Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנצ'יה דלתא / פיג'ו 306 וסיטרואן ZX וולקן

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, vadim6385 כתב:

אתה יכול להביא.

מותר אצלכם מגיל 25, לא?

אין שום חלק על המדף שמתאים והמחיר אחרי יבוא יהיה מגוכך לגמרי.

לפני 5 שעות, falou כתב:

לגבי זה שלא מדובר באותה קטגוריה, זה בכלל לא רלוונטי, כי השאלה היא כמה עלו ספורטיביות ביחס למכוניות עממיות

רלוונטי ביותר כי אני כתבתי שהן עלו כפול מהגירסא העממית שלהן. לא ממכונית בקטגוריה אחרת.

אתה קצת עושה סלט של שנים אגב לדעתי.

לדבר על רכב ב98 או ב2001 זה מחירים שונים למדי.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 8 שעות, falou כתב:

בזמנו 306GTI6 עלתה כ-135 אלף. משפחתומטית - 105. קליאו ספורט - 115.

ה-208GTi עלתה לי פחות מ-133אלף ש"ח לפני 3 שנים - מחיר של משפחתומטית ממוצעת ואיפלו מאזדה 3 וגולף עלו יותר, כך שמבחינתי הייתה דיל קרוקודיל ויש בה קצת שאר רוח מפעם. מבחינת מתלים, מאד מזכירה את ה-306 (הייתה לאבא שלי 1.8 וצברתי עליה לא מעט קילומטרים). ההגה טוב מאד בהשוואה לכל החשמליות המודרניות, אך "מת" לחלוטין לעומת אותה 306 נהדרת. הניהוג טוב, וה-turn-in מצויין, אך לא טריוויאלי לנהוג אותה דרך הדוושות כמו ה-306 המופלאה. 

(ד"א ה-208 שוקלת בדיוק כמו ה-308S16)

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, vadim6385 כתב:

אם יש אנשים בארה"ב שמחזיקים סיטרואן DS או CX, נראה לי גם 306 אפשר אם רוצים, זה עדיין רכב מודרני ויחסית פשוט לאחזקה.

סיטרואן SM יובאה לארה"ב באופן סדיר לתקופה קצרה, אפילו נתקלתי בפיג'ו 405 אדומה בלוס אנגלס ושעה שיפשפתי עיניים לנסות להבין איך האוטו שלי מהארץ הגיע לשם

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פזו וסיטרואן הפסיקו יבוא לארה״ב (שהיה צולע מאוד) מתישהו בשנות ה80.

היו שמועות לגבי החזרת יבוא בתחילת שנת 2020 שהופרכו לפני כחצי שנה. כרגע התכנון הוא 2023 עבור קנדה בלבד.

אז כן - פה ושם תתקל בכמה ״אקזוטיקות צרפתיות״ - 205GTI פה ושם , 405 וכו - אבל זה נדיר למדי ואין שום היגיון כלכלי להחזיק אחת כנגד האלטרנטיבות.

• רעיון טוב! 1

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, menir1 כתב:

ה-208GTi עלתה לי פחות מ-133אלף ש"ח לפני 3 שנים

צודק. היא באמת היתה תמורה מצויינת.

אני לא אוהב אותה כי היא רחוקה מאוד מההשוואות המחמיאות לדור של ה-306. זה בעיקר בקרת האחיזה, אבל לא רק. עדיין, אחלה מכונית לכסף.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבקרה שם מתנתקת למיטב זכרוני. לחובתה הרבה טורק סטיר ותנוחת נהיגה לא מוצלחת, אבל היא הייתה תמורה מעולה לכסף, בוודאי כשנמכרה במחירים האלה.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, RK כתב:

לחובתה הרבה טורק סטיר

כל עוד הצמיגים הקדמיים במצב טוב, היא מורידה את הכוח לכביש יפה מאד. 

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, RK כתב:

הבקרה שם מתנתקת למיטב זכרוני. לחובתה הרבה טורק סטיר ותנוחת נהיגה לא מוצלחת, אבל היא הייתה תמורה מעולה לכסף, בוודאי כשנמכרה במחירים האלה.

