Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בקניית גולף מודל 16-17

Mattanki
שימו לב! השרשור הזה בן 1034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, אני צריך טיפים על מה להסתכל, ראיתי שהרכבים האלה נמכרים מעל המחירון. מדובר על דגם TRANDLINE 1.4 טורבו 

אין יותר מידי היצע וכנראה שיש הרבה ביקוש. בדקתי על כמה מגרשים במרכז ובצפון הארץ שמחזיקים את הרכבים. במטרה לעשות טרייד אין עם הרכב שלי סיאט איביזה 2013  1.2 טורבו אוטומטית עם 144 ק"מ

מכיוון שאין לי יותר מידי כוח להתעסק עם מכירה של יד 2. ללכת להראות לקחת לבדיקות ימי חופש וכו' 

מה אתם אומרים? מה אתם ממליצים לי לעשות? 

2 מגרשים אומרים שהם לא עשו בדיקה לרכב. ( אבל הם עשו בדיקה בעצמם והכל תקין והם מתחייבם לגיר מנוע שלדה עם אחריות) 

קצת בצומת דרכים ואני דיי רוצה את הרכב הזה. פשוט הבנתי שקצת קשה להשיג אותו לפי המחירים שאני רואה ביד 2. צריך קצת לעלות מעל המחירון

עריכה אחרונה על ידי Mattanki
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה אני עובד במגרש רכבי השכרה שברשותו גם רכבים ישנים לאחר טרייד-אין שמוצעים למכירה.

אתה בעצם רוכש רכב בסטטוס סימן שאלה מגורם צד שלישי דרך נציג מכירות מפולפל שיודע מה לומר, איך לשכנע ובפועל לא יודע כלום על העבר של הרכב כי זה לא הרכב שלו...

בגדול הרכבים יושבים בשמש כל היום וצוברים אבק עד שמישהו מחליט שהוא רוצה לקנות.

לרוב הרכבים האלה יהיו ללא תיעודי טיפולים (אם כי יש חריגות).

לעולם לא אקנה רכב ממגרש, קל וחומר רכב מהשכרה/ליסינג כי אני עובד יום יום עם רכבים כאלה והם עוברים חיים לא קלים בלשון המעטה.

באשר לרכב שאתה מעוניין לרכוש קח בחשבון את העניין האינסופי של הגיר שלו שכבר הוגשו אינסוף תביעות ייצוגיות נגדו והוא ידוע באמינותו המפוקפקת, אישית לא הייתי מתעסק עם הרכב.

עריכה אחרונה על ידי שליקו99
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף 7 עברה מתיחת פנים במהלך 2017. הדגם המשודרג נראה כמעט זהה אבל תא הנוסעים נראה יותר טוב עם מסך זכוכית גדול, והכי חשוב הוא קיבל תוספת של בלימה אוטונומית ובקרת שיוט אדפטיבית. נסה להתאמץ ולאתר רכב אחרי מתיחת הפנים. הדגם היוצא נמכר רק בתחילת 2017.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, שליקו99 כתב:

במקרה אני עובד במגרש רכבי השכרה שברשותו גם רכבים ישנים לאחר טרייד-אין שמוצעים למכירה.

אתה בעצם רוכש רכב בסטטוס סימן שאלה מגורם צד שלישי דרך נציג מכירות מפולפל שיודע מה לומר, איך לשכנע ובפועל לא יודע כלום על העבר של הרכב כי זה לא הרכב שלו...

בגדול הרכבים יושבים בשמש כל היום וצוברים אבק עד שמישהו מחליט שהוא רוצה לקנות.

לרוב הרכבים האלה יהיו ללא תיעודי טיפולים (אם כי יש חריגות).

לעולם לא אקנה רכב ממגרש, קל וחומר רכב מהשכרה/ליסינג כי אני עובד יום יום עם רכבים כאלה והם עוברים חיים לא קלים בלשון המעטה.

באשר לרכב שאתה מעוניין לרכוש קח בחשבון את העניין האינסופי של הגיר שלו שכבר הוגשו אינסוף תביעות ייצוגיות נגדו והוא ידוע באמינותו המפוקפקת, אישית לא הייתי מתעסק עם הרכב.

על מה היית ממליץ לי ללכת ? 

בנוגע לגיר אתה צודק, גם לי הלך מוח גיר באיביזה ולמזלי היה באחריות בגלל תביעה יצוגית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוסיף למה שאמרו החברים מעלי, לא הייתי רוכש רכב משומש ממגרש קטן, אם אין ברירה ואתה מעדיף מגרש בגלל ענייני נוחות ומימון אז לדעתי רק ממגרשי היבואנים (אוטודיל בעיקר במקרה של פולקסווגן) או מגרשי הליסינג הגדולים למניהם. למרות שתמיד אעדיף לרכוש רכב מאדם פרטי, מנסיוני הסיכוי להפתעות לא נעימות קטן בהרבה. 

