Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם לקחת את הרכב לבדיקה חוזרת?

המתלבט1
שימו לב! השרשור הזה בן 1041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, נתתי מקדמה על רכב וחתמתי על חוזה רכישה שניתן לביטול עבור רכב באחת מהחברות הגדולות להלן(אלבר,אלדן,שלמה סיקסט). נתנו לי לבדוק את הרכב לפני שהוא היה בהכנה - זאת אומרץ הרכב מלא שריטות ופגיעות שהם מתחייבים לתקן). נתתי מקדמה ורק אחרי שאראה את הרכב אחרי ההכנה אחליט אם לרכוש סופית או לא. בנוסף לקחתי את הרכב לבדיקה במכון קניה והבדיקה טובה יחסית. השאלה האם לקחת את הרכב לאחר שיחזור מהכנה למוסך? לך תדע מה יעשו לו בשבועיים הקרובים. שלא יחליפו חלקים וכו'. היה לנו וויכוח ומשא ומתן קשה מאד לפני שחתמתי על החוזה. ואם החברה בכלל תסכים או שתגיד לי שהיא לא מוכנה ותבטל את העסקה. את המקדמה אני כמובן לא אקבל. מה הייתם עושים?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שריטות, אבל מה המשמעות של "פגיעות" - האם הכוונה לתיקוני פחחות קטנים?  אני מניח שבבדיקה שעשיתי לא נמצא שהרכב עבר תאונה משמעותית וההכנה שאתה מחכה לך היא תיקונים קוסמטיים בלבד.

במקרה זה לדעתי לא נדרשת בדיקה חוזרת - ראית כבר מה הפגיעות ותראה איך הרכב נראה אחרי התיקונים. מאוד לא סביר שהחברה תחליף מיוזמתה חלקים מהרכב.

לא ברור לי למה החברה תסכים או לא תסכים - האם אתה מדבר על הורדת המחיר?  או שכבר סיכמתם הכל ורק מחכה לראות אם התיקונים לשביעות רצונך?

באופן עקרוני בחברות האלה המקדמה יכולה ללכת לרכב אחר אם אתה לא מרוצה מהספציפי הזה ולא מוכן לקנות אותו.

בהצלחה

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי שלא ברור לי אם החברה תסכים שאקח את הרכב לבדיקה שוב. כי כבר נמאס להם ממיני. ביליתי אצלם יום שלם בוויכוחים.המשמעות של פגיעות זה פחחות וצבע. הבעיה שאני פוחד שיליפו חלקים מכניים.

ולכן לא יודע מה לעשות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לבקש שלא יתקנו כלום בצבע, גם אם זה עולה לך אותו דבר - שידו של הפחח מחברת הליסינג לא תשים מכחול על הצבע!.

לפני כמה שנים טובות היה לי רכב בליסינג, הרכב חטף שפשוף יפה לאורך כל הצד(מישהו פתח דלת לכביש ונכנסתי לו בדלת ששפשפה לי את כל הרכב) - הפגוש נשבר והכנף הקדמית התעקמה פנימה ולכן הוא נכנס למוסך של חברת הליסינג.

ביציאה משמה הצבע היה צבוע בצורה מרושלת שאמרתי לעצמי תודה לאל שזה רק רכב ליסינג שעוד מעט חוזר לחברה  - לפני כמה חודשים(4-5 שנים אחרי שהחזרתי את הרכב) ראיתי את אותו הרכב ממש מטייל בכבישי הארץ, הפגוש התקלף לו כל הצבע מזמן(נהיה שחור לגמרי) וכל הצביעה מלאה פיצוצים ופגמים - במילה אחת? אל תיתן לפחח של החברת ליסינג לצבוע כלום.

• רעיון טוב! 1

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי למה זה לא סביר שיחליפו לי חלקים דפוקים בזמן שהאוטו בטיפול אצלם? הם יכולים לעשות מה שהם רוצים אחרי שכבר בדקתי את האוטו. לא כל כך יודע מה לעשות.

אשמח לשמוע עצות ממכם

התכוונתי שהם עלולים להחליף חלקים כשהאוטו אצלם והאם לדרוש בדיקה חוזרת למרות שחתמתי איתם על חוזה ונתתי מקדמה? הם עלולים להחליף לי לחלקים דפוקים כי כבר בדקתי את האוטו.

עריכה אחרונה על ידי המתלבט1
טעות כתיב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו ש noknok כתב לך. 

בקש מהם לא לבצע את ההשבחה שבה הם צובעים את האוטו ע"י פחח שהיכולת שלו נופלת מילד בגן עירוני. 

וכך תוכל לרבל את הרכב מייד ללא המתנה. 

שאלה לי אליך. 

אם אתה לא סומך על החברה הזו, למה קנית מהם רכב? 

האם מדובר ברכב נדיר או במחיר שאין להשיג? 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...