Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אפשר לשפר את הרכב שלי?

KEENZOR
שימו לב! השרשור הזה בן 903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, יש לי רכב renoult Clio b 2001 לרכב יש 98 כוח סוס והוא קל 

עכשיו אני שוקלת לשפר אותו ולהשקיע בו כי וואלה אני דיי מבסוטה עליו ולא בטוחה אם אני רוצה להחליף אותו כי במילא השקעתי בו דיי הרבה.

השאלה היא איך לשפר אותו מבחינה מכאנית, אם זה לעלות לו כוחות, לתת לו אחיזה יותר טובה בכביש וכו.

בנוסף לזה, האם שווה בכלל להשקיע ולשפר או באמת עדיף לקנות רכב אחר?

בגלל שהאוטו דיי ישן במילא אולי אפילו כדאי להחליף לו מנוע, למרות שהמנוע הנוכחי המקורי עומד על 163 אלף קילומטראז תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד 

לפי מיטב זכרוני, מדובר במנוע 1.2 אטמוספרי, לשפר מנוע אטמוספרי, לא שווה את העלות שהיא תהיה גבוהה מאוד ביחס למנוע טורבו. 

להחליף מנוע בצורה חוקית עם אישורים וכו', יעלה לך יותר מערך הרכב עצמו, במקרים מסוג זה, עדיף לשפר את הנהג קודם( קורסי נהיגה מתקדמת ) ורק לאחר מכן, לשפר את הרכב ולאו דווקא המנוע, אלא מכלולי היגוי וכו'. 

אם יכולות הנהיגה שלך גבוהות, תשקלי לקנות רכב עם יותר יכולות ספורטיביות. 

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקליאו יש גם גרסאת 1.4 וגם 1.6 וגם כמובן 2.0 (קליאו ספורט).

בכנות? אם יש לך כסף פנוי - הייתי חושב על החלפה, עד כמה שלא יהיה שמור.
מדובר ברכב בן 20, שזה כבר אומר שתיכף שני טסטים בשנה, והבסיס של הקליאו הוא לא שיא האמינות, צמות חשמל יתחילו (אם עוד לא התחילו) להתפורר ואז התקלות יהיו מוזרות וקשות לאיתור.
דווקא מכאנית הוא די עמיד.

בכל אופן - לשפר הספק - אין איך, לא בצורה שיש בה הגיון כלכלי.
התנהגות אפשר לשפר בקלות - הא. של הסיפור הזה הוא צמיגים. תרכיבי את הצמיגים האוחזים ביותר שאת יכולה למצוא (תרשמי מידה, נראה מה יש רלבנטי).
בלמים - רפידות טובות יותר. אולי למצוא איזו קליאו ספורט לפירוק ולהעביר קצת חלקים.

אבל שוב - ב15-20K אפשר לקנות היום רכבים מצויינים שיהיו אמינים יותר, חזקים יותר, אוחזים יותר ונעימים יותר לשהיה מהקליאו שלך.
אז הייתי חושב טוב טוב לפני שמתחילים להשקיע.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה אוהב את הקליאו

חפש קליאו ספורט 

במודלים שלך המחירים מצחיקים ביחס לתמורה  

השינויי יהיה קיצוני -ברמות שקשה להסביר בכתב 

בהצלחה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...