Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה לשים לב בקניית רכב מסוכנות?

Amit2013
שימו לב! השרשור הזה בן 893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי, אני בוחן קנייה של קיה נירו פלאג אין 2021 שנקנתה במקור באלבר, היתה רשומה על שם עסק פרטי ועברה טיפולים באלבר.

נמכרת אחרי פחות משנה על הכביש עם 30,000 ק"מ מסוכנות טרייד קטנה.

חוץ מבדיקת הטיפולים שלה ובדיקה מקיפה במוסך יש משהו שאני עשוי לפספס?

המוכר אומר שהאחריות תקפה כמו בכל רכב כזה.

תודה

עריכה אחרונה על ידי Amit2013
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיש עסקה יותר מדי טובה לקונה - שווה לבדוק טוב טוב. לי זה מריח לא טוב. כמה עולה רכב כזה ביד 2 לעומת מה שאתה קונה כאן?

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Michazzz כתב:

כשיש עסקה יותר מדי טובה לקונה - שווה לבדוק טוב טוב. לי זה מריח לא טוב. כמה עולה רכב כזה ביד 2 לעומת מה שאתה קונה כאן?

העניין הוא שקשה לי להעריך מהו באמת המחיר עם האינפלציה במחירי יד 2 של הרכבים האלה. בדקתי ביד 2 ויכול להיות שהוא אפילו  מתומחר מעל המחירון המשוקלל. מה שמציק לי זה העובדה שהוא נסע כמות רצינית בכמה חודשים ונפתר ממנו מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
לפני 13 שעות, Amit2013 כתב:

המוכר אומר שהאחריות תקפה כמו בכל רכב כזה.

המוכר אומר? זה נחמד. 

צלצל למוסך מורשה קיה (או למרכז שירות הלקוחות) ובקש לשמוע בעצמך לפי מס' הרכב אם אכן נהנה מאחריות היבואן למרות שלא טופלה אצלו.

עם כל הכבוד לאלבר - הם לא שונים מרוב חברות הליסינג שמטפלות ברכבים היכן שזול יותר, ולא בהכרח בהתאם להוראות היצרן, 

כך שבהחלט יתכן מצב שהאחריות לא תכובד אם לא תקבל מאלבר חשבונית מפורטת הכוללת סוג השמן/מסננים וכיוב' שהוחלפו. 

• רעיון טוב! 1

933126724_WhatsAppImage2021-07-03at20_39_08.thumb.jpeg.64edf5191b8e50ab7f237a75a4828929.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Amit2013 כתב:

מה שמציק לי זה העובדה שהוא נסע כמות רצינית בכמה חודשים ונפתר ממנו מהר.

זה יכול להיות הרבה דברים.

יכול להיות שהעסק נסגר, הרכב לא התאים לצרכים (כאן יכול להיות חשד לשימוש לא סביר ברכב), או אפילו רכב שעבר תאונה ושוקם.

הייתי מוציא דו"ח מחברת ביטוח:

https://www.slika-ins.co.il/

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, vadim6385 כתב:

זה יכול להיות הרבה דברים.

יכול להיות שהעסק נסגר, הרכב לא התאים לצרכים (כאן יכול להיות חשד לשימוש לא סביר ברכב), או אפילו רכב שעבר תאונה ושוקם.

הייתי מוציא דו"ח מחברת ביטוח:

https://www.slika-ins.co.il/

רעיון מצוין,

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...