הבקרה לא מתנתקת לגמרי ובמכונית כזו, בשבילי, זה פאול גדול. אלו בדיוק המכוניות שאני דווקא כן יכול להסתדר בלי הבקרה. יש גם בקרות מאוד מצטיינות, שהפעולה שלהן גם מאוחרת וגם עדינה וגם גורמת לא מונעת לך לכוון את הרכב עם הדוושות. זו בפיז'ו, לא הייתה מצטיינת.

טורק סטיר, גם היה לי המון מזה מקליאו ספורט. כל זמן שאתה לא מאבד כיוון, מחזיקים חזק ודוחפים הלאה. כאמור, הפיז'ו שנהגתי בה הייתה עם פרונט לא מכוון, אז הטורק סטיר התחיל עם פסיעה לא נעימה בהתחלה, ככה שאני לא יודע להגיד כמה ממנו היה בגלל שהפרונט לא היה מכוון.

לגבי תנוחת הנהיגה... בפיז'ו 2008 עניין המכוונים מעל ההגה עובד לי מצויין. ב-208, אם אני זוכר נכון, פחות. אבל לא נורא.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפא 147 הייתי חוזר בליינד. 

מגאן rs דור קודם. הייתי לוקח בכל יום נתון ובכל רגע ביחד עם אורתופד לכאבי הגב. 

מאזדה 3/פוקוס דור 1 היו עם איכויות ניהוג מאוד טובות אבל גיר ומנוע לא סתם מיושן אלא באמת מבאס, כחלק מהרכב. חוסר התאמה בין ציפייה לבין מה שאתה מקבל ברגע שאתה צריך את הרכב ביציאה מסיבוב. 

הייתי בג׳ימקאנה עם חבר פורום לשעבר באוטוביאנקי תשמעו זה כיף לא נורמלי איך בכל סיבוב הרכב כמו סירת דיג בסופת ים. 

מצד שני, לגמרי מבין את שפחות מוכן להתפשר. אחרי שהתחת שלי פגש מושבמם נוחים, שקט מוחלט ב-120 קמש ושכל איבר בגוף שלך שבא במגע עם הרגב מרגיש נוח ונינוח, באמת קשה לרדת מזה. הכל לגיטימי. בפן הניהוג אין מה לעשות, זה לא מה שרוב העולם מחפש ולכן לא יהיו עוד מכוניות רבות כמו אלו עליהן אתם מתרפקים. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, ניקו פ. כתב:

בפן הניהוג אין מה לעשות, זה לא מה שרוב העולם מחפש ולכן לא יהיו עוד מכוניות רבות כמו אלו עליהן אתם מתרפקים. 

בגדול לא מסכים

Brz בהחלט שם

המיאטה החדשה בהחלט שם

הbmw m2 בהחלט שם

ויש עוד כמה פנינות נהיגה.

מה שכן מבחינת היגוי ופידבק - המכוניות הממוצעות אכן עושות סט פשרות שונה לחלוטין ומתרחקות מהגיוון של מכוניות מהנות לנהיגה במהירויות נמוכות (לא ביכולות אבסולוטיות שגבוהות בכל קנה מידה משמעותית)

• אהבתי 2

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, ניקו פ. כתב:

הכל לגיטימי. בפן הניהוג אין מה לעשות, זה לא מה שרוב העולם מחפש ולכן לא יהיו עוד מכוניות רבות כמו אלו עליהן אתם מתרפקים. 

יהיו, הן פשוט באות היום מהצד השני של הגלובוס.

אפילו המנכ"ל של טויוטה אמר no more boring cars.

וסמוך על היפנים, הם יודעים לייצר לא רק קורולה ופריוס, כשהם רוצים.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתם שניכם. 

לא אמרתי שלא יהיו מכוניות נהיגה טהורות טובות. 

אמרתי שלא יהיו עוד *כאלו* מכוניות. כמו האלו של שנות טררם. היום רכב ספרטני שכזה לא יימכר פשוט. גם הברז והמיאטה פשוטות ככל שיהיו סבירות כדיילי בסטנדרט של היום. מכוניות עם הגה ללא תגבור למשל, לא ייצרו יותר. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, vadim6385 כתב:

אפילו המנכ"ל של טויוטה אמר no more boring cars.

והוא אמר את זה בהשקה של פריוס וקאמרי, אז לפחות חוש הומור יש לו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...