Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנצ'יה דלתא / פיג'ו 306 וסיטרואן ZX וולקן

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

יש בכלל רכבים עממיים מהנים לנהיגה חדשים?

לא מדבר על דגמים ספורטיביים, סתם רכב משפחתי ממוצע שנותן פידבק לנהג ואפשר להנות ממנו גם במהירות נמוכה בלי להשתעמם מהנהיגה בו. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 43 דקות, ניקו פ. כתב:

גם הברז והמיאטה פשוטות ככל שיהיו סבירות כדיילי בסטנדרט של היום. מכוניות עם הגה ללא תגבור למשל, לא ייצרו יותר. 

למה, מכונית נחשבת למהנה לנהיגה, אם ורק אם היא שוברת יך ידיים, מרסקת את עמוד שדרה, ושולחת אותך אל שערי ואלהאללה בכל פגיעה קטנה?

אם הכוונה לכאלה, ברוך שפטרנו. אני מזדעזע רק מלחשוב איזה סיכון עצום היה רק לצאת לכביש באחת המכוניות מהgood old days, במיוחד כשעוד לא היה ביטוח חובה.

לפני 29 דקות, SlowRide כתב:

יש בכלל רכבים עממיים מהנים לנהיגה חדשים?

לא מדבר על דגמים ספורטיביים, סתם רכב משפחתי ממוצע שנותן פידבק לנהג ואפשר להנות ממנו גם במהירות נמוכה בלי להשתעמם מהנהיגה בו. 

יש. מאזדה 3, סיוויק (תתפלא, גם 1.0T), אפילו הקורולה החדשה.

גם איביזה 1.0T (כן, זאת עם טסות) זה אוטו ממש נחמד.

בכלל, לדעתי השיעמום הוא בעיקר בראש של הנהג. אם אתה מעקם פרצוף מכל דבר קטן, גם פרארי לא תעזור לך.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שהנאה מנהיגה זה סובייקטיבי.

הקורולה ממש לא. הרבה יותר טובה מקודם מבחינת המתלים וההתנהגות אבל ממש לא פונה לנהג. הגיר מחרב את התאוצה וההגה מת גם ביחס למתחרות אחרות. 

גם בסיוויק, הגיר פוגע בחוויה. באיביזה זה בעיקר תאוצות ולא הרבה מעבר ואם יש לך ניסיון עם מנוע חזק יותר הכיף שלך ייגמר מהר. 

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז נשאר מאזדה עם המנועים האטמוספריים והGVC, וכל הטכנולוגיות סקייאקטיב שלהם. עדיין לא אומר שאין כלום.

https://www.roadandtrack.com/new-cars/news/a29737/how-mazda-g-vectoring-works/

אני אפילו קראתי איפשהו שמנוע 2.5 שלהם יצא עדיף בכל פרמטר מהמנוע הרוטורי.

אה, וזה עדיין מאזדה, אז סביר להניח שזה גם לא יבקר במוסך כל שני וחמישי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אותה אין בארץ, לפחות לא בייבוא ישיר. 

יש את הפוקוס שכן מייבאים ואת הפיאסטה שלא מייבאים. 

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, vadim6385 כתב:

למה, מכונית נחשבת למהנה לנהיגה, אם ורק אם היא שוברת יך ידיים, מרסקת את עמוד שדרה, ושולחת אותך אל שערי ואלהאללה בכל פגיעה קטנה?

שוב, אתה מייחס לי דברים שלא אמרתי. לא מבין את הקפיצה למסקנות. אני בוחר את המילים בקפידה. מכוניות כאלו כבר לא הולכים לייצר כי נישת האוהבים ומוכנים לשלם על דבר כזה לא מספיק גדולה ולדעתי כמעט לא קיימת במושגים של עולם. 

לא אמרתי שזה טוב או רע.

לא אמרתי מה אוטו חייב או לא חייב להיות. 

לא אמרתי מה יותר מהנה. 

יותר ברור מזה אין לי. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, yoav911gt2 כתב:

אבל אותה אין בארץ, לפחות לא בייבוא ישיר. 

מה אין בארץ?

מאזדה 3?

אם אתה מתכוון ל2.5, אין אותה גם באירופה.

אבל הבחור שאל לגבי עממי ומהנה לנהיגה, לדעתי גם 2.0 ספורט/פרימיום תתאים.

לפחות אם זה העיר חדוות נהיגה גם אצל תתרן מוטורי כמוני, יש בה משום, לא?

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד פומה. 

מקסימה, לא חזקה אבל נהדרת על הכביש . אהבתי מאוד. 

אהבתי מאוד גם את העיצוב.

פיג'ו 208 חדשה, על אף הגיר האוטומטי. אוטו כיף.  

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

הייתי חייב להקפיץ לרגל מציאת תמונות של האוטו
האהוב והטוב ביותר שהחזקתי קרוב לעשור.

אונו טורבו MK1 עם חלון גג ו "ברז".

כנראה שממרחק השנים הכל נראה טוב יותר, וסביר להניח

כי הטווינצ'ארג'ר+DSG לא רואות אותה ממטר...

1.jpg

2.jpg

• אהבתי 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

ברשימות שלי.

זוכר היטב סיבוב שבן דודי עשה לי על אחת בצבע זהה, אני בן 7 במושב האחורי, עף מימין לשמאל בכל פניה.

איזה אוטו מגניב.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...