Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה ה-"ל" הכי מופרך שראיתם?

TheArcane
שימו לב! השרשור הזה בן 818 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 12 דקות, חולה רכב#1 כתב:

משרשור לשרשור אתה מפתיע אותי בעובדות המוזרות שאתה יודע, ואני חייב לציין שלמרות שאני אוהב ידע, אני מפחד להיכנס לקישורים שאתה שולח כי אלוהים יודע איזו תאוריית קונספירציה חדשה אתה תגרור אותי אליה. 

זה לא תיאוריית קונספירציה, זה בא מספר "בעיית שלושת הגופים".

אם אתה אוהב מד"ב, במיוחד hard sci-fi (כזה עם הרבה פיזיקה) מומלץ בחום.

הספר הזה הוא הסיבה שהצלחתי לעבור קורס פיזיקה 3.

• אהבתי 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 39 דקות, eladts כתב:

המהירות החסכונית ביותר ברכב חשמלי היא הרבה יותר נמוכה מאשר ברכב בנזין. בשנת 2018 נסעו 975 ק"מ במודל 3 ברציפות ללא טעינה במהירות ממוצעת של 30 קמ"ש. לכן בתנאים של שיעור נהיגה הרכב יהיה יותר יעיל מאשר הנתונים הרשמיים.

טכנית אתה צודק, בפועל רכב לימוד נהיגה גם עומד בלי לזוז די הרבה זמן (בנוסף לזמן הרגיל של רמזורים/פקקים/מעברי חציה), אז אני לוקח מקדם פאניקה של 400%.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, פבל כתב:

טכנית אתה צודק, בפועל רכב לימוד נהיגה גם עומד בלי לזוז די הרבה זמן (בנוסף לזמן הרגיל של רמזורים/פקקים/מעברי חציה), אז אני לוקח מקדם פאניקה של 400%.

גם אם מפעלים את המזגן שיקרר ל-16 מעלות באמצע היום בשיא הקיץ צריכת החשמל בעמידה תהיה בסביבות 1kW. אפשר לעמוד כך ימים שלמים והסוללה לא תגמר.

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפורום אספנות ראיתי תמונה של קרמן גיאה 34 כרכב לימוד נהיגה, של בית ספר לנהיגה שביט 😆

IMG_7071-1024x574.jpg

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, פבל כתב:

כן, ברור שמכיר. לא ידעתי שיש אנשים שאשכרה מודדים את זה.

ברור. ואלו שיפועים שונים לדרך עירונית, שאינה עירונית ומהירה. גם שיפועי צד, כמובן.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, SlowRide כתב:

הסיבה שבכפרים יש שיפועים לא תקניים לכבישים היא פשוטה, הכפרים נבנו הרבה לפני שהיה תקן לשיפועים בכבישים, וגם בניגוד לערים שנבנו לפי תכניות של מתכנני ערים, בכפרים לכל אחד היתה חלקת האדמה שלו ואנשים סללו לעצמם דרך גישה לכביש הראשי איך שהסתדר להם.

בדיחה טובה. אני עוד לא ראיתי אף יישוב בארץ, לא משנה אם של יהודים או לאום אחר, שמתכנן ערים הפעיל בו את השכל שלו.

אני לא מכיר מצב של הורדת נוסעים מהרכב כדי לחלץ משיפוע. כן מכיר מצב הפוך. פעם ראיתי נהגת עם סוואנה (הנעה אחורית כמובן) שלא הצליחה לצאת משיפוע יציאה של חניה שביקשה צמני עזרה.

מילאתי את אחורי הרכב בעוברי אורח מבוגרים גדולים ככל האפשר, והרכב יצא בקלות.

לגבי לימוד נהיגה על רכבים מיושנים - אני חושב שבעקבות השירשור עליתי על עיסוק לימי הפנסיה. אלמד נהיגה על רכבי אספנות, לנהגים בגיל 30 שרוצים להיכנס לתחום. אכין רכב בלי הגה כח, בלי ABS, בלי מצלמות, ובלי עזרים נוספים.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד הגזמת. לא אמרתי בלי מזגן.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי צריך מזגן בירושלים?

כולה חודש אחד של חום.

לפני שבועיים חזרנו לפוך כולם בבית.

ואדוני, או אספנות בכל רמ"ח האיברים או כלום.

אין פה חצי חצי.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, amosbmw כתב:

לגבי לימוד נהיגה על רכבים מיושנים - אני חושב שבעקבות השירשור עליתי על עיסוק לימי הפנסיה. אלמד נהיגה על רכבי אספנות, לנהגים בגיל 30 שרוצים להיכנס לתחום. אכין רכב בלי הגה כח, בלי ABS, בלי מצלמות, ובלי עזרים נוספים.

גילו של רכב לימוד נהיגה לא יעלה על 10 שנים.

https://www.gov.il/he/departments/guides/vehicles_driving_instruction

לפני 20 דקות, eladns כתב:

מי צריך מזגן בירושלים?

מי צריך מזגן, כשיש פתחי איוורור בבודי

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע. אני מתכוון לשיעורים למתקדמים, לאנשים שיש להם כבר רישיון.

כמובן שגם זה אסור אבל נמצא פתרון.

עמוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תציג את זה בתור הדרכה לנהיגה תקינה/נכונה האם זה ייחשב בהכרח לימוד נהיגה או שיפור יכולות נהיגה ?

-  לימוד יכולות נהיגה - לימוד מאפס כיצד לנהוג בכלי רכב בסיסי. 

- שיפור יכולות נהיגה - ישנם כישורים קיימים, וכעת עובדים לשפרם. 

אני מציע שתתייעץ עם עו"ד בקשר לתקנה הזו, אולי ניתן למצוא פרצה בנושא.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה אסור אם זה לאנשים שכבר יש להם רשיון? פשוט צריך שהרכב שלומדים עליו לא יהיה אספנות ברישיון.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, eladns כתב:

עמוס כבר הקדימו אותך חביבי

@amosbmw

gnux.jpg

לפני 51 דקות, SlowRide כתב:

פשוט צריך שהרכב שלומדים עליו לא יהיה אספנות ברישיון.

אז מה זה בתמונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זה לא חוקי = אין ביטוח

"רכב אספנות לא ישמש את צרכי עיסוקו של בעליו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 818 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...