Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הדרכה מצולם ומתעדכן - כיצד תשדרגו את הגרניק שלכם?

פוסטים מומלצים

אם אתה עם סופית כזו:
82FF141F-0FB8-434E-BC59-DBA7156F2979.thumb.jpeg.a1c8dc5bf4cec867146771c720958fd0.jpeg

כנראה שכלום...

אם אתה עם סופית כזו:

IMG_5766.thumb.JPG.0f13eb577e17f091440f9bfd45ef5d01.JPG

כנראה ששריטה לא נעימה או מכה קטנה לפח..

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 375
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין פה קשר ללחץ המים שיוצא מהסופיות השונות,

מבחינת נתונים (חריר, מניפת פרישה וכד') הן יכולות להיות זהות,

מדובר על נטו מכה של האקדח עם הסופית מחוברת עליו ברכב עצמו בעת איבוד שיווי משקל או סיבוב לא מחושב,

כאשר זו סופית מפלסטיק - יהיה סימן / שריטה,

הסופית השחורה היא סופית מוגנת עם גומי ואז לא קורה כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול היה מבצע על קרשר k3 ב- ksp שהוריד את המכונה ל- 575 ש״ח, ביצעתי הזמנה אבל מתלבט האם לבטל. אשמח לעזרתכם.

השימוש של המכונה בשבילי יהיה אך ורק לשטיפה של הרכב. בנוסף אני גר בקומה רביעית בבניין ואני מעוניין להשאיר את המכונה בבית ומשם לזרוק צינור ישירות למטה לחניה. אני רוצה לרכוש צינור מאריך של 20 מטר או 15 מטר אם לא תהיה ברירה (מלבד לצינור ה- 7 מטר שמגיע עם המכונה). 

אתם חושבים שהמכונה תספיק בשבילי מבחינת שטיפה של הרכב? אני לא איזה חולה ניקיון אבל אם לא בא לי לגלות שקניתי מכונה שזרם המים לא להיט לשטיפת הרכב.

היתה לי כל הזמן התלבטות לרכוש מכונות שטיפה של חברות אחרות כמו בוש או AR סידרת Blue Clean אבל חששתי מעניין החיבורים. אחרי שקראתי את המדריך אני מבין שבעצם יש מתאמים לכל דבר ואפשר בעצם להתאים צינור עם חיבור אחר באמצעות מתאם וזה לא שיש להם איזה פטנט מיוחד, האם אני צודק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ישים לעבוד כמו שאתה מתאר. אבל אם אתה בכל זאת רוצה להזין מהבית אז צינור גינה באורך של 30 מטר (או אפילו 50) וכבל חשמל מאריך באורך דומה יהיו פתרון סביר יותר. המכונה צריכה להיות קרובה אליך (יחסית) על מנת לשלוט טוב יותר בצינור הלחץ , למנוע פיתולים, להפסיק את המנוע במקרה הצורך, או לנתק זרימת מיים ( ממליץ לשים ברז בקצה צינור הגינה שיורד מהדירה)  כך תוכל לפתוח את הברז בדירה ולרדת למטה ורק אז לפתוח זרימה לכיוון המכונה מבלי להזקק לסיוע מבני הבית האחרים הם הוראות תפתח/תסגור/תכבה 😉)

image.png.e9fdbc73dfd4825d9930efdbfc8afc73.png

עריכה אחרונה על ידי zaf
  • אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, zaf כתב:

לא ישים לעבוד כמו שאתה מתאר. אבל אם אתה בכל זאת רוצה להזין מהבית אז צינור גינה באורך של 30 מטר (או אפילו 50) וכבל חשמל מאריך באורך דומה יהיו פתרון סביר יותר. המכונה צריכה להיות קרובה אליך (יחסית) על מנת לשלוט טוב יותר בצינור הלחץ , למנוע פיתולים, להפסיק את המנוע במקרה הצורך, או לנתק זרימת מיים ( ממליץ לשים ברז בקצה צינור הגינה שיורד מהדירה)  כך תוכל לפתוח את הברז בדירה ולרדת למטה ורק אז לפתוח זרימה לכיוון המכונה מבלי להזקק לסיוע מבני הבית האחרים הם הוראות תפתח/תסגור/תכבה 😉)

image.png.e9fdbc73dfd4825d9930efdbfc8afc73.png

תודה על התגובה המהירה.

ניסיתי להמנע מההורדה של המכונה במעלית וגם למנוע את הרעש שהמכונה עושה בזמן פעולה.

אז בעצם אתה אומר שכך או אחרת עדיף להוריד את המכונה ליד הרכב, הצינור של המכונה + זה שארכוש לא יהיה מספיק גמיש?

ומה אתה חושב על הלחץ וכמות המים שהמכונה מספקת, זה סביר לשטיפת מכוניות או עדיין חלש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר בהחלט, 120 עםסופיות כמו שתוארו כאן יעשו עבודה מצויינת. וככל שתרכוש מיומנות, הרכב יראה טוב יותר מפעם לפעם 😉 

תקנה לך גם מתאם כזה 

image.png.40c279abd0480d12d2da22017ea9cce6.png

שמח שעזרתי, אני יוצא לנקות את הג'נטים . 😂

עריכה אחרונה על ידי zaf
  • אהבתי 2

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכונה בהחלט מספיקה לשטיפת רכב, אבל ממש לא רצוי לעשות מה שאתה רוצה, למכונה כזו המקסימום זה צינור באורך של 15 מטר ביציאה מהמכונה ועדיף פחות. 

לסוף של צינור הגינה תחבר מחבר שסתום של גרדנה כך שתוכל לפתוח מראש את ברז המים ורק בחיבור למכונה השסתום נפתח (שים לב שהוא עם צבע שחור ולא אפור כמו במחבר הרגיל). 

https://mo.hagarin.co.il/מוצר-3793-מחבר-מהיר-עם-מפסק-18213-גרדנה.aspx

עריכה אחרונה על ידי ch2856
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הנחות יפות מאוד בוואלה שופס עכשיו

שואב אבק של קארשר wd3 ב300 שקל

K4 וK5 בהנחות מפחידות של 400-500 שקל, הכי זול בארץ נראה לי.

חבל שאני רואה את זה באיחור של 24 שעות אחרי שרכשתי K4  בksp ב1200.

עריכה: השואב ב230

עריכה אחרונה על ידי Lost Ark
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקרשר באמת במחיר אטרקטיבי - רק שים לב זה המכשיר עם מיכל הפלסטיק לא הנירוסטה (שהם מכנים פרימיום) 

K4 מוצע בשני דגמים זה שנמכר ב 1200 זה הדגם הקרוי power control.   ויש אחר שנקרא K4 BC .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

תהיה יותר ספציפי...

צינור שיוצא מהברז לגרניק?

צינור שיוצא מהגרניק לאקדח?

גלגלת שתזוז?

גלגלת שתהיה מקובעת לקיר?

חומר מועדף, מתכת / פלסטיק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...