מעבר לזה אני מציע לך לנסות למכור את האיביזה שלך באופן פרטי גם, האיביזה היא דגם מאוד מבוקש ובמידה והרכב שלך במצב סביר + מאמין שלא תהיה לך בעיה למכור אותו במחיר גבוהה בהרבה משתקבל במגרש. 

כמו כן הייתי מתאמץ לרכוש את הדגם שעבר את מתיחת הפנים, השדרוג באבזור משמעותי יחסית והופך את הרכב למודרני יותר. 

סתם סיפור זוועה קטן על מגרש רכב, לפני כשלוש שנים עזרתי לחברה שלי לרכוש C3, מטעמי מימון היא העדיפה לחפש רק במגרשים, מפה לשם הגענו לאחד המגרשים באיזור התעשייה של רשל"צ, על הנייר הרכב היה נראה טוב מאוד והובטח לנו שהוא בלי תאונות, החלפות מכלולים גדולים וכו', אך כשבאנו להסתכל על הניירת במשרד פתאום התברר שהרכב עבר החלפת מנוע במוסך מדרכה, בלי שום נתונים על המנוע החדש למעט חשבונית עם מחיר נמוך באופן מחשיד... מיותר לציין שאת הרכב ההוא לא רכשנו.

בהצלחה!

Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Mattanki כתב:

על מה היית ממליץ לי ללכת ? 

בנוגע לגיר אתה צודק, גם לי הלך מוח גיר באיביזה ולמזלי היה באחריות בגלל תביעה יצוגית.

תלוי מהם הצרכים שלך מהרכב

אם אתה רוצה משהו זריז, ספורטיבי (יחסית) ואמין חפש הונדה סיוויק 1.8, למרות שלטעמי עדיף לשדרג לאקורד ויהיה לך גם רכב נוח ומפנק יותר, לא מכוניות מירוץ אבל זה בפועל שומר על הרישיון שלך, עלייך ועל הכיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@שליקו99 הסיוויק שרלוונטית לפותח השרשור לא ממש מופת לאמינות, ועל איזה אקורד אתה מדבר? זה דגם שלא נמכר בישראל משנת 2012.

אם מחפשים אלטרנטיבה אמינה לגולף אפשר לנסות מאזדה 3 האצ'בק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Mike808 כתב:

@שליקו99 הסיוויק שרלוונטית לפותח השרשור לא ממש מופת לאמינות, ועל איזה אקורד אתה מדבר? זה דגם שלא נמכר בישראל משנת 2012.

אם מחפשים אלטרנטיבה אמינה לגולף אפשר לנסות מאזדה 3 האצ'בק.

מה הבעיה עם ה-1.8? חוץ מהתושבות מנוע לא ידוע לי על בעיה סדרתית רצינית בדגם.

הונדה אקורד נמכרה בארץ בייבוא סדיר עד 2015 כדגם האירופאי, הדגם האמריקאי נמכר בייבוא מקביל.

עריכה אחרונה על ידי שליקו99
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, שליקו99 כתב:

אין בעיה, רק שאם משווים אותו ל-1.4 של הגולף, זה מקביל בערך לעגלה וסוס. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, שליקו99 כתב:

הונדה אקורד נמכרה בארץ בייבוא סדיר עד 2015 כדגם האירופאי, הדגם האמריקאי נמכר בייבוא מקביל.

סיוויק 1.8 נחותה מהגולף בכל פרמטר, אולי למעט אמינות, איך היא תתאים לפותח השרשור?

שוב, אני אשמח להבין איך למישהו שמחפש רכב בסגנון גולף, משפחתית קומפקטית, אתה ממליץ על הונדה אקורד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.6.2021 בשעה 21:07, Mike808 כתב:

סיוויק 1.8 נחותה מהגולף בכל פרמטר, אולי למעט אמינות, איך היא תתאים לפותח השרשור?

שוב, אני אשמח להבין איך למישהו שמחפש רכב בסגנון גולף, משפחתית קומפקטית, אתה ממליץ על הונדה אקורד?

הלכתי בסוף על הגולף 2018 טרנד ליין.

יש אחריות לשנה שלמה על הגיר, קיבלתי היסטוריית טיפולים של הרכב מהקילומטר ה 0 שלו

והבדיקה היתה בסדר גמור. חוץ מהחלפת צמיגים ומצבר

יש לי אהבה ליצרן הזה ולכל הקבוצה תחתיו

חיפשתי רכב זריז ומפנק ושיהיה משפחתי (תינוק אחד ) אני בן 29 

אם תרצו אצלם תמונות של הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...