Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוסיה VS אוקראינה. 2022 - 2023 - 2024

avargel

פוסטים מומלצים

בהתחלה האוקראינים ביקשו מאיתנו כל מה שיש , הם כנראה נרגעו והבינו שלא יקבלו הכל מה גם שמדינות אירופה מספקות להם ציוד סופר איכותי ובכמויות , הם כרגע מבקשים ולוחצים על האמריקאים לקבל מאיתנו שתי מערכות , את הברק ER ואת כיפת ברזל , שתי מערכות הגנתיות לחלוטין ואני באמת לא רואה סיבה לא לספק להן אותן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, Mikelt89 כתב:

אם ישראל כל כך פרו-מערבית למה היא לא בברית נאט"ו? 

ישראל מוגדרת major non nato ally, שזה דרגה אחת מתחת.

יחד עם דרום קוריאה, אוסטרליה, יפן, הודו ועוד.

https://en.wikipedia.org/wiki/Major_non-NATO_ally

חוץ מזה טוב לנו כמו שאנחנו - מצד אחד מקבלים סיוע צבאי, מצד שני לא מחויבים להילחם בשביל אחרים, ונראה לי עוד דברים (כמו סטנדרטיזציה של מערכות נשק).

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, dkn1 כתב:

מה גם שמדינות אירופה מספקות להם ציוד סופר איכותי ובכמויות 

רוב הציוד (לא הכל) שמדינות אירופה מספקות, זה ציוד סובייטי מיושן ובדרך מחדשים את חימוש שלהם 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

falou אז בלי קומבינה הרי הרוסים מוכרים הכל למדינות האוייב שלנו , תמיד שיש מבצע בעזה או יהודה ושמרון הם מגנים אותנו תמיד , אני גם רואה שארדואן שם פס על פוטין ומוכר ביירקטר הרוסים כעסו אבל הבינו שזה מה יש וכרגע דווקא ארדואן ששם פס על הרוסים הוא זה שפוטין חפץ ביקרו , שוב לא אומר למכור נשק שיהרוג רוסים !! רק נשק הגנתי .

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדיוק. סטינגר וסוויצ'בלייד ו-M777 ו- HIMARS ועכשיו NASAMS שהאמריקאים קנו מנורווגיה.

ודרך אגב , כיפת ברזל בארה"ב אלנ  משגרים והמיירטים - אבל המכ"מ ומכרכת הפיקוד והבקרה אמריקאית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Daniel.K כתב:

falou אז בלי קומבינה הרי הרוסים מוכרים הכל למדינות האוייב שלנו , תמיד שיש מבצע בעזה או יהודה ושמרון הם מגנים אותנו תמיד , אני גם רואה שארדואן שם פס על פוטין ומוכר ביירקטר הרוסים כעסו אבל הבינו שזה מה יש וכרגע דווקא ארדואן ששם פס על הרוסים הוא זה שפוטין חפץ ביקרו , שוב לא אומר למכור נשק שיהרוג רוסים !! רק נשק הגנתי .

ישראל לרב מנסה להמנע מעימות ישיר עם הרוסים עימותים עקיפים הם בלתי נמנעים בגלל הניגודים שעולים (בכל זאת גינויי זה לא כמו לשלוח מערכות נשק ישראליות למערכה) , האם זה נכון או לא (מוסרית ותועלתנית)?  שכל אחד יחליט,  בכל מקרה יש קו מסויים שאם רוסיה תחצה אותו יגמרו משחקי התישטוש  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכנעת אותי.

עכשיו נשאר לך רק לשכנע את פוטין ואנחנו יכולים למכור לאוקראינים נשק בלי שתהיינה לזה השלכות...

• מצחיק 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, Daniel.K כתב:

אתה מחפש הגיון במקום שיש מעט ממנו. 

יש פה המון דיפלומטיה מאחורי הקלעים ואף אחד מאיתנו לא יודע מה הולך בשיחות ומי מדבר עם מי ומה ההשלכות שיכולות להיות למשלוח נשק לאוקראינה. קל לדבר כשאין לך מושג מה קורה ברקע (למען הסר ספק - גם לי יש די מעט מידע).

