Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה ה-"ל" הכי מופרך שראיתם?

TheArcane
שימו לב! השרשור הזה בן 812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כלכלי מאוד לרכוש רכב יקר וללמד אתו בתמורה למחיר לימוד גבוה.

כלכלי הרבה יותר בנקודת הזמן הזו כשטסלה זה פאן, וגם כלכלי בלי קשר לפאן. אם הייתי בקצוע היום - זה מה שהייתי בוחר.

כשהייתי מורה היו כמה רכבים ספורטיביים וג'יפונים באזור רמת אביב. היו לוקחים 130 בערך במקום 90 (לפני כ 15-17 שנה).

עריכה אחרונה על ידי tinoki

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 8 שעות, Taipan כתב:

אני מורה נהיגה

אם יש כאן מורה נהיגה אז שאלה קטנה ולא קשורה.

איך מלמדים לנבוג נכון כשברכבים היום יש תיקון סטיה מנתיב, מצלמת רוורס, התראה על רכבים בשטח מת וכו'?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, online כתב:

מתעלק על הפוסט

למה מורי נהיגה משתמשים בטסלה? הם לא אמורים לקנות רכב זול עם מס גבוהה ולקבל עליו החזר מס? 

על חשמלי יש אחוז מס מאוד נמוך ואז אין להם החזר לא?

או שזה לא עובד ככה?

מישהו ציין שזה דגם Performance, אם כן אז היא חוטפת מס בתור "רכב יוקרה" או משהו כזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, tinoki כתב:

כלכלי הרבה יותר בנקודת הזמן הזו כשטסלה זה פאן, וגם כלכלי בלי קשר לפאן. אם הייתי בקצוע היום - זה מה שהייתי בוחר.

זה גם פאן גם מקדם מגניבות גבוה, וגם עלות אחזקה אפסית.

אם הייתי במקצוע הזה, הייתי מזמין 3 LR בלי לחשוב פעמיים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Night Driver כתב:

איך מלמדים לנבוג נכון כשברכבים היום יש תיקון סטיה מנתיב, מצלמת רוורס, התראה על רכבים בשטח מת וכו'?

מבטלים הכל כולל מצלמת רוורס ומלמדים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Night Driver כתב:

המורה/טסטר עדיין מוודאים שאתה מסתכל במראות כמו שצריך ויודע להשתמש בהן, למרות קיום מצלמת הרוורס. אני זוכר שאני בקושי הסתכלתי במצלמת רוורס של המורה שלי (אם בכלל), כיוון שכל כך הקפידו איתי על הסתכלות במראות כמו שצריך ולחנות בעזרתן. 

בנוגע לשאר מערכות הבטיחות המצב דומה - אפשר לבטל אותן, אבל בסופו של דבר אם אתה מסתמך על המערכות לא מסתכל בשטח מת כמו שצריך או סוטה מהנתיב, המורה לנהיגה (או הטסטר) יעירו לך לפני זה, ובתקווה ילמדו אותך נהיגה נכונה גם ללא כל העזרים הנ"ל.

עריכה אחרונה על ידי Yuvalino

Kia Rio 1.0 2019

Kia Niro 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Night Driver כתב:

בשביל לראות את ההתראה על רכבים בשטח מת צריך להסתכל במראות, וזה בין הנושאים העיקרים בלימוד נהיגה, שימוש נכון במראות.

לגבי תיקון סטיה מנתיב, טסטר איכותי יוכל לזהות עם המערכת שומרת על אמצע הנתיב או בעל האוטו.

אני מרגיש את זה שבת הזוג נוהגת אז.. 😅

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, tinoki כתב:

כשהייתי מורה היו כמה רכבים ספורטיביים וג'יפונים באזור רמת אביב. היו לוקחים 130 בערך במקום 90 (לפני כ 15-17 שנה).

בהנתן וההורים הם  שמשלמים על השיעורים בסופו של יום. אני לא יכול להבין הורים שמוכנים לשלם יותר על שיעורי נהיגה ברכב "פאן"/יקר

עריכה אחרונה על ידי Uri-G
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Uri-G כתב:

בהנתן וההורים הם  שמשלמים על השיעורים בסופו של יום. אני לא יכול להבין הורים שמוכנים לשלם יותר על שיעורי נהיגה ברכב "פאן"/יקר

כמו שיש אבא שאומר "אני רק מרצדס", יש ילד חרא שאומר "אני רק מרצדס".

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, omar87 כתב:

למדתי ב 2005 על טויוטה קורולה 2000 2.0 דיזל ידנית! הקורולה היחידה הדיזלית שראיתי בארץ! 

אחד הדברים שהפריעו לי. עד עכשיו אני לא יודע האם הבנים שלי, שלמדו על דיזלים בעלי מומנט בריא, יודעים לזנק בעליה שקצת יותר ממתונה בלי להדרדר או לדומם. ואני כמעט בטוח שלא יודעים לזנק ען בלם יד.

אבל, לפחות בתנאי שגרה, הם יודעים לתפעל את הסטיק והדוושה השלישית.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, sperial כתב:

שלמדו על דיזלים בעלי מומנט בריא, יודעים לזנק בעליה שקצת יותר ממתונה בלי להדרדר או לדומם. ואני כמעט בטוח שלא יודעים לזנק ען בלם יד.

זה לא עניין של מה הם למדו ומה לא, זה עניין של איך הם יכולים לקחת את מה שהם למדו ו"לשכלל" אותו שיתאים להם. סתם בשביל הדיון התאורטי, אני למדתי על דיזל בעל מומנט בריא, וידעתי איך לזנק בעליה עם רכב בנזין עם בערך 2 מומנטים בלי לדומם ובלי להתדרדר, מבלי להשתמש בבלם היד. גם להשתמש בבלם היד ידעתי אחרי הסבר אחד, אבל מעולם לא מצאתי שום צורך להשתמש בו. 

יתרה מזו, כמעט בכל רכב מה-10 שנים האחרונות יש מערכת Hill Hold שתמנע מהרכב להתדרדר.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, sperial כתב:

אחד הדברים שהפריעו לי. עד עכשיו אני לא יודע האם הבנים שלי, שלמדו על דיזלים בעלי מומנט בריא, יודעים לזנק בעליה שקצת יותר ממתונה בלי להדרדר או לדומם. ואני כמעט בטוח שלא יודעים לזנק ען בלם יד.

אבל, לפחות בתנאי שגרה, הם יודעים לתפעל את הסטיק והדוושה השלישית.

זהוא , הרכב הראשון שלי היה איביזה 2012 1.4 ידנית! אתה לא מבין כמה פעמים הרכב נכבה ברמזורים ועליות למרכז הכרמל, אבל מה שכן, ללמוד על ידני פתח לי הרבה אופציות קניה, כך שרוב רובו של העשור הזה נהגתי על ידני!

• אהבתי 2

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Uri-G כתב:

א) הורים שלא יודעים להגיד לא, וילד שיודע לנצל את זה

ב) אבא "אני רק מרצדס" עם ילד נסיך כפרה עליו "אני רק מרצדס"

ג) הורים שכסף זה לא האישיו בשבילם

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...