט) בכל מקרה אסור לחנות על המדרכה, אפילו אם אין סימון - ללא תו נכה.

עם תו נכה - אפשר לחנות על המדרכה בתנאי שאין חניה אחרת והוא לא חוסם את המעבר להולכי רגל.

צאי מוקדם יותר, צלמי, ושלחי לפיקוח העירוני עם תלונה בוואטספ.

מספיק דוחות והוא יחנה את הרכב במקום אחר.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על המדרכה?

לא חוקי. אם יש לו תג נכה ניתן לדבר אתו יפה, כי נדיר שיתנו לו דוח.

תוכלי לצלם ולשלוח כאן להמחשה, מכמה זוויות.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי היא לא התכוונה שהוא חונה על המדרכה, אלא שאין סימון על המדרכה שמציין שאסור לחנות שם והוא חונה לידה כחוק. ההפרעה נגרמת רק בגלל שמדובר ברכב רחב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, tinoki כתב:

על המדרכה?

לא חוקי. אם יש לו תג נכה ניתן לדבר אתו יפה, כי נדיר שיתנו לו דוח.

תוכלי לצלם ולשלוח כאן להמחשה, מכמה זוויות.

הוא לא חונה על המדרכה, כתבתי שעל המדרכה אין סימן כלשהו... כמו אדום לבן או משהו כז. הוא פשוט חונה ממש קרוב לציאה מהחניה מצד שמאל ואני לא רואה רכבים שמתקרבים אליי מצד שמאל כי הוא טנדר ענק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא האם מבחינת מבנה היציאה מהחניה היא "יציאה מחצרים" או צומת. במקרה הראשון יש קושי לאכוף, אך אפשר לבקש מהעיריה לסמן איסור או הגבלת חניה. במקרה השני החוק אוסר חניה במרחק 12 מ' מצומת, ואת זה אוכפים.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, sperial כתב:

השאלה היא האם מבחינת מבנה היציאה מהחניה היא "יציאה מחצרים" או צומת. במקרה הראשון יש קושי לאכוף, אך אפשר לבקש מהעיריה לסמן איסור או הגבלת חניה. במקרה השני החוק אוסר חניה במרחק 12 מ' מצומת, ואת זה אוכפים.

אני אנסה לצלם היום ולהראות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא חונה ליד מדרכה ואין איסור חניה מעל 4 טון והוא מתחת לזה, אז אין לך מה לעשות.
תתקדמי לאט עם החזית של האוטו שהמכוניות שנוסעות יראו את קצה החזית ותעצרי, ככה הם אמורים לראות אותך אפילו לפני שאת תראי אותם.

ואז תתקדמי לאט עד למצב שאת רואה את המכוניות בכביש.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וסעי עם אורות דולקים - בלילה ובשעות שהתאורה גרועה נהגים מתקרבים יראו את האלומה או השתקפותה. כמובן שלא מועיל באור חזק או כשהנהגים האחרים מסונוורים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היציאה מספיק רחבה, את יכולה קודם כל להתיישר כשאת מקבילה לכביש (והוא ישירות מאחורייך) ואז להשתלב באמצעות המראה. זאת במקום להשתלב באלכסון כמו יציאה מחניה מאונכת לתוך כביש. 

image.thumb.png.b3d4ceb137683eaeaf7ab35e3fc66aaa.png 

• אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

האם מבחינת מבנה היציאה מהחניה היא "יציאה מחצרים" או צומת. במקרה הראשון יש קושי לאכוף

אני בספק שמדובר בצומת, אבל בכל מקרה אפשר לבקש מהעירית לסמן אדום לבן במרחק מסויים מקצה הכניסה, אם כי לרוב עושים זאת לאורך של כמטר לפני כניסות צרות כדי לאפשר את רדיוס הפניה. קשה לי להאמין אבל אולי יסכימו לסמן יותר.

בבנין שבו גרתי בעבר פשוט הציבו מראות פנורמיות. זה לא תמיד אפשרי מבחינת מבנה המקום אבל כמעט תמיד אפשר למצוא דרך להציב לפחות אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Be rooהבעיה היא שמראה כזו צריכה להיות מוצבת בצד הנגדי של הדרך, ועל כן נדרשת מעורבות הרשות המקומית או השכנים. שוב, בהחלט אפשרי, אבל מצריך איזו פרוצדורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאו דווקא, לפעמים יש אי תנועה שמפריד בין כיווני הנסיעה, או על קצה חומה. הכל תלוי ב״גיאוגרפיה״ של המקום.

ואני אהמר שבלית ברירה אפשר גם להשיג אישור להציב עמוד על המדרכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...