חוץ מזה - לשלוח אמצעים מתקדמים למקום שפולשת אליו מדינה שידועה בריגול התעשייתי שלה זה סיכון. מדינת ישראל לא רוצה שהטכנולוגיה המבצעית שלה תגיע בקלות לרוסיה.

עריכה אחרונה על ידי Ooga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אנחנו לא יודעים מה קורה ברקע.
אני יודע אבל דבר אחד, הרוסים לא צריכים תירוץ כדי לעשות מהלכים. הם ממציאים מציאות לפי מה שמתחשק להם.
מעניין מאוד איזו תמורה האיראנים קיבלו. אני לא מאמין שזה כסף בלבד. מעניין מאוד גם איזה תירוץ ימציאו הרוסים כדי לתת להם את זה.

• אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, falou כתב:

שכנעת אותי.

עכשיו נשאר לך רק לשכנע את פוטין ואנחנו יכולים למכור לאוקראינים נשק בלי שתהיינה לזה השלכות...

במצב רגיל מסכים , אבל במצב של היום ? לא נשאר לו כמעט צבא , הוא בכל מקרה מוכר הכל למדינות אוייב אנחנו לא רוכשים מימנו נפט או גז אנחנו כבר בקונפליקט איתו באזרבייגן (הוא מחמש את הארמנים) והכי חשוב מה אתה/אתם חושבים הוא עכשיו לאחר שהאירנים מחמשים אותו בהכל כולל הכל חייב להם לחלוטין הוא בכיס שלהם מי אנחנו בשבילו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה אומר שאנחנו יכולים להתעלם מהאינטרסים וההצהרות של רוסיה לגבינו, כי רוסיה חלשה ובין כה וכה תשתף פעולה עם אויבינו, ויותר גרוע לא יכול להיות.

מה אתה חושב על הגבלת חופש התנועה של ח״א מעל סוריה?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שאחנו לא מספקים נשק ולא מגנים אותם והם ממשיכים לאיים , אני רואה את הטורכים שמספקים נשק התקפי בפועל שהרג והורג רוסים , אני רואה שהטורכים לא הסכימו להחזיר את סוללת ה-S400 שאצלם למרות שהרוסים ביקשו ואני רואה שלמרות זה הרוסים מבקשים מהטורכים שיתווכו בהפסקות אש , בהחלפת שבויים , שוב לא אומר ללכת איתם ראש בראש אבל להבהיר להם שאנחנו לא בכיס שלהם ואנחנו רואים לחלוטין את מערכת היחסים שלהם עם אירן ולא נעמוד מנגד , אנחנו לא ניתן בשום פנים ואופן נשק התקפי שיהרוג רוסים , אבל הבחלט ניתן נשק הגנתי , כולם מפחדים מהדב ומהנשק הרוסי אבל בפועל אנחנו רואים מדינה שבהתחלה כמעט בלי סיוע הצליחה להניס אותם ועכשיו עם סיוע נותנת להם בראש , אם זה לא הזמן עכשיו להרים את הראש מולם (ושוב הכל בגובולות סבירים) אז מתי כן ? מי מבטיח לך שאחרי המלחמה הם לא ייתנו את כל הטכנולוגיה שלהם לאירנים ? ואז נקים כל צעקה ושאר המדינות כולל ארה"ב יגידו ישתבתם בצד כל המלחמה אז עכשיו אנחנו יושבים בצד ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שימצא מבוגר אחראי שלא יתן לישראל להתערב צבאית בעימות הזה, אחרת בצעד הבא נראה את רוסיה עוזרת להגן על משלוחי הנשק האירני לחיזבאללה ואז שינחתו פה טילים באדיבות נסראללה ופוטין נקלל את עצמינו למה העברנו כיפת ברזל לאוקראינה.

עריכה אחרונה על ידי Coro
  • רעיון גרוע 3
  • רעיון טוב! 2

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעזבו את הטורקים וארדואן בשקט ותוציאו אותם מההשוואות. הוא רוקד כרגע על כול החתונות. יש לו צבא גדול והם חתיכת כוח איזורי.

----------

לאט לאט נשמעים עוד קולות שמרמזים לגבי מה הבאמת קורה מתחת לפני השטח, יש שיחות לגבי פיתוח שדות הגז באוקראינה כדי להחליף את רוסיה....

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...